Nasici de 2009(2)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxygeo spune:

Buna ziua nasici!
Am terminat cu bine prima nunta..in mare a fost frumos, daca nu ar fi existat parintii mirilor, care sa aibe diferite interventii pe ici pe colo ar fi fost mult mai bine...dar asta este, una peste alta a fost o nunta frumoasa. Noi am incercat sa-i facem pe miri sa se simta cit mai bine si sa-i ajutam cu tot ce putem. Eu in special ma bucur ca am reusit sa-i ofer doua cadouri frumoase miresei mele, care au facut-o sa plinga de bucurie: buchetul, care a iesit exact asa cum il vazuse ea in reviste, si tortul care nu se astepta sa fie lila (tema nuntii pe care ea si-a dorit-o). Trebuie sa va spun ca in calitate de nasi, a fost mult mai greu decit atunci cind am fost miri. Trebuie sa tii cont de mai multe lucruri si sa fii foarte atent la miri, sa nu-i supere cineva in marea zi, sa iasa tot asa cum si-au imaginat, sa-i sustii moral in momentele mai delicate, care sunt inerente, atunci cind aduni mai multi oameni la un loc.
Una peste alta noi suntem multumiti, de ceea ce a iesit, iar mirii sunt fericiti!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxygeo spune:

citeva poze de la biserica...e tot ce am acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

roxy felicitari!! felicitari pentru stradania voastra, pentru finii vostri, ati fost tare frumosi si se vede clar atmosfera placuta dintre voi. mireasa a fost foarte frumoasa, si imi plac mult de tot lumanarile.

cat despre cadourile tale pt mireasa, jos palaria pt efortul tau si pt modul in care ea a apreciat gestul tau.

intr-adevar e mai grea postura de nas, iar daca mai tragi si singur la carutza, iti vine sa iti iei campii(cazul vostru e unul fericit!). sa va bucurati de fini, de relatia speciala cu ei, si sa aveti parte de o prietenie frumoasa, lunga si sincera de aici incolo.

asteptam si restul pozelor.



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

ce frumosi ati fost Roxi!Nu mai zic de buchete si lumanari...asa voiam si eu.. am nimerit inainte de sf Maria cand nici o firma nu facea aranjamente pentru nunti si am fost nevoiti sa mergem pe mana firmei care a aranjat si localul...Pe zi ai fost supereleganta ....asteptam cu nerabdare si poze cu tinuta de seara....

<<<Doar eu si lumea intreaga!>>>

nasi 2009!
poze!

Blogul lui Mihaita
Blogul lui Bogdan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Am ajuns si noi in posesia pozelor. aici puteti vedea cum a fost. Sa retineti ca eu am zambit tot timpul, m-am straduit!!!



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxygeo

citeva poze de la biserica...e tot ce am acum

http://community.webshots.com/user/roxygeo

Foarte frumosi ati fost,lumanarile marfa rau si mireasa chiar superba...sa va traisca si sa va bucurati de ei

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

Am ajuns si noi in posesia pozelor. aici puteti vedea cum a fost. Sa retineti ca eu am zambit tot timpul, m-am straduit!!!



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale



Oana zambetul chiar se vede si poza asta era suficienta si fara descrierea de la titlu http://entertainment.webshots.com/photo/2353574380100885818JeVtPm

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

anca
sar'na mult!


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxygeo spune:

Buna ziua nasici!
ma bucur ca v-au placut pozele...si artistii...momentan n-am pozele profi, dar cumm o sa le primesc le pun sa le vedeti...

dady68 - slujba a fost la ora 19.00, asa ca asta a fost tinuta de seara...am avut alta tinuta ziua, la cununia civila

oana tu si sotul tau ati fost foarte frumosi, chiar si ginerica...in schimb trebuie sa comentez....mireasa nu era acolo cind si-a achizitionat rochia?!!?!? de ii era asa mica pe piept ...mi-au placut foarte tare buchetele, au fost foarte diafane

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Roxy toate visam la rochia perfecta si ea o gasise numai ca nu intra toata in ea

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Mergi la inceput