Nasici de 2009(2)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Perechea 480 si daca vreti va dau numarul tipei care mi le face.Ni le aduce si acasa ca am facut la ea toate aranjamentele florale

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Are mama o ratusca...
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=2" target="_blank">an1 si an2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Am fost tot plecata prin oras, nu am mai apucat sa scriu nimic.
Roxy, ti-am admirat pantofii si rochita, sunt super, cei argintii si mie imi fac cu ochiul. Dar ma limitez doar la privit.

Anca imi plac tare mult lumnarile, insa pretul m-a dat pe spate. Oricum, e mai ieftin fata de ce ziceai ca ai gasit initial. Dai un ban, dar stii ca face.

In rest, maine fac curatenia generala, sambata avem de facut un drum pana la Sibiu si apoi odihna, iar duminica, incepe nebunia. De la 8 la coafor....si de acolo incolo, ce o da Domnul.

Azi mi-am luat niste fundite si o panza, si mi-am facut un aranjament de pus la usa, ca finii au zis ca nu mai impodobesc la noi scara, nu stiu de ce s-au sucit, nu mai conteaza. Mi-am facut eu o chestie, v-am pus foto aici, insa asta a fost doar de proba, mai trebuie sa o aranjez. Cred ca mai prin 3-5 flori pe ea daca gasesc, si o aranjez mai bine dupa ce va fi prinsa acolo sus. Si cam atat, ca nu ma pricep prea bine la asta. Nu imi mai vine in minte nimic. Sunt la faza de organizat cu pahare, tavi..le pregatesc. O sa vina cam 30 de persoane (9 perechi de domnisori de onoare, parintii mirelui, sora lui, cei ce filmeaza, muzica) sper sa aiba loc toti .





Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Oana bucura-te de eveniment si nu baga in seama rautatile,esti o doamna

Anca 480 perechea e f bine,poate ca vb de aceiasi tipa care mi-a facut mie lumanarile la botezul finior DC,ca tot acasa mi le-a adus.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3
Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Ralu,Ioana o cheama pe tipa si o gasiti la flori de lux punct ro

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Are mama o ratusca...
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=2" target="_blank">an1 si an2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Buna dimi!

Oana ..la apeeeeel!Draga de tine, cred ca esti inca rupta de oboseala...dar nu te iertam si te pisam cu pozele...vrem pozeeee
Sper din tot sufletul ca v-ati simtit bine in ciuda...tuturor!
Anca... cand comanzi lumanarile...ai grija ... din pacate ce am comandat special..adica altfel decat ce aveau ei in poze...m-a costat mai mult si nici n-a fost ce mi-am dorit: la prima nunta lumanarile au fost din trandafiri albi cu rosu...trandafirii albi au fost de import si superbi, iar cei rosii romanesti..dar bineinteles ca la pret ca cei de import...cei rosii erau mai mici si asa.. ciufuliti la petale..nu stiu cum sa spun..o sa pun o poza ca si comparatie intre buchetul meu si cel al miresei care tb sa fie identice doar culoarea sa difere.:http://family.webshots.com/photo/2907895340086046451bSfrAP
La a doua nunta am comandat crini albi pe mijloc si trandafiri galbeni si am specificat ca vreau galben tare...si au fost aproape albi...nu mai spun ca in loc de 17 trandafiri au pus 7 si la pret de 17...N-am putut sa mai facem nimic pt ca lumanarile le-au adus direct la mire si el n-a stiut ce am comandat..

<<<Doar eu si lumea intreaga!>>>

nasi 2009!
poze!

Blogul lui Mihaita
Blogul lui Bogdan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Dady nasoale fazeati mai avut.la noi sper sa nu fie cazul ,tipa ne-a pus pe mail oferta cu pret si cu numarul de fire.Azi dam avansul

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Are mama o ratusca...
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=2" target="_blank">an1 si an2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Dady nasoale fazeati mai avut.la noi sper sa nu fie cazul ,tipa ne-a pus pe mail oferta cu pret si cu numarul de fire.Azi dam avansul

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Are mama o ratusca...
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=2" target="_blank">an1 si an2




Bafta multa, Anca!
Uitati si lumanarile la prima nunta...ce diferenta intre trandafiri:http://family.webshots.com/photo/2311434360086046451HuVuHc

<<<Doar eu si lumea intreaga!>>>

nasi 2009!
poze!

Blogul lui Mihaita
Blogul lui Bogdan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Chiar se vede diferenta dar nu da rau

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Are mama o ratusca...
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=2" target="_blank">an1 si an2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Buna fetelor

Am aparut si eu. A fost ok nunta, placuta. Evident ca am fost o duamna si nu am lasat nimic sa contracareze asta. Am dansat mult de tot, ne-am straduit sa fie ok pt fini, sa dea bine totul.Poze inca nu am, dar cand ajung la mine o sa vi le pun. Slujba a fost frumoasa, preotul a tinut o cuvantare de vreo 15-20 min cu lucruri importante, pentru cine a avut urechi sa auda . In rest, mi-am primit tortul care e din ciocolata cu ceva visine prin el, si cam atat.

Am scapat, ne-am facut "datoria" pana la capat intr-un mod ireprosabil, zic eu. Acu ramane de vazut ce-o fi mai departe. Ca din cate ne dam noi seama.....

Va pup si o sa revin cu foto zilele astea, dupa ce le primesc.




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Oana f bine ai facut ,o atitudine buna si asteptam cu interes poze

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Are mama o ratusca...
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=2" target="_blank">an1 si an2


Mergi la inceput