Ghiocei de Martie-Aprilie 2009*(46)*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Maria_K spune:

eu sunt pentru orice locatie. oricum am de facut aprox 400 km
perioada in care pot, e wknd-ul 11-13.
venim fara casia ca e prea lung drumul pentru ea si noi o taiem si prin alte parti de acolo...... DECI FAC PE BABYSITTER-ul pt doritoare

Maria, mami fericita de Maria-Casia (26.02.2009) POZE CU GONGUTZA

Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Maria_K

eu sunt pentru orice locatie. oricum am de facut aprox 400 km
perioada in care pot, e wknd-ul 11-13.
venim fara casia ca e prea lung drumul pentru ea si noi o taiem si prin alte parti de acolo...... DECI FAC PE BABYSITTER-ul pt doritoare

Maria, mami fericita de Maria-Casia (26.02.2009) POZE CU GONGUTZA

Pozele noastre


ok notat

alte preferinte inteleg ca nu ai !

Mami lui Alexandra (03.03.09)

www.flickr.com/photos/31088780@N05/?saved=1" target="_blank">Suntem trei muschetari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Dormiti deja ???? sau va faceti ca dormiti ??

Mami lui Alexandra (03.03.09)

www.flickr.com/photos/31088780@N05/?saved=1" target="_blank">Suntem trei muschetari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maria_K spune:

preferinte...... hmmmmm.... sa ma lasati sa PUPACESC CEVA PICIORUSE GRASUTE

ma bag si eu la somn. noapte buna!

Maria, mami fericita de Maria-Casia (26.02.2009) POZE CU GONGUTZA

Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

Vazut si citit despre excursie Ne luati si pe noi? Eu plus sot plus micuta. Zona ne convine de minune, e aproape. E bine si in septembrie ca ia sotul permisul de conducere inapoi. Cu mancarea...n-am decat o singura pretentie: sa nu gatim noi pe acolo ca vreau sa fie concediu, sa nu trebuiasca sa spal vase Daca e tarziu pentru inscriere...asta e...anul viitor Va pupmami de Silvia Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui cativ13

Vazut si citit despre excursie Ne luati si pe noi? Eu plus sot plus micuta.
Zona ne convine de minune, e aproape. E bine si in septembrie ca ia sotul permisul de conducere inapoi.
Cu mancarea...n-am decat o singura pretentie: sa nu gatim noi pe acolo ca vreau sa fie concediu, sa nu trebuiasca sa spal vase
Daca e tarziu pentru inscriere...asta e...anul viitor
Va pup

mami de Silvia Ioana



Cativ, nu e tarziu deloc !!
te-am notat

Mami lui Alexandra (03.03.09)

www.flickr.com/photos/31088780@N05/?saved=1" target="_blank">Suntem trei muschetari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Novus, noi am primit cadou bonetica alba crosetata, dar intreb de unde a fost luata si iti iau si tie si iti trimit, vrei?Floric, sa stii ca si eu am dat peste un set de Pampers mai aiurea, erau nr doi si mi se parea ca trece umezeala prin ei, dar kk nu a trecut niciodata, eventual pe parti daca erau prea mari. Acum am trecut la Pampers Premium si sunt destul de multumita.Lucia, ti-a trecut necajeala? Gina, si eu as sari o zi peste diversificare, stai si tu linistita, il lasi si pe tatal tau relaxat cu Ian, ce rost are, doar nu e capat de tara o zi in plus sau in minus.Lysbeth, eu abia azi am luat alocatia pe 3 luni. Chiar, daca Eva s-a nascut pe 23 aprilie, nu mai primesc nimic pentru saptamana aia din aprilie? Sau cer prea mult? Cica indemnizatia va veni dupa 15 octombrie Ilinca, ai bagat spaima-n mine cu vaccinurile astea. Se pare ca in acest caz, cu cat stii mai putine, cu atat mai bine. Vaccinul nostru de 4 luni e cam in aceeasi perioada. Doamne-ajuta!Off, Novus, ma mananca si pe mine talpile...asa as veni si eu la marea intalneala...dar chiar nu am cum, asa ca trebuie sa promiteti ca vom face una si la anul, da?Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamariame

Novus, noi am primit cadou bonetica alba crosetata, dar intreb de unde a fost luata si iti iau si tie si iti trimit, vrei?

Off, Novus, ma mananca si pe mine talpile...asa as veni si eu la marea intalneala...dar chiar nu am cum, asa ca trebuie sa promiteti ca vom face una si la anul, da?



Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)



Esti o superrr draguta !!! sa-mi spui cati bani sa trimit pt boneta

Cat despre intalneala clar ca facem si la anu' numai sa fim sanatoase !!!!

Mami lui Alexandra (03.03.09)

www.flickr.com/photos/31088780@N05/?saved=1" target="_blank">Suntem trei muschetari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisigri

Floric,
am gasit mesajul tau la capitolul vechi. Nu prea am inteles ce se intimpla cu Pampersii pe care i-ai luat tu, noi ne intelegem f bine cu ei, seara tin pipi de pe la 8 cind terminam baia pina la 8 dimineata cind se trezeste, si nici caca nu mai face pe linga. Bine, acum cu caca se unge pe toate partile ca face stind pe burta...ca oricum numai pe burta sta copchilu asta. Noi Huggies nu am incercat niciodata, mi se par cam scumpi


If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)




Cu greu va ajunge omu din urma. Hai sa explic mai bine cu Pampersi. Acu am mai mult timp. Deci...am cumparat o cutie mare de scutece Pampers(de fapt, m-am zgarcit sa nu iau Huggies ca erau cam scumpi). Insa, mi se par mult mai subtiri decat alti Pampersi de pana acum. Pipi nu tine decat max 2 ore. Nu pot sa cred ca Raru face pipi cat 7 intr-o ora de se umple scutecul asa repede (adica se face cocolos in fata). Cat despre kk nu mai zis ca mai mult face pe el, pe mine si ce mai are in jur. De fapt, se intampla astfel. Scutecul atarna greu si il trage de pe spate ori atunci normal ca ramane cu fundul gol si face si el pe unde poate. Dar va asigur ca il schimb la 2 ore, uneori chiar mai des, ca ma streseaza cand vad cocolosul in fata. De aceea sunt nemultumita dePampers.


www.infoturism.ro/acorda-puncte/111268/" target="_blank"> Un vot de increde va rog


Poze Raru

Raru, tziparul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saby spune:

Deci Novus, noua ne convin ambele perioade, iar despre pretentii nu prea avem, merge si cu mic dejun si fara, totul e sa avem unde prepara lapticul pt bebiti, iar despre gratar cred ca ar fi frumos intr-una dintre seri.

Sabina mamica fericita de Maia Andreea ( 07 apr 2009)

www.flickr.com/photos/39734204@N04/" target="_blank">Printesa Maia

Mergi la inceput