*Cozonacei de noiembrie-decembrie2008 (69)*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cameliam spune:

Nu eu, nu eu. Iza e de vina, eu am fost o victima ca si tine . Mie imi place cum iti vine nr. 2 si nr.7 (asta ultimul pare par lung prins la spate, nu?)

Sa-ti traiasca zibelina!

Citat:
citat din mesajul lui anca_27
Cami, mi-ai dat de lucru cu programul asta, ma invart de ieri prin el, si-acu am lasat-o balta, nu e de fatza mea . Am salvat totusi cateva freze, supuneti la vot, mie nu-mi face cu ochiul nici una in mod deosebit. Bob-ul e doar asa, de comparatie, nu m-as baga la bob. Pana la urma tot coafeza face treaba buna, dac-o face, daca nu, caut peruca.


Cami, mamica Alexandrei (09.11.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Ce liniste pe aici....
Anca, me imi plac 1 si 4.
Arianna nu mai are febra
Azi ii fac spaghete cu carne si suc de rosii. Sper sa aprecieze eforturile , ca ieri a papat tati perisoarele cu sos de iaurt. Si i-au placut mult....asa ca asteapta cu nerabdare si spaghetele


==========
Corina
Mamica de Arianna Maria

POZE CU PRINTESA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_27 spune:

La Multe Lunitze cu Sanatate
Alexandra
Elisa Andreea
Eduard

Mami de Sara (8 dec 2008)

Poarta-ma, mami!
_

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Am mai pus cateva poze...sa vedeti cum zambeste zanica mea la fel ca mami: http://picasaweb.google.com/corinagheorghe2005/AriannaAn1#5367598264683668914



==========
Corina
Mamica de Arianna Maria

POZE CU PRINTESA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isaelena spune:

Bunamamici si pitici
am revenit si noi din concediu
speram ca toata lumea este ok
ce mai este nou pe aici? ca noi nu prea putem sta la recuperat.....
noua ne-a dat primul dintisor....cam asa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isaelena spune:

Am uitat sa uram LA MULTI ANI TUTUROR SARBATORITILOR, MULTA SANATATE SI VOIOSIE!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Isaelena bine ati revenit din concediu! Felicitari pt primul dintisor!

Bravegirl admirat zambet de Arianna.Seamana cu mami.

Va aduceti aminte filmuletul cu David de Olivia cu miscarea de "du-te, vino"? Ei bine, de azi fi-miu a luat-o in 4 labe si toata ziua face aceeasi miscare! E f fericit!

Aseara l-am lasat pe pici la mama. Si surpriza...a urlat dupa noi o groaza. Numai la usa de la iesire statea si urla cat putea. Abia l-a potolit mama. E prima oara cand are crize de genul asta.

ginye mami de Eduard Stefan (12.10.2008)

Stefanut
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isaelena spune:

Multumim Ginye!
Bravos pentru 4 labe si la voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stewie spune:

Miki01, Manumanu, Monicus, Carmendu, Alra, Bravegirl , Cris, Diamisha, Fluturasha, Darling
Multumesc din suflet pentru raspunsuri si pentru bun venit. Eu de pe 6 nu am mai putut sa intru pe site-ul asta..nu stiu de ce, asha ca scuze de intarziere

Otiliav Eu ii dau cereale bio, fara nici o arama de obicei. Nu sunt de accord sa-i dau inca vanilie si chestii din astea artificiale. Am senzatia ca astia pregatesc copiii pentru junk food -ul de maine. Thea mananca orice, nu face mofturi asha ca prefer sa-i dau lucruri cat mai naturale. Apropo a mancat o supa de pui de curte de nu se mai oprea..sunt asha fericita ca pot macar doua luni sa-i dau mancare sanatoasa si cu gust.

Anca27 Drumul a fost luuuuung. In principiu nu au fost surprize neasteptate dar a plans mult la decolare si aterizare.in rest Thea a fost ok, insa era prea grea sa stea in patutul ala ( bassinet) asha ca l-am pus pe jos si s-a chinuit vreo 2 ore dar in rest a stat in brate si m-a calarit ca pe hotii de cai, fiindca i se pusese pata pe tipul din spatele nostru si efectiv ma escalada ca sa-i rada lui peste scaun. Apoi de la Frankfurt a cam plans ca era super obosita, plus ca cei din Germania si Romania nu m-au ajutat deloc. Dar am ajuns si asta conteaza. Si acum e biiiiine la ai mei

AAa Thea s-a ridicat si ea in picioare..adica a reusit de vreo saptamana insa de 2 zile numai asta face, numai ca se tine de ce poate, pantaloni, par de pe picioare, plante

Va pup, ma apuc sa va mai citesc si eu

Thea Sofia (8 dec 2008)
http://community.webshots.com/user/stewie80

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Citat:
citat din mesajul lui stewie
AAa Thea s-a ridicat si ea in picioare..adica a reusit de vreo saptamana insa de 2 zile numai asta face, numai ca se tine de ce poate, pantaloni, par de pe picioare, plante

Va pup, ma apuc sa va mai citesc si eu

Thea Sofia (8 dec 2008)
http://community.webshots.com/user/stewie80



Ce mari s-au facut copilasii nostri! Deja au inceput sa misune care mai de care: taras, in 4 labute, in picioare!

ginye mami de Eduard Stefan (12.10.2008)

Stefanut
Povestea nasterii

Mergi la inceput