King of Pop Michael Jackson (3)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Multumesc Anka, am citit acum si m-as bucura sa fie adevarat, sa fi fost inmormantat in liniste si doar cu familia alaturi.

Cami, trimit pm.

Alex, Halperin asta e cel despre care ne povestea Nelia mai demult, inainte sa apara cartea pe piata. Se pare ca s-a infiltrat in anturajul lui Michael initial din dorinta de a descoperi adevarul daca Michael a abuzat copiii aia sexual sau nu (concluzia lui Halperin a fost ca nu). Cartea nu e o biografie a lui Michael si nici nu e autorizata de el sau cineva din familia lui, din cate stiu eu.
--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiSol spune:

oana, motanik mc !

Cami de Luca-Ionut (25.09.2006)



Viata e plina de fumusete. Observ-o. Observa albinele, copiii, fetele zambitoare. Miroase ploaia si simte vantul. Traieste-ti viata la intregul ei potential, si lupta pentru visele tale. – Ashlay Smith

"When God was giving out talent, He gave all of it to Michael Jackson." Babyface



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Hello fetelor,

Uitati povestire de la fatza locului(cititi mesajul lui Clori )

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=140780&whichpage=2

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

sa inteleg c ape tv a dat binisor. insa la fata locului a fost altceva. nu vreau sa cred ca si asta a fost doar un mod al cuiva de a-si face publicitate pe spatele lui. nu le-as ierta-o niciodata, nici daca ar fi cei mai buni dansatori de pe planeta (nu au cum sa fie ca Michael a fost ala, unic, de nerepetat).

inca o data pentru cei amatori care s-au dus acolo cu gandul la M si cu muzica lui in suflet. Indiefrent daca au apucat sa faca ceva pasi pe ritm sau au ajuns prea tarziu...dupa cate zice Clori. Ma inclin si ii respect pt asta. Restul....inca nu vreau sa ma pronunt dar incep sa simt un gust amar....




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

cred ca nu a fost foarte inspirata alegerea locatiei la tnb, si eu mi-am tarat sotul acolo care, dragul de el, s-a chinuit sa invete si coregrafia...am ajuns pe la 7 dar erau deja stansi foarte multi spectatori, asezati pe scarile teatrului, e adevarat ca a inceput inainte de 7.00, am dansat si cantat pe margine, faptul ca pentru cateva minute mintile si inimile celor de acolo au rezonat pe aceeasi muzica, e cel mai important. Sincer am crezut ca unii comercianti vor profita de okazia asta, imi doresc un tricou dar nu era picior de speculant, asa ca imi voi comanda singura unul.

p.s.1 nu stiu sa citez din mesaje postate deja.
p.s.2vreau si eu parola
p.s.3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Billie_Jean spune:

Salut, fetelor!

Am tot incercat sa trimit mp3-uri si poze, dar yahoo ma blocheaza, nemaiputand atasa niciun document (mentionez ca am avut grija sa nu depaseasca 10 MB). Stiti cumva care-i cauza?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Motanik, da, am auzit asa de numele lu halperin. Eu ma intrebam cine este el de pretinde ca le stie el asa pe toate cand politia cu tot cu federalii inca nu a aflat tot. Si daca tot le stie, de ce nu le-a spus si politistilor sa nu se mai chinuie saracii atata. Mie mi se pare (inca) un mod josnic de a face bani de pe urma lui M.

Billie Jean, yahoo ne-a pedepsit pana maine sa nu mai incarcam materiale. Cica il doare capul cat l-am muncit si si-a luat medical 2 zile sa se recupereze.


I'm alive and I'm here forever

Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mj_girl scrie sa treci de 10 mesaje ca sa scapi de moderare sa nu mai apara cu inatrziere mesajele. Sa activesi PM sau un mail ceva unde sa iti trimitem user si pass.
iar ca sa citezi din mesajul cuiva, vezi ca ai deasupra la fiecare mesaj postat de cineva cateva "butonase". Daca tii clickul pe ele o sa descoperi ca iti afiseaza la fiecare functia. Tre sa il folosesti pe "reply with quote", e butonul cu o lista si o sageata verde spre ea.ultimul de fapt.



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mersi oana, am activat pm.
n-am stiut de faza cu 10 mesaje , promit sa trec de ele cat mai repede si sa scap de moderare. doar ca e cam putin trafic azi pe aici si nu vreau sa stesez din prima

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mj_girl imi place userul tau, nu stiu daca musai e chestia la care ma gandesc eu.

ti-am dat PM. asteptam sa scrii cu mare drag si interes. nu stresezi pe nimeni, din contra....ne bucuram.




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput