King of Pop Michael Jackson (3)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Buna dimineata fetelor - Michael

In sfarsit am reusit sa vad flash mob-urile.Am ramas placut surprinsa de cati oameni s-au alaturat si toti cu gandul la Michael

Irina mamica sefului mic Pierre-Sebastien





www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
*Miracolul nostru*




"If you wanna make the world a better place, take a look at yourself and make a change!"
Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

Buna dimineata, fetelor.
Mi-a intristat dimineata acel articol din realitatea.
nu stiu daca e adevarat ce se spune acolo sau doar inca o inventie, dar in ambele cazuri e f trist .

vroiam sa va spun, ca am fost si eu impreuna cu fiica mea la flash mob-urile de la Teatrul National si de la Parcul Tineretului. atmosfera mie mi s-a parut super, super.
99% erau tineri in jur de 20 de ani si se vedea clar ca ii stiu bine muzica si dansul lui MJ.
la Teatrul National a fost mai mare inghesuiala, nu am vazut nimic dar am filmat (am ridicat mana) si am vazut acasa ce-am intregistrat dar la Parcul Tineretului a fost spatiul mai mare si fiica mea (10 ani) chiar a dansat impreuna cu ceilalti.

mie mi-a placut si m-am bucurat tare ca am putut sa ajung, a fost din partea mea un semn de respect pt muzica si pt toata munca lui MJ .

recunosc ca am fost tare mandra sa-mi vad fata dansand si recunosc ca desi stiam coregrafia n-am avut curajul, preferand sa filmez.

referitor la melodia zilei, este preferata mea, parca imi da liniste si putere cand o ascult.


pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mj_girl bun venit. pt melodia zilei.

pt toate cele care ati fost la flashmob.si eu m-am bucurat sa vad ca tinerii stiu si iubesc muzica lui Michael.

revin mai incolo nitel.



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moana spune:

VEDETI CA AU APARUT NISTE VIRUSI CU MICHAEL JACKSON. NU DESCHIDETI LINK-URI/FISIERE PRIMITE PE MESS.

Eu le-am deschis, deoarece erau de la prieteni, si m-am virusat de numa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Neatza Michael, fetelor!

Bun venit MJ Girl, te-am adaugat la lista fan clubului si am updatat lista cu melodia zilei, foarte faina cea aleasa de tine, chiar acum o ascult a doua oara, doar ce s-a terminat si am dat play iar.
Whatever happens don't let go of my hand....n-o sa-i dam drumul niciodata.

Camisol, esti in lista!



--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Citat:
citat din mesajul lui moana

Buna dimineata,

Uitati ce zic oamneii astia aici:
http://www.realitatea.net/ultimele-ore-din-viata-lui-michael--a-citit-biblia-si-a-ascultat-gipsy-kings_584637.html

Daca o fi adevarat...nu stiu...poate e mai bine ca s-a intamplat ce s-a intamplat. Cu siguranta e mai bine unde e acum.


Si pe mine m-a intors articolul asta, l-am citit si in engleza, nu stiu ce sa zic, nu am mare incredere in Halperin asta, am refuzat sa ii cumpar cartea. Daca Michael era insa in asa stare, atunci cum ai zis si tu e mai bine ca s-a intamplat asa, ca si-a curmat suferinta, voit sau nu. Imi pare atat de rau ca nu a avut pe cineva langa el sa aiba grija cu adevarat de el...


In alta ordine de idei, ieri sau alaltaieri am vazut pe realitatea parca o stire care traversa ecranul in timpul altora, cum ca Michael va fi inmormantat la Forest Lawn Cemetery din Los Angeles, dar nu am verificat stirea.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

multumesc pentru ca m-ati acceptat pe mine si propunerea mea.
pana acum o luna si ceva credeam cu naivitate ca ma cunosc atat de bine incat nu ma mai pot surprinde.. acum insa
in linii mari: alarma tel: the way you make me feel, alarma agenda: remember the time, sonerie tel they don't care about us, la birou ascult non stop MJ, singurul cd din masina =MJ, cand nu sunt nici la birou nici in masina ....mp3, adorm si ma trezesc cu MJ nu stiu daca e bine sau rau, dar e o dulce dependentagasindu-va am dobandit si un oarecare confort psihic, e bine sa stii ca li se intampla si altora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui motanik

Citat:
citat din mesajul lui moana

Buna dimineata,

Uitati ce zic oamneii astia aici:
http://www.realitatea.net/ultimele-ore-din-viata-lui-michael--a-citit-biblia-si-a-ascultat-gipsy-kings_584637.html

Daca o fi adevarat...nu stiu...poate e mai bine ca s-a intamplat ce s-a intamplat. Cu siguranta e mai bine unde e acum.


Si pe mine m-a intors articolul asta, l-am citit si in engleza, nu stiu ce sa zic, nu am mare incredere in Halperin asta, am refuzat sa ii cumpar cartea. Daca Michael era insa in asa stare, atunci cum ai zis si tu e mai bine ca s-a intamplat asa, ca si-a curmat suferinta, voit sau nu. Imi pare atat de rau ca nu a avut pe cineva langa el sa aiba grija cu adevarat de el...


In alta ordine de idei, ieri sau alaltaieri am vazut pe realitatea parca o stire care traversa ecranul in timpul altora, cum ca Michael va fi inmormantat la Forest Lawn Cemetery din Los Angeles, dar nu am verificat stirea.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.


Am gasit stirea aicihttp://www.dailystar.co.uk/news/view/93146/Peace-at-last-for-pop-king/

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
Michael,you`ll never Moonwalk alone

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Mda, am citit o parte din "dezvaluirile" lu nea caisa asta. Da cine e mai frate Halperin? De cand e el biograful lui Michael? A autorizat cineva "biografia" asta? Ca a aparut atat de repede de la moartea lui MJ incat ar fi trebuit inceputa de ceva timp, nu? Michael stia?
Si de unde stie nea halperinu atat de exact si de detaliat (pe ore, pe minute) ce a facut Michael inainte sa moara, cand ancheta inca nu a aflat?
Hai ca m-am enervat. Atata bataie de joc fata de moartea unui om! Chiar nu se gaseste nimeni din familie sa il ia la intrebari? Pacat ca sunt oameni care cumpara mizeria asta


I'm alive and I'm here forever

Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiSol spune:

Citat:
citat din mesajul lui motanik



Camisol, esti in lista!



--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.



Merci!
Dar daca mi-ai dat un deget, acum da-mi toata mana... Vreau si eu adresa de mail si parola pe pm .



Cami de Luca-Ionut (25.09.2006)



Viata e plina de fumusete. Observ-o. Observa albinele, copiii, fetele zambitoare. Miroase ploaia si simte vantul. Traieste-ti viata la intregul ei potential, si lupta pentru visele tale. – Ashlay Smith

"When God was giving out talent, He gave all of it to Michael Jackson." Babyface



Mergi la inceput