intre RAI si IAD

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

m am uitat acum la poze si vad ca sunt sterse toate pozele in care aparea rana...cine le a sters si mai ales,de ce????


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

le am mai pus o data[pozele],pt ca cineva[nu se stie cine,dar in niciun caz eu] le a sters.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

e clar,cineva m a raportat la cei de la webshots ,asa ca nu mai pot posta pozele cu necroza.daca cineva e interesat de poze,imi poate trimite pm.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaDia spune:

Mona, felicitari pentru curaj si determinare!
Sa-ti creasca copiii sanatosi si voinici siascultatori de perinti!

Maria si Stefanu - nazdravanu'(06 sep 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monalac

e clar,cineva m a raportat la cei de la webshots ,asa ca nu mai pot posta pozele cu necroza.daca cineva e interesat de poze,imi poate trimite pm.

Mami de Cris si Codrin

Poze Cris
Bebe Codrin


Cred ca esti constienta ca sunt si din tagma nesimtitilor cei care citesc postarile noastre. Importanta e finalitatea povestii tale. Va doresc din suflet sa fiti sanatosi toti 4 si mai ales fericiti!


Gigelica(Lucia),mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

GIGELICA,multumesc.
am inteles ca se poate lua in calcul si varianta in care chiar cei de la webshots sa se fi sesizat,din cauza fotografiilor violente.mi au trimis un mail in care specifica asta....
imi pare rau ca nu le mai puteti vedea,pt ca se puteau afla in situatii asemanatoare si alte persoane si puteau sa stie de la inceput ce au de facut...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

MONALAC fata draga mai facut sa plang nu imi vine sa cred prin ce ai trecut saraca de tine.pe bune plangeam si citeam ce ai scris tu akolo.
zic si eu ca alte fete Doamne in ce lume traim sau mai bine zis in ce tara traim

27+si lumina ochilor mei ANDREI 2 ani si 10 luni 26.09.2006
Asa creste Andrei
Burtica
Aniversarea nuntii
Bebica din burtica
www.youtube.com/watch?v=WdxRmcgsKDQ" target="_blank"> Melodia care ii place lui bebika din burtica
www.youtube.com/watch?v=QbBCUbt_DO4" target="_blank"> O melodie superba
http://www.baby2see.com/small_babies.html

Un copil este o Binecuvantare de La Dumnezeu
Nu da cu piciorul la sansa de a deveni MAMA.
AVORTUL ESTE O CRIMA!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

da ai un grasunel scump sa iti traiasca copii si sa fii fericita ca meriti esti o mamika exemplu si multumim pt astaeu una te iubescesti eroina mea.
si eu ma gandesc cum o sa fie cand am sa nasc si ce o sa fac eu fara puiul meu Andrei si mie mie o teama de mor ca si eu sunt cu probleme si numai prin doktori stau offf.

27+si lumina ochilor mei ANDREI 2 ani si 10 luni 26.09.2006
Asa creste Andrei
Burtica
Aniversarea nuntii
Bebica din burtica
www.youtube.com/watch?v=WdxRmcgsKDQ" target="_blank"> Melodia care ii place lui bebika din burtica
www.youtube.com/watch?v=QbBCUbt_DO4" target="_blank"> O melodie superba
http://www.baby2see.com/small_babies.html

Un copil este o Binecuvantare de La Dumnezeu
Nu da cu piciorul la sansa de a deveni MAMA.
AVORTUL ESTE O CRIMA!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

KATYUSHA,multumesc mult.iti doresc si tie nastere usoara si sa stai cat mai putin in spital...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

doamne, nu pot sa cred, cum ii suporta pamantul pe astfel de oameni, care sunt medici si asistenti, doar cu numele?
pentru ce au facut scoala? ca sa isi umple buzunarele de bani, bani ce ar trebui folositi pentru copil pe care te chinui sa il faci.
m-am infiorat cand am citit povestea ta.
off, bine ca ai scapat si bine ca iti sunt copii sanatosi.
sa aveti grija de voi.

Mergi la inceput