Miresele anului 2006 (106)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:





Lili bine ai revenit pe la noi....

Gio super pozele ...ce baieti frumosi poti sa ai , trebuie sa fi foarte mandra!

Aly foarte frumoase pozele din Grecia, intr-adevar si eu cand am fost am ramas uimita cat de albastra si clara poate fi apa...m-ai facut sa incept sa numar zilele pana la vacanta

...sa vin si eu cu vesti bune, de ieri cumnata mea e mamica unui baietel, primul nostru nepotel David Andrei...un grasaut de 3.600 kg
asa ca acum ne orientam spre jucarii si hainute cadou

pup pe toate Ralu, Krelia, Anamaria, Silvi


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Lume noua
Lilly bine-ai revenit, merci de felicitari, iti zic cu intarziere felicitari si pt gaza ta, acuma tot cu ochii in zece trebuie sa fim
Gio vazut pozici, foooarte frumoase, ce bb cuminte ai.... si frumos tare mi-a placut mult poza in care Marco ii pupa manuta
Oana ce fain de tine, te gandesti la concediu....si io, la ala de anul viitor
Ralu, Krelia, Alina, Anamaria, Silvia

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Oana felicitari pt bb cumnaticei, sa creasca mare si sa fie sanatos tun si papacios

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare!

am citit ce ati mai facut in week/end. eu n/am mai avut vreme de net ca a fost flo liber si am mai stat si noi impreuna. ieri ne/am jucat cu fetita toata ziua, am fost la plimbarici. azi noapte a plecat iar si cine stie cand mai vine asa ca am profitat

am cumparat si eu un cadou ca sambata mergem la botez la nepotelul meu. sunt pentru copii la optiuni ca tare greu mi/a fost sa aleg...si cand merg ptr crina sa iau ceva vin acasa cu sacosa plina ca nu ma hotarasc...

gio, ai niste flacai frumosi foc! edi la fel ca si pitica mea are un fel de instinct de supravietuire, asa ca a venit mai devreme si trebuie sa recupereze. crina a luat 1.8 kg in prima luna.

oana, bun venit pe lume noului membru al familiei voastre. sa va traiasc!

fetele

silvi mama CRINEI

CRINA MINUNEA MEA
am mai crescut!
Povestea CRINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Oana, bun venit pe lume nepotelului! Sa fie sanatos si sa creasca mare. Si parintii sa se bucure de el! Si voi alaturi de ei.

Gio, v-am admirat pozele

Ralule, un pic mai este pana la anul. Nu dispera!

Silvia, da' unde iti tot pleaca sotul? Mi-a scapat mie?

si eu pe toata lumea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

bonjurica fetele...
am mai trecut si eu p'aci...sa nu ma dati disparuta...

noutati nu prea am.....si sincer, nu prea mai vreau sa pove' online despre toate problemutele cu care ne confruntam....

asa ca, cele care vreti sa ne "auzim"...va astept cu drag "pi mesinjer" , sa vorbim in liniste.

va pupix pe toate fara exceptie si in mod egal!



krelia 23+ si printesu' mic, Rares Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Oana sa va traiasca nepotzelul, sa-i dea DD sanatate si noroc!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare!

krelia, sper ca sunteti bine

botic, am mai spus da n/ai fost atentamai, de ce nu esti atenta?
sotu meu e sofer pe camion si bate tara in lung si/n lat
acu e bine ca la inceput batea toata europa, a stat si 3 luni plecat. acu mai mult de 2 sapt nu sta si asta rar...daca pleaca la suncuius de ex...de obicei cam 4-5 zile e plecat si sta apoi 2 acasa. e super naspa da altfel nu ne/am descurca cu banii. pana acum nu am simtit criza si sper sa ramana asa.



silvi mama CRINEI

CRINA MINUNEA MEA
am mai crescut!
Povestea CRINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Silvia, mea culpaPoate ai zis in perioada cand eram eu cu mintea la plimbare de mi-a scapat?
Deci stati singurele la greu, acum pricep eu.

Krelia... bine ca macar ai dat un semn. Daca nu vrei sa zici mai multe, asta e. Sper sa va fie bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Noi suntem binisor...eu ma simt super obosita, ieri am cedat si am ...e o oboseala cronica...as dormi dupa masa, dar e si marco acasa, si nu pot.
Bb e cumintel...ziua ma trezesc la 10-111, depinde cum trebuie sa pape.
In rest ok, azivine si sora-mea...maine dam o fuga la felix, sunt socrii acolo cu nepoata...eu voi sta cu bb mai mult in camera si pe afara. Inca nu am voie la piscina si lohiile mai vin...... dar sper sa ma odihnesc mai mult...caci nu voi face nimic in afara de hranit bb.

oana sa va traiasca nepotelul! ma bucur ca totul a decurs bine. Felicitari cumnatei si refacere rapida, si mult laptic!
Krelia ma bucur ca ai mai dat un semn...nasol ca nu scrii aici mai multe. eu pe mess. nu prea am timp de stat. dar promit sa intru cand pot.
Aly, Kitzy, Silvia, Botic, Ana maria va .

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput