Miresele anului 2006 (106)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

a fost o zi linistita pana la final.
Am reusit sa va admir si pozele...
Acum mai bantui un pic pe aici si cred ca ma retrag spre pernuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

fetelor sa aveti un week/end minunat si sa stati la umbra!

silvi mama CRINEI

CRINA MINUNEA MEA
am mai crescut!
Povestea CRINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

la umbra, in casa... unde oricum e cuptor...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Noi am fost de dim. la Zoo, in rest pe-acasa. ieri cu ceva musafiri, seara cand am iesit...a inceput furtuna.
Bb e ok, a pus 1 kg in 2 sapt de la iesirea din spital, avem si noi 3600gr...se vede ca e un mancacios. Doamne ajuta sa am cat mai mult laptic...ca tare bine-i face lui bebu.
Ana Maria si cum ti-a iesit? pt. cate kg sunt viabile?

fetele. revin maine, sper ca si cu poze.


_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Gio, n-aveti stare deloc.
Azi am fost si noi plecati si acum sunt rupta de oboseala.
Ma duc la somnic.
Noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Gio, pentru 58 kg. Eu sunt destul de multumita. Dar ma rog sa nu am nevoie de ele niciodata.Ralnied, somn usor.Aaa, si felicitari, Gio, pentru luarea in greutate! A recuperat foarte bine.Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio, e drept ca turcii sunt maestri relaxarii. Vorba noastra e ca numai nu respira pentru tine, in rest, orice vrei. Dar balaceala e de 5* la greci. De-ar avea turcii plajele si apa Tunisiei macar, si nu stiu daca am mai alege alta destinatie de vacanta.

O saptamana buna tuturor!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilly79 spune:

Eu va citesc din umbra si scriu din cand in cand.
Nu mai citisem de prin iunie, apoi am fost eu racita fara chef de net, apoi am fost 3 zile in spital cu Julia pt laringita, apoi pana ne-am revenit la programul obisnuit, am avut zile de cumparaturi si cand intru aici sa vad ce mai faceti o multime de vesti .

Gio felicitari pt bebe Edi.Sa creasca mare, sa fie sanatos, papacios si cuminte.A fost cam grabit, dar uite ce bine recupereaza.

kitzy felicitari pt Diana cea mergareata.Am vazut filmuletul si pozele cu fetita ta frumoasa.Julia merge singurica de o luna jumatate si acum merge bine, dar trebuie sa fiu f atenta, ca o singura secunda trebuie ca sa ajunga in dreptul leaganelor sau pe borduri/scari in jos.

alynutza frumoase poze din Rhodos.V-ati incarcat bateriile, nu? Si eu deabia astept sa mergem in septembrie.Inca nu stim unde mergem.Atata am cautat pe net pana m-am zapacit (variante ar fi Grecia, Turcia, Croatia, Tunisia; era mai simplu mai demult cand stiam clar ca mergem la marea noastra, acum cand sunt prea multe optiuni nu stii ce sa mai faci )

Mergem pe-afara la joaca ca asta mica nu mai are stare si tot se invarte pe langa mine.
Pa.

Lilly, mami de Julia (30.05.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Lilly, bine ai revenit. Sper sa nu mai aveti probleme cu printesa.

Da, pe aici zboara vestile, ca vantul si ca gandul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


noi bine, am copii cuminti deocamdata.
Ieri am iesit cu amandoi in parc, tare bine a fost.

Anamaria super ti-a iesit...58 kg. sunt curioasa la mine cat va fii. sangele tras nu a fost putin...acum sa vedem.
Lilly bine ai revenit. daca mergeti si cu fetitza recomand Turcia. aveti tot confortul si luxul necesar.
Aly ce bine ai zis...daca am imbina marea greceasca cu luxul turcesc ar fi de vis...nu ne-ar mai trebui nimic.

am mai pus si eu poze noi, din 15 pana in 19 iulie:
http://www.dropshots.com/giova1

si o zi faina sa aveti.



_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput