Miresele anului 2006 (106)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Ploaie, unde e ploaie? Ca si eu vreau.
Nu se poate sta in casa, afara nu e aer... Unde sa ma duc?

Gio, vad ca si la voi e la fel de "bine".
Si urmeaza 2 zile cu cod galben de canicula. Deci pe duminica suntem topite de-a dreptul.


Silvia mama, incearca sa ai mai multa grija de tine. Sper sa nu se mai repete faza...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

da...hai ca scrisesem si eu kilometri si cand sa dau send, a picat netul.Transmiteam pupici ca v-ati gandit la noi, mai trimit un set Ziceam ca intr-adevar imbatranim, ma mir ce mare creste Eva de la o zi la alta. Am intalnit zilele trecute o fetita de 2 saptamani, si am fost tare uimita de cat de mica e. Dar Eva era si mai mica atunci cand s-a nascut, deja am uitat.Silvia, si fetita mea tine musai sa se ridice, se enerveaza groaznic ca nu reuseste...ce sa ii fac, ii tot explic ca e inca prea mica, dar nu vrea sa inteleaga Si la noi e criza...si se zvoneste ca in toamna va fi si mai rau...deja nu e bine deloc, sper sa treaca totul fara urmari majore.V-am pupat, fug la somn. Imi doresc sa scriu mai des, dar chiar nu reusesc, de citit apuc insa.NbAna-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!
semnam si noi condicuta...si bem alaturi de voi.
Bebu meu e cumintel, mai plange el, dar rar de tot, din cauze nedescoperite.
Acum a adormit la mine in brate....ii place sunetul tastelor.
Mi-e asa de drag....pune tot mai mult pe el, se vede de la o zi la alta.L-as smotoci non stop.....cred ca mi-era dor de un bb.

Silvia ai grija de tine iubita. cum nu reusesti sa mananci? toata ziua te solicita Crina? mananca cu ea in brate daca trebuie, dar musai sa te hranesti si tu si sa bei multe lichide. mai si alaptezi, mai si canicula si uite unde duce...doamne fereste.
Botic ieri a fost groaznic, azi la fel va fii....vai de capul nostru.
Ana Maria ma bucur ca mai scri. poze cu printesa? anunta-ne cand mai pui pe site...sper sa mai am PM cu adresa, sa nu-l fi sters moderatorii.

o zi racoroasa sa aveti si beti multa apa...

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Aici o puteti vedea pe Eva mica. Gio, am tot pus poze la adresele pe care le aveti voi, dar am ramas fara spatiu, asa ca m-am mutat cu uploadul pe un alt cont.E foarte cald si la noi, stam cu geamul deschis pana la o bucata de noapte, apoi il inchidem, ca spre dimineata se face racoare bine, iar eva se dezveleste una-doua.Daca ploua, nu-i bine ca n-o pot scoate pe Eva la plimbare, daca-i cald e prea cald...Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio uite, mi-am facut un pic de timp si am incarcat rapid niste poze din Rodos. Sper sa va placa.

de grup si weekend fain!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:


eu la munci, cu treaba mai mult sau mai putin azi. Pare o zi linistita. Sper sa ramana asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alynutza
Gio uite, mi-am facut un pic de timp si am incarcat rapid niste poze din Rodos. Sper sa va placa. de grup si weekend fain!
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Foooarte frumoase pozele. Eu tot caut oferte last minute, desi stiu ft bine ca nu vom pleca nicaieri. Deh, criza Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Ana maria nu mai zi nimic de criza...ca disper si eu. la noi oricum nu se pleaca din cauza de bb mic...dar cand ma gandesc ca trebuie sa draia o pauzasc tot...
Ai primit raspuns de la Cord Center? ai mai sunat tu sa intrebi daca a ajuns recoltarea la ei sau nu?
Dupa ce am nascut am sunat la nr. din contr. si mi-a zis tipa ca in max. o ora vine masina sa ia kitul cu sangele placentar. de atunci nu mai stiu nimic. Trebuia sa sun la ei sa-i intreb daca a ajuns? Tipa mi-a zis ca voi primi acasa rezultatul, atat.
am vazut-o pe Eva, e o dulceata si o grasuna, sa o pap toata.
Aly super faine pozele din Rhodos. apa e misto la greci, dar conditiile sunt mai bune la turci.
Botic o zi linistita pana la final.

si weekend placut fetelor care nu mai intra.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Gio, nu trebuie sunat la ei sa intrebi daca a ajuns. Iti trimit ei o hartie cu rezultatul. La mine a venit cam la o luna.Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

saluatare!

va multumesc ptr grija, acum sunt bine. crina chiar ma solicita toata ziua si toata noaptea. inca se trezeste de 3 ori pe noapte sa manance. asta in cel mai bun caz

frumoase pozele din rodos!

frumoasa foc eva!

fug la bucatarie sa mananc. a devenit o obsesie

silvi mama CRINEI

CRINA MINUNEA MEA
am mai crescut!
Povestea CRINEI

Mergi la inceput