Miresele anului 2006 (106)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Alina de sarbatorit o sa sarbatorim normal, asa cum se cuvine...nu acum...peste o luna in concediu

Silvia, Kitzy cand ma uit la fetitele voastre realizez ce repede trece timpul...si cat de mari au crescut...


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

oana poate sarbatoriti si voi mai cu elan si vii cu vreo veste buna si la noi. daca tot te miri de bebeii mireselor ce mari si frumosi se fac.
Botic cam lunga criza asta....tot asa o tinem de la inceputul anului si lumina nu se vede...doar niste amarate de luminitze.
Silvia si marco a stat devreme in fundic...nu chiar in fund, dar rezemat de spatar, de perne, statea.
Aly asa e...vom vedea ce hotaram. dar parca nu-mi vine sa-mi inchid ap. si sa ma mut in chirie, sa caut gradi pt. marco, etc....etc....
va, fug sa ma intind langa bebeul meu.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Oana ei cresc si noi imbatranim
Silvia cred ca toti copiii vor sa stea mai devreme in fundic, iti dai seama ca sa stai atatea luni pe spate numa....se satura si ei si altfel vad lumea mai de sus Oricum pana la 6 luni cica nu prea-i recomandat sa lasi bb-ul mult in fundic singur, coloana inca nu-i total osificata.
Alina ma bucur ca ti-au placut pozicile
Ralu tu ziceai ca-s grabita? Is, is.... dupa Diana


Sora-mea acuma a plecat cu Diana la un party de pitici, sper s-o duca pe la umbra ca-i super cald afara, nici nu se poate respira si maine-i si mai cald...
Vineri ma duc pt ultima oara la dentist si-am scapat


Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Giova

oana poate sarbatoriti si voi mai cu elan si vii cu vreo veste buna si la noi. daca tot te miri de bebeii mireselor ce mari si frumosi se fac.



la noi barza e bine venita oricand...dar daca am inevitabilul meu noroc, iar ma duc cu "uratii" dupa mine in concediu

parca vad ca azi maine ne spui ca Edi sta in picioruse


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui kitzy

Oana ei cresc si noi imbatranim



cred ca abia atunci cand ai copii constientizezi cat de repede trece timpul...ca ei cresc...si noi imbatranim


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ooana
Ralu nu mai avem putere sa sarbatorim...pentru asta muncim de 4 ani de zile mai bine de 12 ore/zi...si voi stiti cate delegatii si deplasari, cu toate ca nu le-am raportat pe toate aici la voi...plus perioada din DE

Oana, totul cere sacrificii pe lumea asta.
Stii care e faza misto la voi? Ca macar dupa atatea sacrificii, se vede ceva, se misca ceva, se simte. Nu ca la altii care o dau din sacrificiu in sacrificiu si totul e in zadar. Intelegi tu ce vreau sa zic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Gio, pana una-alta, sunt bune si luminitele, daca nu e lumina de-a dreptul.

Nu mai vorbiti de imbatranit, ca ma apuca plansul

Aly, bun venit in club! Nici eu nu stiu daca mai am curand concediu

Ralule, ai si dadaca la Diana, care sa o scoata la petreceri?

Coana, Silvia, Ana-Maria?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


caldura mare mon cher. pe bebu vroiam sa-l scot pe balcon..cand am iesit am crezut ca ma sufoc. Nu as vrea sa dau drumul la AC, dar cred ca n-am nicio sansa.

Kitzy cata dreptate ai....noi ombatranim, copiii cresc...asa vedem cum trece timpul.
Botic doamne ajuta sa se intrezareasca lumina aia odata si la voi si la noi. la noi a fost, dar uite ca s-a dus...
Oana daca esti asa de norocoasa nu trebuie sa se intample in concediu....sau acasa nu prea va intalniti ca sunteti tot in deplasari?
Aly ceva poze cand pui?

va pe toate si o zi racoroasa va doresc.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ralule da, mai am si dadaca lasa ca le-a placut pe acolo la amandoua si-au danasat de si-au rupt picioarele


Ii o caldura de nu mai pot pana a terminat Diana de papat a trebuit s-o schimb ca toata era transpirata, am culcat-o imbracata numa in scutec
Vreau sa vina o ploicica, ceva....

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

saluatare!

ieri am chemat/o pe mama de urgenta la tulcea ca mi/a fost asa de rau ca nu puteam sta in picioare. crina mititica era asa cumintica, cred ca stia ea ca nu ma pot ocuypa de ea. in 40 de minute a venit mama si a stat cu ea si eu am dormit o ora, am mancat si mi/am revenit oarecum. acum nu mai am nimic doar ca nu stiu de la ce a fost...vara/mea, care e asistenta si dr de fam spun ca din cauza oboselii, ca nu dorm destul, nu mananc cum trebuie si alaptez des...oricum sper sa nu mai patesc asa ca am intrat efectiv in panica cand am vazut ca nu pot sa ma tin pe picioare. nu din cauza mea ci din cauza fetitei...

cu statul in fundic eu zic ca e devreme ca ea vrea sa stea singura, nu rezemata ci de/a dreptul in fund. sa vedeti ce scandal face sa o las...da mi/e teama ptr coloana.

vreti ploaie? hai faceti lista ca v/o trimit eu ca la tl a inceput de vreo 10 minute

silvi mama CRINEI

CRINA MINUNEA MEA
am mai crescut!
Povestea CRINEI

Mergi la inceput