Miresele anului 2006 (106)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

julia, te cred ca ai nevoie de dictionar. nici eu nu ma prea pricep la bebelinezasi am terminat limbi straine...

eu sunt in graba mare dar am intrat sa vad ce faceti si sa va povestesc ceva care m/a amuzat chiar daca nu e de rasam iesit pana la farmacie si am intrat si intr/un magazin de copii si i/am luat crinei o gecuta. cum am ajuns acasa am imbracat/o sa vad cum ii vine i/am pus si gluga si era asa draguta ca am dus/o la oglinda sa se admire si ea. dar ea mititica a facut niste ochi mari si a inceput sa planga, cu lacrimi...imi era mila de ea da ma facut si sa rad. cred ca s/a speriat, sau nu i/a placut geaca

si daca aveti timp ne/am facut mai mari si am mai pus niste poze la semnatura.

pupam fetele

silvi mama CRINEI

CRINA MINUNEA MEA
am mai crescut!
si mai mare!!!

Povestea CRINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

va salut si eu intr-o mare viteza, inainte de a merge in patut.
am lipsit din motiv de calculator suparat pe viata.
Sper sa-l terminam de pus la punct zilele astea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Silvia, e clar, nu i-a placut gecuta. Vroia alta culoare Fetelor, eu nu am mai avut timp sa intru, doar asa, sa va citesc, de scris mai putin. Suntem bine, crestem mari, Eva gangureste toata ziua, are 7.5 kg si 69 cm . Cumpar hainute de 6 luni, si abia face 4.Eu astept concediul de pe 22 sept, plecam la Venetia.Va salut cu drag, mai intru cand am timp.Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare!

ana maria, cu intarziere La multi ani! sa traiti cu numele si tu si printesa ta
s/ar putea sa fie culoareaei ii place portocaliu si i/am luat roz
sa stii ca si crina e mare ptr varsta ei, la 5 luni avea 8,9kg si 72 cm. important e sa fie sanatoase!
distractie frumoasa la venetia. merge si eva sau doar voi intr-un concediu romantic?

mai avem si alte sarbatorite? LMA!



silvi mama CRINEI

CRINA MINUNEA MEA
am mai crescut!
si mai mare!!!

Povestea CRINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:


am venit, ca sa nu ma dati la disparuti...
noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

fetelor astazi sarbatoresc 3 ani de casatorie!

gio, la multi ani cu sanatate si impliniri tie si sotului tau

sunt pe fuga asa ca ne mai auzim pe seara cred

silvi mama CRINEI

CRINA MINUNEA MEA
am mai crescut!
si mai mare!!!

Povestea CRINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Multumim Silvia, la fel va dorim si voua...multi, multi ani fericiti impreuna sa aveti!

Noi ieri am cautat locatie pt. botez, seara am iesit sa sarbatorim evenimentul.
Marco si Edi au ramas la ai mei si culmea .....Marco a pus mana pe DVd de la nunta noastra si l-a vizionat. Mama uitase ca sunt 3 ani de la nunta, asa ca a fost o super coincidenta.
Mi-a zis ca l-a vazut pe tati cu un costum ciudat, mi-a insirat invitatii cunoscuti, mi-a zis ca ne-a vazut cum ne iubeam, adica ne pupam, ca am baut sampanie si am spart paharul...tare incantat a fost. a trebuit sa ne uitam la partea a 2-a acasa...asa ca am bocit putin aseara...ce nunta frumoasa am avut...of doamne.....

fug ca micului haplea i-a sunat ceasul hranei...s-a trezit urland dpa papa, ca de obicei.


_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Casa de piatra si pe mai departe, dragelor!
Sa fiti fericite si iubite de sotiorii vostri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

multumesc frumos fetelor!

gio, ma bucur ca ati sarbatorit. eu bineinteles ca nu. flo e de duminica noapte la buc. vine deabia azi. nici la dvd/uri nu m/am uitat sa nu ma supar degeaba.
am stat cu pitica acasa, program obisnuit. sa vedem daca vine azi tati cu vreo surpriza...

in rest,a venit nasa in tara si o sa vina sa ne viziteze, am luat bilete ptr mare,cam atat...

silvi mama CRINEI

CRINA MINUNEA MEA
am mai crescut!
si mai mare!!!

Povestea CRINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Bonjurica fetele!

eu sunt prin zona..noutati nu prea avem..asa ca nu am ce sa va spun..la concret...

am intrat numai sa va salut un pic, sa nu ma stergeti de la condica

Toate cele bune pentru silvi si Gio, la cei 3 ani de casnicie!

pup toate fetele!


krelia 28+ si printesu' mic, Rares-Mihai

Mergi la inceput