Miresele anului 2006 (106)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Sa aveti o saptamana usoara si fara probleme!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare!

krelia, multumesc!

eu sunt cu crina in brate si vrea si ea sa va scrie, bate cu amandoua mainile in tastatura asa ca nu pot sa scriu mult. am primit azi biletele ptr mare. sper sa fie cumintica si sa nu/mi para rau ca ne/am dus.
in rest suntem ok. am avut un week-end frumos cu tati acasa, plimbarici...acum iar suntem noi fetele singurele.
va pupam

silvi mama CRINEI

CRINA MINUNEA MEA
am mai crescut!
si mai mare!!!

Povestea CRINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Silvia, indiferent de cum va fi la mare sau cum nu va fi, important e ca schimbi un pic aerul. Eu zic ca si asta conteaza f mult.
Eu tanjesc la o iesire undeva in zona de munte. Si cred ca in curand fac cumva si rezolv si treaba asta. Urcam in tren si vedem unde ne-om opri. Ma rog, inca-s planuri si vise...

Las-o si pe Crina sa ne scrie. Poate are ceva important sa ne zica

Noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Noi ok, dar timp liber ioc. am umblat si cu actele pt. indemnizatie/alocatie.....
Sapt. asta suntem in Tm, vineri plecam iar in Alba pt. o sapt. Nu a terminat Clau proiectul, asa ca ne tot calatorim.
Edi e un cumintel....mai plange seara, dar putin...din cauza burticii.
Marco e un strengar, rasfatat de bunici....nu ma asculta defel...numai de Clau stie frica...ma dispera cum l-am putut scapa de sub control....dar, sper ca din oct. de cand ne linistim si noi sa intram pe drumul cel bun.

Krelia la cat mai multi ani fericiti! In curand in 3...si pe viitor in 4.

va pe toate fara discriminare.
merg sa ma pregatesc pt. revizia de 6 sapt., care s-a facut 8...dar cum nu am fost in oras.....

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare!

nu mai stiam ce sa fac cu parul care imi cade f mult asa ca m/am tuns. am acum par cam cat crinadoar ca ea e mult mai frumoasa zice tati...

in rest suntem ok. azi a fost si flo acasa, noroc ca au fost ceva probleme cu niste acte. la 4 a plecat la iasi si nu stiu cand se intoarce. daca era crina mai mare as fi mers cu el. avem pe cineva drag de vazut acolo

gata cu vorba ca s/a trezit pisoiul meu
papa

silvi mama CRINEI

CRINA MINUNEA MEA
am mai crescut!
si mai mare!!!

Povestea CRINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Bonsoir fete!

Gio, saru'mana de urari! Asa sa fie..si sa te auda DD....iar al 4lea membru sa fie o fetita, totusi, de data asta, da?..te rog eu

pup fete....ma trag la somnik...mai vorbim


krelia 28+ si printesu' mic, Rares-Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Krelia, daca nu la al patrulea, macar la al 5-lea

Casa de piatra si de la mine, in continuare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Silvia, si unde sta sotul in Iasi? Sta mai mult?
Lasa, ca in scurta vreme ma mut si atunci voi avea si unde sa va primesc. Asa ca te astept cu drag, oricand.


Gio, nu cumva e mai bine ca stati la Alba? Mai ai si tu ceva ajutor pe-acolo, Marco mai are cu cine sta si el... chiar daca e rasfatat.
Dar asa cum ziceai si tu, va reveniti sigur la intoarcere, la inceperea gradinitei.

Noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Salutare din banat!
am pus si eu poze noi, adica tot din Alba, dar azi am avut timp de ele:
http://www.dropshots.com/giova1

In rest bine, alerg de colo pana colo, mai las bebele la birou, sau iul car dupa mine.
Maine mergem iar in Alba, sper sa mai lenevesc si eu, deja sunt super obosita. dorm noaptea, dar ziua nu stau o clipa.
va pe toate.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare!

am lipsit dar motivat. m/a durut o masea, care ma durea defapt de mai mult timp si acu n/am mai rezistat si am fost la stomatolog. mi/a facut anestezie si n/am putut sa alaptez pitica 4 ore plus una jumate inainte s/au facut cam 6 ore in care n/a mancat decat suc de fructe si a plansam fost date peste cap amandoua si zi noapte a mancat din ora in ora ca sa recuperezeacm ne/am revenit cu toate ca pe mine inca ma doare. era o masea de minte care mi/a crescut in perioada sarcinii gata cariatasi cica astea de minte sunt mai pacatoase...

in rest toate bune.

botic, deja flo e la galati, are acolo incarcare si vine acasa.chiar daca v-a mai avea curse la iasi cand mai creste pitica, nu/ti face griji ca venim doar in vizita nu sa ne si gazduiesti
si deci te muti? cand, unde? nu zici nik?

gio, e bine ca macar noaptea te lasa edi sa dormi.am sa ma uit la poze sa va admir.

krelia, n/am fost pe faza da iti zic si eu LMA! multi ani fericiti!

am sa descarc pozele sa am cardul gol ptr mare si daca am timp va arat cum arat



silvi mama CRINEI

CRINA MINUNEA MEA
am mai crescut!
si mai mare!!!

Povestea CRINEI

Mergi la inceput