Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri15

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

la mine azi se intalnesc 3 de 13, UM 13 aprilie, azi 13 iulie am facut 13 saptamani.Il rog pe Bunul Dumnezeu sa aiba grija de noi si sa ne nastem sanatosi
de data asta trebuie sa se sparga ghinionul la 13.

13+ Minunea din burtica

Puisori

Cristina, mamica de doi ingerasi in ceruri

Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

jojomiha-ce repede a trecut timpul.in doua ziua o tii pe micuta in brate.iti doresc o nastere cat mai usoara si o fetita sanatoasa!

Mcrissa-eu ti-am mai spus lasa prostiile ca te bat!nu urmari semne si superstitii,astea sunt pentru oameni care cred in ele,eu cred in Dumnezeu doar!Repet,ai descoperit cauza,iei tratament,de data aceasta va fii bine!

Mama a trei sufletele in ceruri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

michelle chiar imi trebuie bataitacred ca il cam agit pe bebe.gata, trebuie sa ma potolesc.

acum am venit de la ecograf si am aflat ca bebe drag din burtica e fetita.banuiam eu, pentru ca iniante sa fac testul am visat ca tineam in brate o floare infasata si ziceam ca e fetita mea

13+ Minunea din burtica

Puisori

Cristina, mamica de doi ingerasi in ceruri

Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Mcrissa, felicitari pentru! Sa fie sanatoasa si sa stea la mami in burtica pana la 40 de saptamani!

Jojo, ce repede trece timpul! Incepem galeria?

www.momsasone.com/ticker/tickers/ehp2ui70fojss8xt.png" target="_blank">Visul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Mcrissa, vroiam sa te intreb pentru o prietena...Clexane este gratuit in sarcina?

www.momsasone.com/ticker/tickers/ehp2ui70fojss8xt.png" target="_blank">Visul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

ninia multumim pentru urari

da, Clexane este gratuit in sarcina si fara limita de plafon.doctorii de familie nu prea stiu, eu am avut discutii mari cu dr mea, pentru ca limita de plafon este de 3 milioane si clexane se apropie de 6 milioane, dar pana la urma mi-a dat , cand i-am zis ca-mi voi cauta alt dr de familie

13+ Minunea din burtica

Puisori

Cristina, mamica de doi ingerasi in ceruri

Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

JOJO nastere usoara ptr maine si sa ai o bbelina cumintica si necolicioasa!

MCRISSA felicitari ptr caruciorul roz!! Puuuppp

MICHELLE dar tu ai ceva cu mine? De atatea ori ti-am scris, te-am intrebat, dar tu nimik. Nici macar un raspuns.De ce? Macar sa stiu si eu ca sa nu-mi mai bat gura degeaba.




DANA si ALESSIO , 07.06.2008
si un alt samburel in burtica
S-a mai nascut o stea: ALESSIO MICHELE!


.....Il sorriso innocente di un bimbo č l'espressione piů viva dell'amore....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Jojo-miha-azi e ziua cea mare!nastere cat mai usoara!!!

Danangie-nu am nimic cu tine.nu mai stau ore intregi sa raspund la toate fetele caci nu am timp.Nu stiu ce sa iti scriu,am vazut ca ai scris ca ai inteles de ce nu mai scriu despre durerea mea.Intru din cand in cand pe forum si asta atunci cand aud de evenimente mari,teste pozitive,nasteri sau de fete care au nevoie de incurajari.

Mama a trei sufletele in ceruri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

MICHELLE da e bine ca iti ocupi timpul, ca esti ocupata, dar nu stiu...atatea ti-au mai scris,te-au intrebat cum esti,etc....macar scrie si tu: fetelor sunt ok, nu va suparati ca nu va nominez,bla,bla,bla......fara sa am nimik cu MAMAGIULIEI(te pup esti o scumpa), ei...mereu i-ai raspuns si tocmai de asta ma gandeam de ce oare nu raspunzi si noua.Atata tot. Macar sa stim si noi. Numai bine iti doresc.




DANA si ALESSIO , 07.06.2008
si un alt samburel in burtica
S-a mai nascut o stea: ALESSIO MICHELE!


.....Il sorriso innocente di un bimbo č l'espressione piů viva dell'amore....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Mie imi raspund fetele ca io insist si nu scapa de mine, stiu io
Sigur de asta imi raspund

Si mie mi-e dor de Michelle si o astept aici cu vesti bune

Danangie, ce semnatura frumoasa ai n-ai mai scris la jurnal insa , dar cred ca nu apuci deloc.

Jojo-miha, asteptam vestile de la voi

Eu va citesc mereu

Crissa, pe 24 dam de baut Pepsi cu gheata

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) & Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
NU RAMANE INDIFERENT !
AJUTA-L PE BOGDAN SA VADA !

Mergi la inceput