Mamici de fulgusori de nov-dec 2009 (48)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Buna dimineata
Alina.a sa dea bunul Dumnezeu sa aveti putere sa suportati aceasta situatie, sa nu va pierdeti speranta... si sa va gasiti in Elisa puterea de a o lua de la capat. Suntem alaturi de voi, atat cat putem de la distanta si atat cat poate un om intelege prin ce treceti. Aveti grija de voi 3...


17+
bebe creste
Un copil poate oricānd sa-l īnvete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodataa si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste.-Paulo Coelho īn "Al Cincilea Munte"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Buna dimineata!
Sunt 100% baietel. Dna dr. mi-a pozat biju'urile si i-a dat dovada lu' mami, sa o linisteasca :)
mami si tati mi-au pus pus numele Rares-Mihai.
eu sunt bine, mami trebuie sa aiba mai multa grija de ea, ca uteru' ei cica e foarte contractat. I-a dat sa ia no-spa.
va pup, ma duc cu mami sa se faca frumoasa la unghiusse


krelia 20+
tzutzupida noastra creste si pozeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

Alina a., m-a intristat foarte tare vestea .Ma rog la DD sa ti dea putere sa depasesti cu bine momentul .Sunt convinsa ,ca vei reusi ..esti o luptatoare ! te pup si iti doresc tot binele din lume ,atat tie cat si familiei voastre!

miany
20+ DAVID ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

buna dimineata ,fetele! sa aveti un w-e minunat!
Krelia sa-ti traiasca "feciorul" si sa fie sanatos!
Douradoudou felicitari pt ! Sa dea DD sa fie sanatoasa si sa va aduca numai bucurii!!

miany
20+ DAVID ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxyaly spune:

Buna dimineata

Azi am implinit 18 saptamani asa ca fac cinste

va pup

18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Buna dimineata, fetele, haideti la o cinste la Cluj. Raportez ca fecioru-mi-o a devenit printesica 95 la suta, asta inseamna ca pot pune deja caruciorul rosu oare? Ca nici nume n-avem. Medicul a zis ca greu ii va mai creste putza, dar sa nu-mi fac griji, ca o sa-si faca rost de mai multe.
In rest e totul ok, in grafic, in afara placentei, care e joasa inca si asta ma ingrijoreaza, dar mai sper.
Va pup, sa aveti week end linistit.

17 +


Mergem la niste papanasi?!felicitari pt.! sa fie sanatoasa si sa va puteti bucura de ea!
P.S Ca o paranteza ,mie imi plac numele astea : Maria,Sara,Teodora ,Andora ( suna cam ciudat ,dar e frumos)sau Bianca

miany
20+ DAVID ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Na ca pe mine iar nu ma felicita nimeni. Nu-i nimic, merem inainte, dar Krelia, sa-ti dea DD un baietzel sanatos si fericit, iar tie, Douradoudou, o fetita care sa va lumineze casa. 17 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

Krelia parca iti seamana feciorul

miany
20+ DAVID ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Doamneee Alina nu pot sa cred.Esti sigura ca nu se mai poate face ceva??? Ai cerut si a doua parere?????
Dumnezeu sa-ti dea puterea sa treci peste aceasta pierdere

Doamne cat de grea este viata asta...acum 9 luni scriam si eu la odiseea mea un mesaj asemanator cu al tau!!...nu mai vreau sa-mi amintesc:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=126017&REPLY_ID=4088869

iar apoi la 10 zile venea si decizia finala care m-a distrus:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=126567&REPLY_ID=4117241


19+ cu Andreea

Mariana
bebe

www.youtube.com/watch?v=oc_rSsZri9g" target="_blank">Pentru iubirea mea!Poate ca nu stiai cat TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Buna dimieata, taman ce ma simteam neglijata. Multumesc. Mama tocmai face papanasii, vii? La nume problema e ca trebuie sa mearga si in italiana, ca tati e italian, noi ne gandim la Chiara, numai ca la ei obiceiul e sa aiba numele bunicii materne, iar pe soacra-mea o cheama Ada. Iar Ada Chiara ..... e ciudat. Am decis sa asteptam sa fie fetita 100 %. Deocamdata ma ingrijoreaza placenta asta, sper din suflet sa urce, desi medicul meu, in stilul lui, a zis "oricum era cezariana", cand am intrebat de ce a zis "ca esti batrana", sper ca a glumit, pt ca dupa aia mi-a zis ca nu-s in stare sa suport durerile unei nasteri normale. Na poftim ... oricum nu aveam somn, acum am la ce sa ma tot gandesc. Fetele, sa avem o zi fara alte vesti proaste si sa ne rugam pentru Alina, cine stie prin ce iad trec iar sufletele lor. 17 +[/quote]Mergem la niste papanasi?!felicitari pt.! sa fie sanatoasa si sa va puteti bucura de ea! P.S Ca o paranteza ,mie imi plac numele astea : Maria,Sara,Teodora ,Andora ( suna cam ciudat ,dar e frumos)sau Biancamiany20+ DAVID ANDREI[/quote] 17 +

Mergi la inceput