Mamici de fulgusori de nov-dec 2009 (48)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hope2009 spune:

hop si eu cand am auzit de gogoasa!!!
V-am tot citit, dar acum nu m-am putut abtine, sunteti bestiale !!
Betty - cand se umfla si cam cat dureaza gogosirea ?
A_driana - si eu am par pe burta, mai ales pe linia buricului. Am par mai mult pe tot corpul spre disperarea mea , doctorul a zis ca e din cauza hormonilor si o sa dispara 3-6 luni dupa nastere. Sper sa fie asa ...
krelia- bafta cu lucrarea si spor la invatat! Eu inca nu am dunga dar sunt sigura ca nu scap fara.

Felicitari tuturor care si-au vazut puiutii recent, al meu dr. nu
mi-a mai facut eco la ultima vizita, a zis ca urmatorul va fii la 20 sapt si o sa vedem daca e cu putzica sau nu.

gravidoasele si multa sanatate voua si puiutilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arcadia spune:

O sa am o fetita!
Am fost azi la eco si e totul bine. Pana la urma nu i-a mai crescut putica
N-am mai apucat sa citesc nimic din urma, am foarte mult de lucru, dar sper sa reusesc sa recuperez in timp

Mami de Calin Gabriel (8 mai 2007) si 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

Adriana felicitari pt "putzica"! Mai avem un David pe lista.
Apropo de "dunga maro " la mine e vizibila de ceva vreme ,acu pare ca incepe sa se intinda deasupra buricului
Arcadia felicitari pt ! sa fie sanatoasa!
Dana n. si eu ma rog sa fie totul k si sa pot naste natural...Doamne-ajuta!
Katyuscha nu stiu daca sunt contractii ,ca nu ma doare nimic ,dar am sa intreb cand ajung la doctor..

miany
20+ DAVID ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

buna fetelor....am gasit si eu putin timp sa va salut...sper ca toate sunteti foarte bine...asa...la mine la ultima echo mi-s zis ca din ce vede el e fataaaaaaaaaaaaaaa ....statea intr-o pozitie mai aiurea dar pana la urma am vazut si eu...noi ne bucuram foarte mult pt ca vroiam sa fie fata..dar si baiat daca e tot e bine si suntem super fericiti...vreau doar sa fie cel mai sanatos copil si asta va doresc si voua...va

16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

uitasem sa schimb semnatura..va mai o data

17+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

dragele mele nu stiu de ce dar DD iar ne incearca,tare greu...luni ma duc sa-mi iau adio de la bb-ul meu...din pacate are malformatii fff grave,nu se stie daca va trai pana la 7 luni,dar dupa nastere....sper sa se termine cu bine mai ales pt mine ,am aproape 16 saptamani de sarcina ,desi el a ramas pe undeva pe la 13 si ceva.....si nici nu stiu ce sa mai scriu...va rog sa-mi iertati absenta de pe forum dar nu stiu cand voi mai intra pt ca inca nu stiu cum vom trece peste asta....


alina mamica bulinei Elisa(20 iunie 2007) .....si hapy 15+




povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Draga Alina.a, m-a cutremurat rau de tot mesajul tau. De ce DD va toata atata durere? Doamne! Nu stiu ce sa scriu penru ca in situatii de astea nu poate ajuta nimic. Ma rog la Dumnezeu sa va dea putere, tu esti o fiinta atat de calda si de saritoare ca vei gasi si puterea de a trece peste durere. Imi pare rau din inima pentru voi, ma voi ruga. 17 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Buna dimineata, fetele, haideti la o cinste la Cluj. Raportez ca fecioru-mi-o a devenit printesica 95 la suta, asta inseamna ca pot pune deja caruciorul rosu oare? Ca nici nume n-avem. Medicul a zis ca greu ii va mai creste putza, dar sa nu-mi fac griji, ca o sa-si faca rost de mai multe. In rest e totul ok, in grafic, in afara placentei, care e joasa inca si asta ma ingrijoreaza, dar mai sper. Va pup, sa aveti week end linistit. 17 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Alina, bunul Dumnezeu sa fie alaturi de voi si sa va dea putere! Sa te intorci cat mai repede la Odisee cu un bebe sanatos.

Laura 20+ baby Nicholas James
www.toysrus.com/ControllerServlet?searchBy=registrant&defLName=garner&defFName=laura&defCity=&defState=MI&maidenName=&maidFName=&maidCity=&maidState=®istryNumber=&target=search&userType=giftGiver&searchForPerson=primReg&whereTo=viewRegistry&firstName=laura&lastName=garner&city=&state=MI&submit.x=57&submit.y=15" target="_blank">Our Registry (lucruri pt bebe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Alina - cu Dumnezeu inainte

18
http://www.popasmusic.com
www.inimacopiilor.ro

Mergi la inceput