Vrancea (21)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katalina spune:

Bunaaaa fetele mele dragi! Doamne de cind nu am mai scris un rind pe forumul nostru, mii de scuze...Ar trebui sa mai fac un copil, sa pot sta lipita de Forumul nostru drag asa ca inainte, cind zilnic comunicam cu voi si cu mamicile mele dragi de bb martie -aprilie 2004(trebuie sa dau o fuga si pe acolo).
Noi suntem bine, sanatosi, baietii mei sunt mari, deja vorbim si ne uitam dupa fete si ...alte lucruri bineinteles.Deocamdata ne bucuram cu totii de vacanta, de mare, de tabere si plimbari, ne incarcam bateriile pentru la toamna.
Chiar ieri am revazut-o pe Dana, frumoasa mamica de baietel...o frumusete cu burtica cu tot, e fericita, foarte fericita, abia asteapta sa-si vada minunea fotbalist din burtica.
Ce mai faceti restul fetelor, vad ca sunt si fete noi, imi pare bine...Incerc,sper sa va citesc ma des...
Pe curind


Catalina, ROBERT si CATALIN


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

La multi ani, FLORI!!!!

Sa fii sanatoasa si sa-tzi de-a Dumnezeu sanatate si putere sa itzi cresti Piscotelul! Sper din suflet ca Rares e bine si va incinta in fiecare zi cu ceva nou! De acum, e deja flacau "mare", nu?

Te asteptam cu drag cu vesti despre voi! Petrecere frumoasa azi si bucura-te de aceasta zi alaturi de cei dragi!

Va pupam cu mare drag,
Bianca si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Citat:
citat din mesajul lui helbi

La multi ani, FLORI!!!!

Sa fii sanatoasa si sa-tzi de-a Dumnezeu sanatate si putere sa itzi cresti Piscotelul! Sper din suflet ca Rares e bine si va incinta in fiecare zi cu ceva nou! De acum, e deja flacau "mare", nu?

Te asteptam cu drag cu vesti despre voi! Petrecere frumoasa azi si bucura-te de aceasta zi alaturi de cei dragi!

Va pupam cu mare drag,
Bianca si Andreia

Andreia





Multumesc din suflet,Andreia Chiar mi-ai facut o mare surpriza.
Rares este bine,multumim Domnului.Am fost plecati cateva zile in concediu la Tusnad si la Sarata Monteoru,iar Piscotelul mic si iubit s-a comportat exemplar!Am luat si bunicile cu noi,ca sa ne relaxam cat de cat cu totii.

Danuta,am vazut o burtica tare frumoasa si o mamica fericita.Felicitari pentru baietel,sa dea Domnul sa fie sanatos(tati cred ca-i tare fericit,nu? )

Cata,bine ai revenit

Sper ca si la voi vestile sunt bune.Va pup dulce si numai bine tuturor.

------------------
Flori Rares Teodor 08.12.2008

Asa a venit pe lume Piscotel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Flori, ma bucur din suflet sa aud ca Piscotelul mic si iubit a fost exemplar de cuminte in concediu. Sincer, nici nu ma asteptam sa aud altceva. Si ma bucur ca atzi reusit si voi doi sa va mai relaxatzi putzin!
curaj, incredere si multa sperantza!

Eu o am pe Bianca in RO de 10 zile si o sa merg si eu la sf. lunii citeva zile acolo. Revenim pe 11 aug. amindoua in Germania.

Concediu placut si vacantza relaxanta tuturor Vrincenilor.....de la mic la mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prixi spune:

Flori, mamica curajoasa de Piscotel, La Multi Ani si din partea mea!!! Sa fii sanatoasa si fie ca totul sa fie bine cu voi! Multa putere, incredere in viitor si mult, mult curaj!

Imi pare tare rau ca nu am mai intrat pe forum si ca am ratat ziua ta, dar ii avem in vizita pe cumnat cu sotia si cu nepotica de 2 ani si recunosc ca nu mai am timp si de altceva!

Fetelor, va pup pe toate si va urez sa aveti concedii frumoase si sper sa ne auzim cat de curand cu vesti bune!

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prixi spune:

Motanik, cu intarziere, La Multi Ani printesei tale! Sa fie santoasa si sa aiba noroc cu carul in viata! Sper ca aveti un concediu frumos acasa si sper ca v-ati distrat de minune si in Portugalia! Daca ai pus pe undeva pozici cu voi, as vrea tare mult sa le vad! Nici nu imi vine sa cred ca Theo a implinit un an... Inca o data pupici la printesa si voua toate cele bune!




Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Buna tuturor!

Flori, cu scuzele de rigoare pt intarziere, la multi ani fericiti si multa sanatate tie si familiei tale!
Ce face Rares?

Roxi, multumim frumos pt urari. Intr-adevar, nici eu nu stiu cand a trecut un an si am fetita asa mare. Am facut un filmulet cu poze de la ziua ei, il atasez mai jos. Voi ce faceti? Totul ok?

Danutza, cum te simti, ce face bebe?

Andreia, esti in Ro? Da un semn daca ne citesti, poate ne auzim la un telefon daca nu reusim sa ne si vedem. Eu si Theo stam pana pe 16 sept aici.

Catalina, bine ai revenit, ce mai faci, ce fac baietii?


Va pup, va doresc numai bine tuturor!

Poze din Portugalia



Poze de la ziua Theodorei, 25 iulie


--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Salutare!

Noi suntem bine...crestem
Luni mergem si noi la control. Nu am mai fost de pe 2 iulie. De abia asteptam sa il vedem pe Samburel.

Katalina,!
Flori,cu scuzele de rigoare ptr intarziere si din partea mea La multi ani! Sa aveti parte numai de bine.
Andra, La multi ani si printesei tale. Doamne, tare frumoasa mai este. Sa va traiasca!

Restul fetelor, va transmit si voua pupici, acolo unde sunteti.

------------------------
27+ David

Albume foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

Floricel, La multzi ani!!!!

Andra, La multzi ani!!! sa va traiasca

Dana, promit io ca o sa iti dau un mesaj mai amplu despre geanta pt spital. Am vazut ca erai ultima la nemtoice si intrebai. Ca si cum pleci in concediu. Prosoape, periuta de dinti, un halat papucei si hainutze de bebe. Mi-e nu mi-au placut cele din spital. iti dau ei restul pan la chiloti de unica folosintza. Sa iti mai iei tu din ro niste supozitoare cu voltaren ca nu prea iti dau cine stie ce. si crema cu carpicon, tot din ro, daca nasti vaginal. io am o pretena care a nascut acu fix 1 luna, tot cu fibroamne si a facut cezariana ca sa ii scoata si din fibroame care erau nu stiu cum amplasate.

Roxi petrecem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prixi spune:

Didi, petrecem, cum sa nu, mai ales ca avem si de ce! Da, fetelor, sunt ! Nici nu imi vine sa cred! Eram inscrisa pentru FIV si uite, ca bebe a venit cand a vrut el, spre surpriza tuturor!

Neplaceri prea mari nu am avut pana acum, doar niste dureri de spate, care m-au facut sa stau la pat vreo 3 zile...Dar nu ma plang, bebe sa fie bine, ca altceva nu mai conteaza!

Vine si mama mea astazi, socrii sunt deja aici si deci vom aniversa cum se cuvine evenimentul!
Sunt atat de fericita, si de-abia acum va pot spune ca va inteleg cand vorbeati de puiutii vostri...inainte puteam doar sa imi imaginez ceea ce voi traiati cu adevarat!

Va pup pe toate si sa auzim numai de bine!!!

Roxana
bebe

Mergi la inceput