Mamici de fulgusori de nov-dec 2009 (41)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Da Camy , luni am programare pt TT

17+

Mariana
bebe

www.youtube.com/watch?v=oc_rSsZri9g" target="_blank">Pentru iubirea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Buna buritici.
Azi fac cinste ca avem deja 15 saptamani. Deeeci
Luni merg la dr pt eco, si cu rezultatrul de la DT in dinti. Bineinteles ca am emotii pt eco
Miramar felicitari pt rezultat. Sa bei multe lichide.
Simina bafta luni pt TT.
Felicitari tuturor fetelor care au mai adaugat o saptamana. Acus ajungem la 40
Laura CASA DE PIATRA , multa fericire si nu lasa pe absolut nimeni sa-ti strice o zi asa importanta.

Fug la cumparaturi.

15



http://bd.lilypie.com/iQIrp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dienutze spune:

Neata fetelor, multumesc de urari. Sa inteleg ca sunt cea mai batrana in ale casniciei? :)
Si voua va doresc multa fericire alaturi de sufletul pereche!

Krelia spor la invatat!!! Imi e mila de tine pe caldurile astea..cu burta pe carte.

Camy, si mie mi se umfla picioarele si credc a si de la caldura, sufar rau cu caldurile astea. Sa ai o plimbarica frumoasa, vrem pozee

Dankutza, sa iti traiasca copilita! Ma bucur pt tine si sper sa vin si eu curand cu o prietena de joaca :)

Lacramioara felicitari pt vestile bune!

Fetelor, vad ca vorbiti de lucruri serioase gen ..mancarimi, usturimi, infectii etc...
Eu am patit-o de 2 ori in sarcina pana acum, adica au inceput niste usturimi urate...
Am un leac natural zic eu, de la hofigal ii zice Gel pt igiena ano-genitala, antiseptic, antipruriginos, cicatrizant.
M-am dat local de vreo 2 ori de caz si am scapat imediat. Acum ma tot gandesc ca daca era infectie urinara nu trecea...caci nu am facut analiza

Paulik, bine ai venit! Sa iti dea DD un bebe sanatos si la termen!
Trebuie sa faci dublutest si apoi sa iti faci griji. Cu rhul negativ pb incep de la al doilea copil, dar sunt rezolvabile, nu te stresa.

Doris sa va traiasca putzulica!

Danangie, sa iti traiasca preotelul Alessio Am un finut caruia tocmai i-am taiat motul, sunt atat de dragalasi...

Miramar ma bucur pt bebe sanatos!

Cristina Boc LAA Multi ANI!!!

:)) Laura Garner ma bucur ca e totul bine...spor la treaba daca nu mai aveti restrictii!!

Ruxanadra, bine ai venit! Sa ai un bebe sanatos si macacios!

Roxialy, la mai mare si ..curaj cu injectiile, esti o curajoasa!

Bravo tie Miramar ca fugi sa te aci frumoasa, eu tot aman nu stiu de ce...trebuie sa ajung sa imi fac un tratament cosmetic caci am o mie de pb aparute in ultimile saptamani.
Sa ne povestesti cat de bine te simti dupa coafat, poate ne vine cheful sa ne mai ingrijim si noi






15+
Astept pe VEDETUTZA pe 30 noiembrie sa fim sanatosi!
VEDETUTA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Dienutze, cand ai chef si timp, poti te rog sa imi dai mai multe detalii despre gelul asta? Merge in sarcina? Ti l-a recomandat vreun medic? Multumesc mult. 15 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dienutze spune:

Andreea, nu mi l-a recomandat medicul, dar nu scrie interzis in sarcina. Contine multe plante. Nu am abuzat de el, am dat doar de 2 ori si am scapat de neplaceri. Oricum am dat un strat subtire subtire de gel. Eu nu cred ca afecteaza. A fost prin primele saptamani, apoi am facut eco morfo, dd si au iefit ok. Acum...ce sa zic...daca poti intreba medicul inainte ca sa te linistesti..nu costa mult, pana in 10 lei.
Te pup.

15+
Astept pe VEDETUTZA pe 30 noiembrie sa fim sanatosi!
VEDETUTA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Multumesc

Citat:
citat din mesajul lui dienutze
Andreea, nu mi l-a recomandat medicul, dar nu scrie interzis in sarcina. Contine multe plante. Nu am abuzat de el, am dat doar de 2 ori si am scapat de neplaceri. Oricum am dat un strat subtire subtire de gel. Eu nu cred ca afecteaza. A fost prin primele saptamani, apoi am facut eco morfo, dd si au iefit ok. Acum...ce sa zic...daca poti intreba medicul inainte ca sa te linistesti..nu costa mult, pana in 10 lei.Te pup. 15+Astept pe VEDETUTZA pe 30 noiembrie sa fim sanatosi!VEDETUTA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

MA MARIIIITTTTTTTTTTTTTTTTT!!!
-asta ca sa vedeti ce face dependenta de DC..

Astept sa vina mirele sa ma ia de acas!,va pup!!!

MA MARIIIITTTT!!!

Viitoare miresicaaa !!

Laura, 18+
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13

MA MARIIIITTTTTTTTTTTTTTTTT!!!
-asta ca sa vedeti ce face dependenta de DC..

Astept sa vina mirele sa ma ia de acas!,va pup!!!

MA MARIIIITTTT!!!

Viitoare miresicaaa !!

Laura, 18+
poze


Am crezut ca sunt cea mai dependenta de DC da tu ma depasesti
Ai sa iti mai zic o data ... sa ai o zi frumoasa,sa fii fericita, sa nu te gandesti la nimic rau ca o sa se vada in poze si pe caseta.
Daca imi permiti un sfat pt miri si si sorcrii : sa nu aveti guma de mestecat in gura ca se vede Oribil pe video!!!!!!!!!

In leg cu tatal tau, sa nu te mai gandesti azi la el ...AI INTELES??!!! o sa regrete el de maine in colo!!!

PETRECERE FRUMOASA SI CASA DE PIATRA!!!!!
Asteptam pozele!!!

17+

Mariana
bebe

www.youtube.com/watch?v=oc_rSsZri9g" target="_blank">Pentru iubirea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dienutze spune:

Laurairina CASA DE PIATRA si petrecere de pomina!!! Sa va iubiti ca azi toata viata!

15+
Astept pe VEDETUTZA pe 30 noiembrie sa fim sanatosi!
VEDETUTA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Buna fetele!

KATYUSCHA eu bag cirese sau covrigei cand ma ia foamea. Asa la mesele principale ce apuc sa fac:ciorba din cartofi si verdeata proaspata, salata orientala, paste, stiu ceva retete daca vreti va trimit, gratare, peste la cuptor cu legume, legume la cuptor..., salata caprese(din rosii, mazzarela, ulei masline si origano,sare); salata de ton(din salata verde, morcovi,ceapa, ardel rosu ,ton,sare ulei masline), salata de fasole(din fasole fierte, ceapa, morcovi, ton,sare ulei masline si otet mere).....




DANA si ALESSIO , 07.06.2008
si speram, samburica din burtica
S-a mai nascut o stea: ALESSIO MICHELE!


.....Il sorriso innocente di un bimbo è l'espressione più viva dell'amore....

Mergi la inceput