Mamici de fulgusori de nov-dec 2009 (41)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vias spune:

va urez la toate un we frumos!

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

18+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Merci Camy. Sa ai parte de aer curat si liniste in plimbarica de azi.

WE placut tuturor!

15+
bebe creste
Un copil poate oricānd sa-l īnvete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodataa si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste.-Paulo Coelho īn "Al Cincilea Munte"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RuxandraV spune:

Salut, sunt noua aici si nu prea ma descurc...Vroiam sa ma inscriu in grupul mamicilor de fulgusori. DPN: 16 decembrie (la 10 zile dupa ce implinesc 30 de ani...)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxyaly spune:

Hai Buna dimineata

si sa bem fetelor azi schimbam facem 16 saptamani deci.

Laurairina casa de piatra, ne gandim cu toate la tine si fi fericita e una din cele mai frumoase zile din viata noastra asa ca nu il baga in seama pe tatal tau, ci fa exact asa cum simti.


o zi excelenta va doresc

16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxyaly spune:

aaaaaaaaa nu v-am spus ca mi-am luat inima in dinti si mi/am facut injectia in burta.....mi-a fost tare frica dar nu e chiar asa rau............of mai am de facut vreo 180...dar bebe e cel mai important.

16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

ASTAZI ESTE O ZI MARE , PENTRU LAURA SI MIRESOIUL EI .HAI SA SARBATORIM SI NOI CU EI!!!
CASA DE PIATRA LAURA SI PETRECERE FRUMOASA!!!!


17+

Mariana
bebe

www.youtube.com/watch?v=oc_rSsZri9g" target="_blank">Pentru iubirea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miramar spune:







pentru tine Laurairina!!!!!!!

17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miramar spune:

Camy ce sot ai, sa-ti traiasca. Al meu nu ma lauda niciodata. Si cand se uita la poze numai de el zice ce barbat bine e. Cica sa nu mi se urce la cap. Da' e mai mult "sa nu care cumva sa ramana el mai prejos!"

In alta ordine de idei si eu am contractii nedureroase - se vede la eco cum e uterul contractat - si acum o saptamana statea bebe pe o cocoasa si si ieri aveam intr-o parte tot asa. Mie nu mi-a dat interzis la sex (asta mi-am dat singura doar v-am zis ) dar mi-a spus ieri sa iau 3 nospa pe zi, dim, la pranz si seara, indiferent daca ma doare sau nu (ca eu pana acum luam doar daca ma durea).

17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

PAI SOTUL MEU...DACA IL INTREB EU DACA-S RUMOSA, SAU ORICE...DAR IL INTREB...ZICE "DAR DE CE MA INTREBI, CA STII CA NU-MI PLACE SA ZIC",
DAR DACA IL LAS IN PACE...IMI ZICE EL...SAU E TANDRU CA ASA VREA...

MA BUCUR CA-I ASA...SINCER...
ACUM TREBUIE SA MA APUC DE STRANS PRIN CASA...BINE CA NU-I ASA MARE MIZERIE.........
APOI VREAU SA MA VOPSESC, SA-MI PUN SI EU O MASCA CEVA...SA AM PENSEZ...CA APOI VINE BUBURUZA SA MA IA

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

18+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miramar spune:

Yupeee - mi-a iesit si sumarul de urina si de la laboratorul nr. 2 si e BINNEEEEE!!! Simptome nu mai am, dar continuu cu urinalul.

Gata pe cuvant am terminat cu stresurile, daca mai incep sa ma trageti de urechi!!

Plec si eu ma duc la coafor sa ma fac mumoasa la par si unghii, poate macar de data asta ma lauda si pe mine sotu'

Weekend placut!

17+

Mergi la inceput