Albinute & bondari de martie-aprilie '07 (120)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

La multi ani Roxi sa ne traiesti multi ani fericiti!!!!


La multi ani si sotului tau,Raisa!


Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3



Teledon pt Mihaitza

0 900 900 320-pt 10 euro
0 900 900 325-pt 5 euro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

ROXI
Sa ne traiesti sa fii sanatoasa si fericita alaturi de familia ta!!!!!!Frumos cadou a facut Rareshuuuuu!!!!!!!!!!!!!1

Va .....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

ANDRA ce copii frumosi ai, si ce haios dansau ei amandoi in acelasi ritm, dar vad ca le place numai cocotati pe ceva.

DIANA sa-ti traiasca sotul din dotare, sa fiti fericiti impreuna si sa va cresteti fetita mare, sa va bucurati de ea si de ce nu si un alt bebe. LA MULTI ANI!

GABY i-mi pare rau de TUDOR, sper sa treaca repede si sa ai timp sa-ti tragi si tu sufletul si sa te odihnesti inainte de marea finala.

ANANALINA stai linistita in privinta vorbitului, prietenul lui STEFI nu vorbeste numic, nici macar mama decat foarte rar, dar in rest este un copil normal, se joaca cu copii, iti arata cand vrea ceva, deci eu zic ca nu ai de ce sa-ti faci probleme, o sa vina si ziua in care va vorbi de te va durea capul, pana atunci lasa copilul i ritmul lui.

cata mami de STEFAN(9.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

Winnie e la cresa particulara, si nu au vacanta, doar liber in zilele oficiale de la stat, iar in august ultimele 3 sapt se renoveaza dar se reduce programul de la 19 la 16.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

Am aflat acum sigur. Au vacanta luna august.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_jors spune:

Hello,

Roxanici

sot de Diana

Pff, ce avalansa de gemeni, am o multime de colegi de serviciu nascuti zilele astea



Diana de Alex (23 aprilie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

Citat:
citat din mesajul lui diana_jors

Hello,

Roxanici

sot de Diana

Pff, ce avalansa de gemeni, am o multime de colegi de serviciu nascuti zilele astea



Diana de Alex (23 aprilie 2007)



avalansa jamenilor..... multumesc inca odata pt urari


La Multi Ani tati de Raisa!!!!


Andra, am vazut frumusete de fata si mandru ursulet pe masa. Mai da cat de bine poa sa semene copiii astia cu voi! Maria e o dulceata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmi78 spune:

LA MULTI ANI FRUMOSI ROXI!!!! sa fii fericita!!! si iubita!!! si implinita!!! si sanatoasa!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmi78 spune:

LA MULTI ANI SI TATICULUI DE RAISA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina.todor spune:

LA MULTI ANI!!!! ROXANA!!!
LA MULTI ANI!!!! TATA de RAISA!!!


Varsta lui Raducu

Mergi la inceput