Albinute & bondari de martie-aprilie '07 (120)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anaalina spune:

La multi ani !!! draga Roxi , tot ce iti doresti in aceasta zi deosebita sa ti se indeplineasca !!!

Tare ma mai distrez cu perlele spuse de copii vostrii, eu inca nu ma pot lauda cu nimic ca fotomodelul Catalina nu mai zice nimic, face totul pe muteste. Ma gandesc serios sa merg cu ea la un medic cred ca o iau razna toti imi zic ca sunt iresponsabila . Dar ma intreb cum poate spune ,,mama ,,cand e suparata si in rest sa nu spuna nimic? Cu copii se intelege dar cateodata se joaca singura .



Anaalina , mami de Catalina Teodorahttp://community.webshots.com/user/anaalina(30.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

Fetele cu copii la cresa, stiti ceva de vacanta?! La cresa e vacanta de vara?! Ma gandesc si sper sa nu fie vacanta. La cresa unde e Timeea e si cresa saptamanala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

la noi la cresa este vacanta. de la 1 iulie la 1 septembrie. si este si saptamanala. maine si luni au liber.
la ce cresa e timeea?
poate ar trebui sa te interesezi din timp, sa nu ai surprize neplacute.
cu laptele: nici matei nu prea mai bea. asa ... cate o cescuta seara, sau cu cereale, dar putin nu cine stie ce. suplinim cu iaurt, branzica.

A fost o data o printesa ... Emma!
Ioana mamica lui Matei Stefan 12.03.2007
Matei, mami si tati te iubesc mult ... mult ... mult de tot!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

Timeea este la Cresa Ciobanasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

acum depinde de fiecare cresa in parte, dar majoritatea au vacanta luna august si unele au si iulie.

A fost o data o printesa ... Emma!

Bazar - Bogdan are nevoie de noi!

Ioana mamica lui Matei Stefan 12.03.2007
Matei, mami si tati te iubesc mult ... mult ... mult de tot!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La muuuuuuuuuuuulti ani, Roxanaaaaaaaa!!!


anaalina nici nu nu vorbim cu vorbe... poa sa confirme fetili care au fost la intalneala... Doar: da, nu, mami, tati, data (gata)

Pisik si ai mie sunt salbatici rau... pe strazi, cand merg pe jos, daca e vreo persoana care nu corespunde, dau cu spatele, se pun pe jelit... si ar rupe-o la fuga daca nu i-as tine

Mai vroiam sa scriu una-alta da' s-a sters



Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaisaFudulu spune:

La multi ani ROxi! sa fii sanatoasa si sa va bucurati de copilul minunat pe care il aveti si de ce nu si de urmatorul...cine stie

La multi ani omul meu drag si iubit!.........e si ziua sotului meu azi , Raisa a sunat dimineata sa ii zica la multi ani pe limba ei si sanantate..si ce ii mai zicea mami si la un momenta dat iii zice foarte grav si clar" tati ai ghija sa nu cazi"...

Noi suntem ok ...olita nu de vorbit multe dar cateodata trebuie translator...zice franturi de poezii cand vrea ea...iar timiditatea e la noi acasa


Diana mami de Raisa Maria 29.03.2007


Iubeste-ma cand o merit cel mai putin, pentru ca atunci am nevoie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaisaFudulu spune:

Multumesc fetelor pentru sustinere...acum am citit din urma...sunt fericita ca fac parte din acest grup.....

Diana mami de Raisa Maria 29.03.2007


Iubeste-ma cand o merit cel mai putin, pentru ca atunci am nevoie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi78 spune:

LA MULTI ANI Roxi!
Culmea e ca m-am uitat sa vad daca e cineva azi si nu era nimeni .... ca ea se tine pitita!


Diana LA Multi Ani sotului tau, sanatate si multe bucurii si sanatate si tatalui tau.


La capitolul vorbe ... Tudor pana la 2 ani sa stiti ca nu prea zicea nimic si acum ... nu-i mai tace gura! Cred ca e fiecare in ritmul lui.

Ca sa am niste ultime sapatamani de sarcina "linistite" ... de ieri noapte Tudor face febra. Ieri peste zi a fost ok, seara a cewscut iar si de asta data pana la 39 la subrat. Am stat cu el pana spre miezul noptii si a scazut, dar f greu. I-am pus novocalmin dar l-a dat afara rapid si cu nurofen si sosete cu lapte si otet alternate am reusit sa ajung la 37,8. M-am dus la culcare si la 4 jumate s-a trezit si m-a tinut pana la 7 tot intr-o zvarcoleala. Mami vreau apita, vreau la tati, vreau in patu mic, vreau in brate ... am zis ca nu se poate! Febra nu a mai facut dar a baut atat de multa apa si apoi niste lapte ca a inceput sa se vaite ca il doare burtica si sa traga cate un part cu kk si trebuia schimbat non-stop.

Ce sa mai ... noapte de cosmar! Sper sa isi revina desi nu a vrut sa manace decat o maslina si trei bucatele de cascaval ....

Sa aveti o zi frumoasa!

Sa il ajutam pe Andrei!


Gabi mama lui Tudor (1.03.07) si DPN 28.06.09

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

buna fetelor,

LA MULTI ANI! ROXANA

Sa ai in viata numai bucurii, sa fii sanatoasa, sa iti aduca IAIES numai fericire.

cata mami de STEFAN(9.03.2007)

Mergi la inceput