M-am hotarat.........adoptie(62)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Briantis spune:

Citat:


Iar puiutza mea a facut varicela...asa ca alta distractie acum.

Week-end placut tuturor!








"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele." - Rabindranath Tagore





Din pacate ne-am "distrat" si noi cu asta in martie .
Anca , vezi ca , boala asta e contagioasa cu cateva zile inainte de eruptie ( s-ar putea sa apara si la musafirii Danutei )
Sanatate multa va doresc.
Acum ma duc sa ma uita la poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Briantis spune:

La multi ani Asi !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

LA MULTI ANI ASI, sa fii sanatoasa alaturi de intreaga si fericita ta FAMILIE.

Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois


SoriLea - MAMI DE RAZVANEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

Buna fetelor

Am asteptat cu nerabdare momentul la care sa fac un bb. am luat anticonceptionale 6 ani, iar de anul trecut din iulie ne-am apucat de treaba. Si nimic! Teste peste teste, am schimbat medicul. Si bomba a venit in ianuarie: infectie cu HVP16, faza avansata. Este afectat endocolul si e posibil sa fie nevoie mi-l scoata. De pe vremea cand aveam 23 ani, vorbeam cu partenerul sa facem 2 copii si sa infiem 2. Din pacate pentru noi, probabil vom trece direct la infiere. Este singurul lucru care ma tine acum in stare de functionare. Asa ca imediat ce ne mutam la casa noua ne apucam de dosarul pentru adoptie. Aveti idee cat dureaza de cand se proba dosarul pana vine bb?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia72 spune:

La multi ani ASI !!! Ce petretrecere mare este la CLUJ. Te intalnesti cu Anca? Salut-o din partea mea si spunei ca imi este dor de puiutul ei care este asa de frumusel.
la PATRY !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaalice spune:

La multi ani Asi si multe clipe fericite cu familia ta!

ioana, mama lui Mihai
un artist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca Wish spune:

Briantis, da, stiu si imi pare tare rau...
I-am anuntat pe toti parintii prezenti, dar...


Asi, la multi ani. Multa sanatate si impliniri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana csaki spune:

La multi ani Asi! tot ce-ti doresti sa se-mplineasca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Salviae spune:

AdrianaBuc, eu am depus dosarul la sfarsitul lunii septembrie/inceputul lui octombrie, in decembrie s-a emis atestatul, de atunci nimic :-( Sunt unii care asteapta si 2 ani, altii doar cateva luni, depinde si de voi. Daca acceptati copii mai mai, atunci dureaza cateva luni, daca acceptati copii de alta etnie, atunci la fel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maruta007 spune:

Asi, La multi ani cu bucurii multe alaturi de familia ta frumoasa .

Anca W. sa iti traiasca printesa, sa creasca mare si sanatoasa. As fi vrut sa vad si eu pozicile voastre insa pe mailul comun nu le gasesc. Ultimile poze sunt cele ale lui Razvanel . Mai exista o alta adresa de mail pe langa cea initiala?

Bafta aspirantelor si incredere caci intr-o zi va veti tine puiutul in brate. Si eu am fost nerabdatoare si uneori sceptica si iata ca acum cresc si iubesc cea mai dulce printesa din lume.

Mergi la inceput