M-am hotarat.........adoptie(62)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabi_99 spune:

La multzi ani asi! Sa fitzi sanatoshi shi sa va bucuratzi unii de altzii din plin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca Wish spune:

Maruta, sunt in albumul meu.



"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele." - Rabindranath Tagore

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_99 spune:

La multzi ani copilashilor !!! Sa fim fericitzi shi sa avem fiecare parte de bucuria de a tzine in bratze copilashii nostri!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenul spune:

Va doresc un 1 iunie plin de bucurii si intamplari minunate alaturi de copii vostrii.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_99 spune:

Trebuie sa ma "descarc " oleaca...nu s-a intimplat nimic rau...dar nu ma pot concentra la absolut nimic...ma gindesc numai la copilashi...ce sa fac? m-am apucat de citit toate capitolele ...am ajuns la cap. 25 (in afara de ultimele 4-5, pe care le-am citit inainte de a incepe sa scriu shi eu aici...)...traiesc acum povestile voastre ....absolut fantastice...recomand tuturor aspirantelor sa citeasca toata istoria care curge pe acest topic din 2004-2005 incoace...practic, shi cele mai "cu probleme" regasiri cu copilutzii s-au finalizat cu bine... ma mai uit la statusu fiecareia...cind vad inceputurile, ca sa vad cum s-a terminat procedura...ca nu pot sta in tensiune...ce sa zic, apreciez shi mai tare rabdarea cu care fetele care au deja copilashii marishori, ne raspund la intrebari,noua, aspirantelor la statusu de mamica...multzumim frumos!!!

gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaalice spune:

la multi ani copiilor nostri si celor care inca se mai simt copii!

ioana, mama lui Mihai
un artist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea1983 spune:


La multi ani puiutilor, sa creasca mari si sa fiti fericiti impreuna!

Fetelor, HELP!!!! Vreau sa va arat si eu poze cu fetita noastra (dupa cum vedeti am schimbat si semnatura)... unde le postez? Va rog PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Multumesc mult fetelor de urari.

La multi ani tuturor copiilor de 1 Iunie!Azi nici un copil nu ar fi trebuit sa sufere ci doar sa fie fericiti.

Andreea felicitari din suflet pentru fetita!

Ei sunt norocul meu : Razvan si Maria
Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

La multi ani tuturor copiilor mari si mici!
La noi ziua copiilor a venit cu o mare bucurie: avem atestatul.
Acum ramane sa gasim bebeul.

Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_99 spune:

carmencat - felicitari pentru atestat!!! Sa va ajute DD sa gasitzi sufletzelul caruia sa ii daruitzi dragostea ... eu sint in ashteptarea atestatului....cum gindeshti sa gaseshti copilashul? Va doresc drum scurt shi cu impliniri!

gabi

Mergi la inceput