Miresele anului 2006 (105)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Krelia, sa stii ca imi aduc aminte cand ma uitam (pentru cumnata mea)la H&M in De ce hainute frumoase aveau pentru gravidute ...si rezonabile la pret

Gio, Venetia scrie pe noi de data asta.


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Eva e o papusa de fetita
sa va traiasca si sa creasca mare!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Oana, pai.....eu ce zic..Austria, taica ...ca si daca vine H&M in Romania...tt nu se va compara cu ala din A sau De....am vazut exemplul clar cu C&A...care e un fel de butic mai mare....plin cu oameni bezmetici...de parca ar intra zilele in sac sau ar veni sf. lumii....

la Deichmann nu mai zic.....la partea cu pantofi de dama...era prapad, frate....parca era singurul magazin de pantofi din Ro.si toate numai ciurucuri....bine ca nu-mi place marfa din mag. asta .....adica, eu nu ma regasesc in modelele lor....hazbandu' insa, da...


krelia 16+
tzutzupida noastra creste si pozeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Buna seara!Multumim pentru complimente si urari, va imaginati cum creste inima in mine cand o lauda cineva! Deh, cioara si puiul Am o rugaminte la voi, poate ma puteti ajuta. Am nevoie de o idee de cadou pt o fetita de 5 ani, eu nu sunt in tema cu ce se poarta, dar as vrea ceva care sa stiu sigur ca ii place, un joc eventual, dar care sa fie in jur de 1 mil. M-am uitat putin prin Auchan, Carrefour, e plin de papusi, si sincer nici nu am rabdare sa le iau pe rand, am tot timpul din lume de-acuma-ncolo, cu Eva.Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui krelia

Oana, pai.....eu ce zic..Austria, taica ...ca si daca vine H&M in Romania...tt nu se va compara cu ala din A sau De....am vazut exemplul clar cu C&A...care e un fel de butic mai mare....plin cu oameni bezmetici...de parca ar intra zilele in sac sau ar veni sf. lumii....

la Deichmann nu mai zic.....la partea cu pantofi de dama...era prapad, frate....parca era singurul magazin de pantofi din Ro.si toate numai ciurucuri....bine ca nu-mi place marfa din mag. asta .....adica, eu nu ma regasesc in modelele lor....hazbandu' insa, da...


krelia 16+
tzutzupida noastra creste si pozeaza



pai si ce mai asteptati, puteti da o fuga intr-un wee pana la Viena...de fapt cred ca imi aduc aminte ca voi nu serviti avion, asa e? ....cu masina e mai lung drumul

oricum, nu-ti pierde speranta, noi plecam in concediu cu inca un cuplu, iar tipul are 32 de ani si zboara prima data ...acu ca mai e putin timp a inceput sa zica ca nu stie daca vrea sigur sa mearga cu noi


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

mama fetelor vad ca numai la vacante va ganditi! bravo!
oana sigur ne da gata si de data asta cu pozele din concediu.
pentru mine care n/am fost decat la vecinii bulgarisi peste tot prin romanica "the land of choice"... e fascinant sa va ascult aventurile din calatorii si mai ales sa va admir pozele.
tot imi promite flo sa imi arate si mie locurile prin care a fost el ca de ex paris, madrid, coasta de azur, venetia, torino, milano si multe altele dar niciodata nu reusim, mereu intervine ceva. anul asta cand era ca si aranjata o plecare in italia e crina prea mica. trebuie sa precizez ca sotul meu fiind sofer nu accepta decat varianta cu masina...deci mai visez inca privind la pozele voastre.

si trecand mai aproape de subiectele zilei...eu mi/am luat f multe haine de gravida in ideea ca merg la birou zilnic , am sedinte, conferinte etc...si ptr ca au intervenit problemele in sarcina atat de repede n/am avut cand sa le imbrac. le/am dat mai departe cumnatei. mi/am oprit ce mai merge imbracat si daca nu esti gravi.
oricum e f greu sa gasesti lucruri frumoase ...aia de le proiecteaza cred ca isi inchipuie ca toate gravidele sunt atat de mari ca doar sacii le incap. stiu ca eu asa gaseam doar culori naspa si forme ciudate...

sa aveti vise placute!


silvi mama CRINEI

CRINA MINUNEA MEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ooana
...si Ralu se pregateste, sau nu mai retin eu corect!?

mda... si nu prea. Teoretic da, de pe 16 sau 17.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui silvi8
botic, eram sigura ca ti/a fost profesor. mi/a fost si mie si tot din pacate sau din fericire si indrumator la licenta. ti/am zis eu ca instinctul meu nu da grescand am timp am sa caut niste poze din facultate sa ne vezi pe mine studenta si pe profu...

Silvia, da' cum de ti-a fost si tie profesor?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Oana, sa aveti drum bun si sa va distrati pe-acolo!
Vorba Silviei parca: iar ne-asteapta poze misto

Ana Maria, eu habar n-am sa te ajut cu idee de cadou. Papusi, carti de povesti de alea misto si scumpe, nu stiu

Gio, cum a petrecut Marco la gradi azi?

Ralule, stai linistita, ca fiica-ta va fi un ingeras, nu-ti face griji.

Coana, sa-ti fie de bine week-end-ul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Sper sa nu gresesc...

LA MULTI ANI, ANA MARIA!
Sa fii sanatoasa, fericita, sa ai o viata frumoasa, cu multe bucurii si impliniri!


ps - merci pt PM.

Mergi la inceput