Miresele anului 2006 (105)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


noi ieri am petrecut in mall. am papat pe-acolo, am stat la disco, teatru....noroc ca a venit si Clau si l-a preluat el pe pitic...

oana frumos la Venezia. sa aveti o sapt. frumoasa/romantica si cu vreme buna.
Krelia haine de gravi? sincer nu am prea gasit sa-mi placa...
Vorba Silviei toate mari, lalai...pt. astea mai subtirele nu prea gaseai. La H&M erau intr-adevar mai frumusele, dar nu cine stie ce. In schimb am vazut bestiale la Benetton, dar si preturi pe masura.
Eu mi-am luat multe de la Parndorf, de la Mango, nu de , dar am luat modele sa se potriveasca si la cele cu burta. si nici nu am dat cine stie ce bani pe ele, sunt haine in care zau de merita sa investesti mult.
Ana maria nu te pot ajuta...probabil o papusa barbie, sau ceva DVD-uri de la Dysney pt. fetitze, o rochitza ceva, o carte frumoasa, un lego pt. 5 ani pt. fetitze.
multa sananate si fericire alaturi de cei dragi!
si daca a gresit Botic e pe raspunderea ei.
am uitat sa te intreb...ai recoltat celule stem?pe cand ai rezultatul?
mie pe 5 iunie imi trimit kitul.

va pe toate, fug sa mai fac si eu cate ceva...asa cu viteza melcului.

_
Gio32+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Buna fetelor!

azi nu prea am chef de nimic....maine o sa fiu plecata mai toata ziua la o manifestare...si tre sa stau dupa invitati...participantii la simpo'...cu mape, chestionare...sa mai si socializez cu ei...cu sefii mari din Austria....si eu ma gandesc numai ca abia stept sa ajung maine acasa....

mai mult decat atat....saptamana viitoare se pleaca la firma-mama cu ditamai echipa de vreo 40 de persoane si..acu' s-a gasit unul din colegi ca are nevoie de cazare in Oradea..28 de single sau cel putin 14 duble...unde naiba ii gasesc eu atatea spatii de cazare?? si intr-un timp atat de scurt....ametitele mele de la agentii nu-mi raspund...asta ma baraie la cap...

de saptamana viitoare cred ca-mi iau cateva zile libere...sa merg cu mama la marea debarasare, la bunica-mea acasa....

pe caosta de azur am fsot si eu, anul trecut ..merita sa mergeti, ca aveti ce vedea...din plin! Insa, sa nu va cazati in Nisa ca e puroi curat...cel putin in partea...istorica...nu mi-as fi inchipuit ce jeg se poate gasi acolo...in schimb, la cannes.. (asta va zic daca aveti vreun gand pe viitor, vreuna dintre voi)

Venetia...iar frumoasa....plina de istorie....de niscaiva mirosuri de canal si de shobo'...seara ....dar..trecem peste ei, cand vezi "ciudateniile" de acolo...si cand te gandesti de cati ani stau cladirile alea in apa...si ce vechi sunt
ah...si o chestie faorte importanta...in orice restaurant veti plati asa-numitul coperto (faptul ca iti aseaza tacamuri, farfurii si servetele), iar spaga chelnarului este inclusa!(chit ca iti place cum te serveste, chit ca nu...tot il platesti )

pupix


krelia 16+
tzutzupida noastra creste si pozeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Krelia bafta maxima...ai nevoie. cum mai e bunica?
pai la cannes te usuca la buzunare...zi si tu de cazare in apropiere, caci acolo nu e de noi.
asa numitul coperto e in toate statiunile din Italia, e taxa pe scaun cum ar veni. Mirosuri fine nu cred ca v-a prinde oana, caci e cam racoare si acolo. oricum e totul scump acolo, in oras la mestre e mult mai ieftin...dar asta e afacerea, nu?

_
Gio32+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Gio, super'sarumana
bunica-mea azi a fost mai bine...au noroc ca mai pot sta de vb cu vecinii aia, ca pot iesi in curte, la aer curat si verdeata...altfel privesti imprejurul tau cand ai asemenea "tablou" ..pana la urma asta vom face, putina schimbare, niste zugraveala..la ea acasa, si din toamna o s-o ducem inapoi si...sa mai aiba si fi-su grija de ea...ca doar sta la 2 strazi..nu doar mama, de la capatul celalalt, nu?

despre mirosuri...noi am fost in august si le-am prins...cum i-o fi norocul
iar cu cannes...ce sa-ti zic....imprejurimi am cautat si noi...respectiv nisa....si am luat o mare plasa...noroc cu agentia, ca ne-a gasit in cannes, in aceeasi perioada, cu ceva bani mai multi, dar pe care i-a suportat ag.....
oricum, ideal e sa mergeti prin agentie, ca sunt si preturile mai mici, decat daca ai lua direct din hotel si eviti si stresul cu cautarile...
dar, merita...de fapt, ai vazut poze ..si intr-adevar, e mai scump ca in Austria, de ex....in A papam 40 de euro - 2 pers..la Cannes, scoteam cate 80 de euro pe nerasuflate


krelia 16+
tzutzupida noastra creste si pozeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

neata!
va bagati asa de dimi la o sampanica?astazi crina are 3 lunite!!!

ana maria, ma iau si eu dupa fete si iti zic LMA!!! sa fii sanatoasa si fericita!

botic, te/am bagat in ceata? pai mi/a fost prof ptr ca eu am terminat la galati si popa vine si preda acolo, cel putin cand am facut eu venea 2 zile pe sapt. si alina sotia lui...

nu pot sa stau la povesti ca am un muncitor care mestereste ceva ca am schimbat usa la intrare...deci pupici!

silvi mama CRINEI

CRINA MINUNEA MEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Silvia la multe lunite pt printesa, sa creasca mare si sa fie sanatoasa!!!
Ana-Maria LMA cu intarziere si de la mine

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!
Silvia la cat mai multe lunitze frumoase! mergea si o de dim., sa nu ne asa devreme.

la noi este soare. nu scapam de ploi, dar macar si-a aratat fatza dupa atatea zile innorate.

si o zi frumoasa sa aveti.

_
Gio32+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Si la noi e soare azi, mi-a fost dor sa vad soarele la fata
Numa bine pe saptamana viitore trec ploile si din oradea

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Multumesc pentru urari, fetelor, ieri a fost intr-adevar ziua mea. Eva mi-a facut un cadou foarte frumos si a stat treaza toata ziua Astazi e insa randul meu sa ii transmit La multe lunite Crinei, sa creasca mare si frumoasa si sa o faca fericita pe mami.Gio, am recoltat celule stem cu cei din Cluj, insa nu am primit inca raspuns de la ei.Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

fetelor, va multumim de urari!

ana maria am activat pm cand ai vreme vreau poze si eu...



silvi mama CRINEI

CRINA MINUNEA MEA

Mergi la inceput