Miresele anului 2006 (105)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Buna fetelor!Gio ma bucur ca e bine burtica.Am trimis PM cu poze lui Kitzy si Ralnied. Silvia, buna! De mult nu ne-am auzit intr-adevar. Si acum mi-e rusine ca nu te-am sunat sa te felicit pt Crina , dar am primit sms si m-am bucurat pt tine. Activeaza PM sa iti dau linkul cu poze.V-am pupat, o seara frumoasa!Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata' va urez o saptamana frumoasa si usoara celor care sunt in "campul muncii".

Si eu visez la saptamana viitoare cand plecam in concediu!...abia astept data de 11.06 , asta va fi un concediu de 1 saptamana, numai asa cat sa ne revenim putin...
Kitzy eu iti urez de pe acum concediu placut!
...si Ralu se pregateste, sau nu mai retin eu corect!?

Anamaria si eu vreu sa va vad in poze

Gio, Krelia ce fac burticile?

Aly, spor la treaba, parca si la tine se apropie concediul


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


tuturor copiilor! sa cresteti mari si sanatosi pui frumosi si isteti ce sunteti!

si de la mine.
am dus copil la gradi...plin de baloane pe acolo....cica au o groaza de surprize, tort, dupa amiaza spuma de capsuni. sunt curioasa daca o mananca, caci acasa nu a vrut.


_
Gio32+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

la multi ani tuturor copilasilor si fetelor care se mai simt inca copii!!!

kitzy, sunt sigura ca diana va fi cuminte si nu va va supara. distractie placuta!

ana maria, stiu ca te/ai gandit la noi o sa vad cum se activeaya pm da cand oi avea vreme...
acum am grija si de crina si de nepotelul meu care are febra si nu a mers la gradi asa ca nu prea am timp.

botic, eram sigura ca ti/a fost profesor. mi/a fost si mie si tot din pacate sau din fericire si indrumator la licenta. ti/am zis eu ca instinctul meu nu da grescand am timp am sa caut niste poze din facultate sa ne vezi pe mine studenta si pe profu...

silvi mama CRINEI

CRINA MINUNEA MEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Kitzy nu ai de ce sa-ti faci probleme, sunt convinsa ca va fi ok in concediu. Noi am plecat prima data cand avea 8 luni, a fost cel mai tare concediu, cu cat e mai mare cu atat trebuie sa umbli mai mult dupa el.
Oana si unde plecati? prin ce tara?
Ana maria, Silvia pupicei la bebitze.
Botic o sapt. usoara sa ai.
Coana, Aly pe unde sunteti? spor la munci si voua.

_
Gio32+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Am vazut pozici cu Eva. Doamne, cat e de frumoasa si mamica arata asa de bine Felicitari inca o data Ana-Maria pt un copil asa de reusit Seamana cu amandoi, mie asa mi se pare.

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

bonjurica la miresici !

in wee asta am fost cam lenesa, nu prea am semnat la condicuta...dar a fost un wee plin....
sambata am fost prin magazine....incep sa cred ca sunt defecta..nu mi-am gasit si eu nimic...mi-a placut o rochita, dar era cam transparenta....si inca vreo 2 dar....eram ca un gogosar in ele....parca ceva nu era la locul lui....asa ca iar a fost un shopping cu noroc pt al meu... care s-a intors cu niste pantofi sport de la humanic...si eu, cu stomacul plin de la nordsee ...iar seara am fost la niste prieteni, a fost ziua lui si ne-a facut cinste cu papa de la chinezesc.....

duminica, de la ora 1 am inceput iar sa basculez....am fost la brunch, la ziua nasei....am mancat ca scroafa la cartofi taranesti cu legume...si fructe la greu...de ma umflasem in toate burtile ..si apoi...cine se vaita de balonare....je
dar...luat la pachet, a fost un week-end frumos

va pup pe toate....ma duc sa bag o ciorba de burta de la rishtorantu' firmei ..daca oi putea...ca si-asa sitm ca explodez ...


krelia 16+
tzutzupida noastra creste si pozeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

krelia ai grija ce haine cumperi pt. tine...caci incep transformarile.
Chiar ca ati avut un wee plin, sa-ti fie de bine mancarurile...mi-ai facut pofta cu Nordsee. Numai in SCS la viena am mancat.

eu am o lene in mine....macar am pus la foc o ciorbitza de fasole boabe cu afumatura.

_
Gio32+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio acuma mi-ai facut pofta cred ca dupa ce ma intorc din concediu si eu fac o supa din asta.
Krelia chiar c-ai bagat in tine k sparta sa-ti fie de bine. Cu hainele, eu zic sa-ti iei ceva mai lejer k marime ca altfel o sa ai surprize pe mai incolo ca n-o sa-ti mai fie bune.

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

da Gio, pai tocmai...ca ma uitam dupa hainutze mai..altfel..rochite in special..si gaseam numai aratari...
cred ca trebuie sa fac un drum pana la austrieci

la Nordsee si eu am mancat numai in Austria, prima oara la noi....insa, crede-ma ca nu se compara.....


krelia 16+
tzutzupida noastra creste si pozeaza

Mergi la inceput