Albinute & bondari de martie-aprilie '07 (119)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Rebiana...imi pare tare rau !
Sper sa treci peste durerea asta si sa fie totul bine sa vina surioara sau fratiorul pentru Luca!

Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007
Poze
slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

Rebiana, imi pare tare rau

Andro, gura pacatosului adevar graieste

piiiis.... si pan la urma cum o cheama pe fata?!


ma, noi la fel...io mai nervoasa si obosita ca e sf de saptamana....da raresu vb tot mai multe...chiar leaga 2-3-4 cuvinte, asa ca o propozitie... tare ma umflu cand il aud. Stalceste cuvintele dar daca i le impart in 2 si il pun sa spuna pe bucati zice mai bine si si coopereaza, tzuca-l mama de drag....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Nici eu nu inteleg cum o cheama pe pui de pisika, ba nora ba diana, ba ....o sa aiba cupilu probleme de identitate...o sa fie ca mama-sa care nu stie daca e mama sau bona

Karra nebuni sunteti maaai, ia du-te tu la jobu nou si lasa donsoara Winnie la gradi sa invete lucruri bune si sa vina sa va invete si pe voi


Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007
Poze
slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radcarmen spune:

Rebiana, imi pare sincer rau ca treci prin asa ceva dar sunt convinsa ca in curand va veni si o sarcina viabila. Iti doresc multa putere sa te reculegi si sa te bucuri de puiul vostru minunat.


Karra, vezi ca spioancele stau la panda si iar isi pun basma si vin cu citate din codul bunelor maniere.



Va doresc un vichend fain!





Carmen, mami lui Vlad Gabriel - 7 Aprilie 2007
Vlad de la 0 luni la 1 anisor
Vlad 1-2 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radcarmen spune:

Siuta, e tare tare dulce albinuta ta! Sa fie sanatoasa si sa creasca mare si cuminte.



Carmen, mami lui Vlad Gabriel - 7 Aprilie 2007
Vlad de la 0 luni la 1 anisor
Vlad 1-2 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzuna spune:

Buna seara!

Sunt franta. Acum am terminat sesiunea de calcat. Maine plecam la Brasov. ROXANICI- mergem in vizita la cineva in Racadau. parca stai prin zona. Ajungem maine pe la 9 acolo si stam pana duminica dupa slujba. Ne intalnim si noi 10 min macar? Problema cea mai mare e ca nu mai am numarul tau. Dar voi intra maine pe forum.

REBIANA- imi pare foarte rau ca ai pierdut sarcina. Sper sa-ti revii cat mai repede si fizic dar mai ales psihic. Cu Dumnezeu inainte si va veni si fratiorul/surioara pentru Luca.

Maria a fost f cuminte si darnica azi. In seara asta s-a dus singura la culcare ca sa se poata trezi dimineata sa mergem la finuta. E o dulce ce sa mai. Iar luni o iau cu mine la gradi.Abia asteptam si eu si ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Daaaa, e tare dragutica albinuta nouta Siuta!!

Si-am vazut si pozele lui Teo, inca din prima zi, cand era in forma de sarmaluta pana a devenit ditamai flacaul!

Rooox, un film ceva? sa ne convingi ca vorbeste si sa ne intrebam din nou:cu cine o fi semanand cupilu asta asa de frumooos?!!

Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007
Poze
slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rein spune:

Rebiana, imi pare tare rau.

Am vazut poze de la Ada si Siuta. Ada mi se pare ca Teo seamana foarte bine cu tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Rebiana imi pare f.f.f. rau Multa sanatate, sa-ti revi repede... Chiar daca durerea va ramane acolo



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

rebiana !

karra si eu as zice sa editezi postul.

ma apuc de vazut poze.

o zi buna!

A fost o data o printesa ... Emma!
Ioana mamica lui Matei Stefan 12.03.2007
Matei, mami si tati te iubesc mult ... mult ... mult de tot!

Mergi la inceput