Mladite&mugurasi de mai-iunie 2008 (103)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lilly79 spune:

La multi ani!!!
Andra
Roxana
Delia Eliana
Beatrice
Daniel Christian

Sa cresteti mari, sa fiti sanatosi, cuminti si sa aveti parte de tot ce e mai bun in viata.


Am vazut poze de la petrecerea de un anisor a lui Vlad si Mirci.Tare frumosi copilasii si mamicile.

Alysh imi pare rau sa citesc asa veste . multa sanatate soacrei .

Nicole1980 te plangi ca ti-au dat prea multi bani? Mie mi-au dat prea putini fata de cat ma asteptam si-acum trebuie sa astept decizia sa vad exact cat am pe luna si doar apoi pot sa contest. Ca in Romania asa e, intai intra banii (la 5 luni dupa depunerea dosarului), si vine decizia la o luna dupa ce-au intrat banii.

elenuca multa sanatate Lizucai.

MsBB tare mult imi place cum scrii.M-am prapadit de ras la povestea nasterii, si in acelasi timp m-am emotionat si-mi venea sa plang.

Fetelor, trebuia sa mergem la ginecolog la un an dupa nastere? sau mai repede? Noroc ca am vazut ca vorbeati de-asa ceva, altfel nu m-as fi gandit .Mi-am facut programare zilele trecute si doar pe la sfarsitul lui iulie am gasit loc. Cred ca la bb 2 o sa-mi fac programare inainte de-a ramane gravi

Despre noi: Julia e bine cu burtica. Dupa atatea banane si orez si lapte special nici nu-i de mirare . Ii iese dintele nr 7, dar fara sa-i fie umflata gingia.Copilasilor vostri le-au iesit dintii fara sa fie gingia umflata?
In continuare Julia merge agatata de degetul meu.Nu vrea sa fie tinuta de ambele maini ca are treaba cu mana libera
Ieri a mancat prima capsuna, si tare mult i-a placut.Diseara ii mai dau una.Nu vreau sa risc, ca ea are dermatita atopica. Pana acum totul e bine.

Ma duc sa-i fac de mancare si s-o bag in seama, ca maraie si ma trage de haine Hm...si ma musca de picior (asa se manifesta mai nou cand se enerveaza )

Lilly, mami de Julia (30.05.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

copilasilor care implinesc un an astazi: sa fiti iubiti, frumosi si sanatosi: Andra, Roxana, Deila Eliana, Beatrice, Daniel Christian. pe toti.





pisica mama de Ana Maria(3.08.2003) si Elena Ruxandra(28.05.2008)
http://community.webshots.com/album/568228087tqrEjX?start=12

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

Alysh: suntem alaturi de tine, Dumnezeu e mare

Elenuca: Pupam Lizuca sa-si revina.


Ralu_t: e mortal Tudorica.

Nicole: Eu zic sa-i folosesti cu placere sau macar sa iei dobanda la ei. lui David.



pisica mama de Ana Maria(3.08.2003) si Elena Ruxandra(28.05.2008)
http://community.webshots.com/album/568228087tqrEjX?start=12

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilly79 spune:

Ii era somn, de-asta maraia
In ultimele zile nu a adormit mai repede de 2:30 dupa masa de-amiaza si de-asta m-a luat prin surprindere.Cred ca a doborat-o plimbarea pana in centru cu troleu'.Am fost pana la astia cu indemnizatia sa-i intreb ce si cum, dar nu am rezolvat nimic ca trebuie sa astept decizia, apoi am fost pana la mine la lucru unde-a zambit la toata lumea.

A, ce mai vroiam sa va zic, ca am facut ieri niste peste la cuptor cu rosii, morcovi si ceapa, si-a iesit atat de bun incat am mancat si eu fara sare ca si Julia.Nu prea is buna bucatareasa si de-asta ma laud
Ma duc sa imi termin treaba pana imi doarme fata (0.5 - 1 ora, atat e pauza mea ).

Lilly, mami de Julia (30.05.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Dragele,

Mircea doarme, am fost afara, merge mult cand iesim afara, nu mai vrea in carut deloc.
Misto cu cristalizarea asta a florilor, mi se pare interesant.
Elenuca nasol experienta cu spitalul. NU e o placere, mai ales cu bb mic! sanatate!
Mi_bebelina cum sa te uitam?? te asteptam sa scrii ca inainte!


Laurita, mami de Mircea Ioan, 15 mai 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilly79 spune:

Reallaura inseamna ca-i place lui Mirci sa mearga daca vrea doar pe langa carucior
Si Julia doarme de 2 ore. Nu-mi vine sa cred.

cleo imi spui te rog unde mergeti in vacanta? Stiu ca ai mai scris, dar am uitat . Am inceput sa caut pe net si nu stiu ce sa caut

Lilly, mami de Julia (30.05.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bratafel spune:


multa sanatate Lizuca si David!

www.infoturism.ro/acorda-puncte/95454/" target="_blank">votati aici concurs turism


Poze

http://b1.lilypie.com/6wARp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

adriana: cam aici ne-am gandit noi sa mergem acum in iunie de proba cateva nopti apoi daca e ok sa mai mergem si in august :http://www.younghomes.ro/viewprofile.php?sel=rent_ad&id_ad=1873#


pisica mama de Ana Maria(3.08.2003) si Elena Ruxandra(28.05.2008)
http://community.webshots.com/album/568228087tqrEjX?start=12

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Neata si de la noi.

LA MULTI ANI

ANDRA
ROXANA
DELIA ELIANA
BEATRICE
DANIEL CHRISTIAN


Sa cresteti mari si sanatosi si sa fiti fericiti si cuminti.

_
Mami de Printesa Victoria Isabella

Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Mi bebelina sarumana, chiar acum o sa ma uit pe net. Eu sunt asa de nehotarata.... ultima data voiam Moeciu

Apropo de nehotarare, fetele care ati facut pasaport bebilor va rog, spuneti-misi mie actele necesare, unde si cat dureaza pana la eliberare. Ori sunt bou, ori sunt obo, ori amblele, nu am inteles nimic de pe pasaport.ro Multam fain!

Elenuca mami sananate muuuuuuuuulta Lizucai!

Edit: Unde va intalniti cu Robertix? Si cand?

Lori, mami de Robert din 9.06.2008


Mergi la inceput