Pestisori... pestisori... (36)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


OK. Facem catalog :
Pana amu... doua absente motivate :
- Elyanne, bine ca reusesti sa termini cu lucrarile urgente ... bafta la terminat si lucrarea pe care o mai ai... si bafta si la invatat!
- Daniela_daneza, a semnat condica de prezenta ... bun si asta .
- ah, sa nu fiu nedreapta ... ar mai fi si o a treia absenta de motivat ... Nicoll, care e la petrecere azi ...
- dar, restul??? Pe unde sunteti??? Stiu ca-i frumos tare afara , dar... macar prezent stiti sa ziceti ? Sau ba? Hmmmhhh...

Bine, hai ca fug la ale mele... poate reusesc sa termin de citit si de bagat ceva la capatana pentru examenul de maine... ca, ne-au dat suportul de curs aiurit tareee ... nu se stie care-i capul si care-i coada ... tre'sa-l descifrez io... uffa...
V-am -at! O duminica frumoasa in continuare la toate! Pa!





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Cateva poze din luna mai:
http://picasaweb.google.com/elianacalin/Mai2009#





Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Olala! Ce trupa de ochiosi & vazui la Elyanne!!! Multumim de delectare ! Frumosi foc . Sa-ti traiasca .





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

Am auzit cand ai strigat prezenta, dar imi era prea somn sa zic prezentasa ca vin cu intarziere si scutire sa-mi motivezi absentele.
In sfarsit, dupa o saptamana, a dormit si Diana o noapte intreaga N-a mai suparat-o maseluta.Luni mergem sa facem un film dentar(am convins-o in cele din urma) ca i s-a facut langa maseaua plombata si-o punguta, cred ca-i si un abces...pe filmulet se va vedea ce si cum...offf, ca nu ma gandeam sa tragem asa cu dintii
In rest mi-am mai prins urechile cu croitoritul, vreau o bluza, si nu-mi place cum iese la decolteu si-am tot cusut si descusut si tot nu-s multumita...

Elyana, ai niste copii asa te frumosi!Are fii-ta un par tare frumos
Cryna, pe Robert cel haios.
Si matza mea ne incalta saplii, e mortala cu ai lui ta-su, dar in general poarta papuceii ei de casa.Sunt tot gen slapi inchisi in fata, dar eu le pun elastic in spate sa nu-i piarda din picioare.Asa le-am facut si celor de la gradi ca si asa-i mai impiedicata ea.
Noi iesim imediat la aer si mergem un pic la biserica ca n-am mai fost demult.

Va si va doresc o duminica minunata!

Mihaela si Diana 22.11.2004lucru de mana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Pupam trupa decopii frumosi !

Plek la CALDARUSANI ! paaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


OK. Inca o absenta motivata la Ochi_verzi . Offf... naspa rau cu ... si io avui probleme de-astea... cu dintii, cand fui mica... am fost, cred, singura din toti fratii care am "frecventat" dentistul asa de "tinerica" ... cu probleme de carii, abccese, dinti noi iesiti aiurea... naspa rau ...Odata, am muscat si doctorul de deget ... ca, incerca sa-mi sparga un abcces... si nu i-a mai trebuit nik dupa aia ... m-a lasat in pace... sa vina stomatologul meu, care era in concediu atunci... mde, "al meu" ma cunostea mai bine... stia cum sa ma ia ...
Amu, ceilalti frati au probleme ... carii, masele lipsa... io, ceva mai bine ... si sora mai mare, parca, e ceva mai bine la capitolul dantura... in rest, ceilalti doi frati... hmmmhhh... mai ales soru-mea mai mica, saraca , are de-a masele lipsa o gramada ... in fine, hai ca m-am lungit la scris ... Dam dulce Dianei ca sa fie bine la stomatolog ! Multa bafta! Sa fie totul bine si sa se rezolve treaba repede si cat mai usor ! Spor la croitorit .


la toate sirenele...





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Daniela_daneza, distractie placuta la Caldarusani . Paaaaa ...



la toate sirenele...





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna dimineata si de la noi! Eu-s rupta Azi noapte am fost la nunta...
Revin, sper...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


OK. Alta absenta motivata ... Xandrutza_76, odihna placuta . Asteptam ceva impresii de la nunta ...
Si... va las un capuccino de pranz... poate-poate, mai semneaza cineva condica de prezenta ...



Siii... poate asa... o imbunez pe Marami ... ca, s-a tafnosit tareee pe mine , pentru ca fac prezenta pe aici ... ...


la toate... o zi placuta in continuare...





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Hello! Foarte frumos a fost ,alta lume ,alt aer ,,,m-am incarcat cu putina enrgie pt. sapt. viitoare ,,,ca am o sapt grea , intra babaciunea de colega in CO si nu stiu cum fac, ca nu vreu sa stau de la 10 la20 c doar nu am omorat pe nimeni .......


Odihna plakuta !
































Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput