Pestisori... pestisori... (36)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

ca poate va este necesara Eu am o durere maxima de cap sper sa imi revin ca nu imi place starea asta asa de blegeala .


Fetele cu sesiunea spor la invatat si bafta la examene !

Ely, nu fi trista , data viitoare il iei sigur !

va pupacesc pe toate

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

elyanne imi pare tare rau ca nu ai luat examenul .... las ca data viitoare o sa fie mai bine pupam sa treaca necazul
la multi ani pentru Elena cu intarziere

restul fetelor pupici

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Hellooo... si io pe la pranz ... si pe fuga ... reusii sa predau referatul... amu, sper sa fie bun... si ma concentrez amu pe examenul de luni... sper sa reusesc ... va las un capuccino de pranz ... enjoy ...



Scuze ca nu va raspund... dar, doar va citesc ... recuperez io altadata ...
V-am -at! Pa!





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Nicol, distractie placuta la botez, nepotica!
Dany, ai-ai-ai, am avut si eu o durere din asta rebela, care a tinut 2 zile; sper sa scapi repede de ea.
Cryna, ce fain e capuccino!!
Andanii, si de la noi.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Hai ca iau o pauza... sa va mai bantui oleaca ... va ofer ceaiul de seara... enjoy ...




Incerc sa raspund un pic :
Elyanne, naspa cu sesiunea ... mai ales, daca zici c-o ai asa "aglomerata" ... oricum, muuulta bafta ! O sa fie bine... si-o sa iei si permisul tura asta, ai sa vezi !
Xandrutza_76, e bine ca ne mai dai, totusi, si cate un semn de viata ... e bun si asta . Te mai asteptam la capuccino ... si nu numai ...
Nicoll, felicitari pt. dulceata de nepotica si petrecere frumoasa la botez .
Daniela_daneza, speram ca ti-a trecut durerea... daca nu, dam dulce ca sa treaca.
Andanii, te mai asteptam pe la noi .
Hmmmhhh... cred ca, cam atat... daca am sarit pe cineva , va rog sa ma trageti de manecuta... sau de urechi ...
Amu... va dau ... va zic noapte buna ... si, ne mai vedem ... pa.





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata! 'Neata!
Cineva pe aici?????? Nimeni?????? Haideti la , , , , ... ce doriti voi... si ceva ... numa' sa veniti ... enjoy ...









Va doresc un weekend fain, placut, relaxant!!! la toate & .




#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Tot io ... ca, uitai sa va povestesc si voua ce patii aseara cu nazdravanul meu ... Deci, ieri dupa-amiaza am fost oleaca la cumparaturi... dupa papucei, hainute... ca, creste omuletul ... si a vrut si el papuci de casa (slapi)... i-am luat: ochiosi tare, frumosi, pe placul lui , stil masinuta . Si, aseara... i-a purtat vreo zece minutele... siii... pana la urma i-a "abandonat", luandu-mi-i din nou pe ai mei... m-a lasat iar desculta ... ca, mde, tot ai lui mami sunt mai buni ... Am dus ceva "munca" de lamurire sa si-i poarte totusi pe ai lui ... mai ales ca, sunt si foarte frumusei . Hmmmhhhh, hmmmhhhh... ...


Gata. & .






#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata sirenelor! Hmmmhhh... sa va las o ... sa nu va las o ... hmmmhhh...? Grea intrebare... ca, dupa cum vad, nici pe aia de ieri n-ati baut-o ...
Bineee... hai ca va las o , dar... dupa asta... imi iau jucariile si plec ... ca, nu prea va place -ua mea ... hmmmhhh... enjoy de ultima pe care v-o ofer ...




O duminica placuta in continuare! & .





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Neataaaaaaa....

Eu am baut.... si cate bunataaaaati... Dar n-am avut timp sa mai scriu si cateva vorbe... am ceva f.f. urgent... Dupa lucrarea asta mai este una la fel d eurgenta... si sper de acum in colo pana mai spre toamna sa nu mai fie din astea care trebuie sa fie gata ieri

Dar pe urma o sa-mi ocup timpul cu invatatul, insa nu o sa fie chiar asa de mult ca si cu lucrarile...

si o duminica frumoasa...



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna dimineata!

Cryna, multumesc de cafea si de toate bunatatile , si te rog sa nu cumva sa ne parasesti! Bafta maxima luni la examen , tinem pumnii !Haios tare ROBERT , deci tot papucii tai sunt mai buni

Ely, succes cu lucrarea!

Va pup pe toate si o duminica plakuta!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput