LMA Albinute & bondari de martie-aprilie '07 (118)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanici

weeeeeeeeeeeeeeee, felicitaaaari Rebiana!!!!!


bueeeei da voi toate mi-o luati inainte?!?!

Sar'na Roxi!! Tu faci copii frumosi asadar ar trebui sa "aranjezi" treburile pentru o un surior sau o fratioara (vb Elianei) pentru Rares!

Citat:
citat din mesajul lui rein

hi,hi ce pufos, sa-ti traiasca samburelul Rebiana!

rein

Multam' frumos!! Sper din suflet ca va fi bine si de asta data!

Deocamdata totul e ok, fara greturi (f putin!!) dar timp e sa debuteze, sarcina e f mica....
Pup gasca!! Week-end placut!!

Rebiana, mami fericita de Luca-Andrei (14 martie 2007, 11:30)

www.totsites.com/tot/deiutz" target="_blank">Eu sunt Luca-Andrei!

Nastere cu parfum de ghiocei...

Din nou insarcinata...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La muuuuuuuuuulti ani, Razvaaaaaaaan!!!


Felicitari Rebiana Si sarcina usoara!


stefimic poa' sa fie tensionati si cu cateva zile inainte de data urmatoare menstruatii... tinem pumnii

riloasa ma bucur ca sunteti bine. Bine ca ai zis de capuse... nu-i mai las in iarba... sau se poate si de prin nisip???

AliceAida bine ati venit!



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Multumesc fetelor, Kitty, Carmen, Stefimic, Eliana, pentru urari!! Am speranta ca sarcina va fi ok si ca la final ne vom bucura cu totii de mica, a doua minune, din viata noastra!!

Rebiana, mami fericita de Luca-Andrei (14 martie 2007, 11:30)

www.totsites.com/tot/deiutz" target="_blank">Eu sunt Luca-Andrei!

Nastere cu parfum de ghiocei...

Din nou insarcinata...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

La multi ani Razvan!!!!

Rebiana felicitari sa ai o sarcina usoara si o printesa frumoasa si sanatoasa

Kitiloaoso d-asta mi-esti ,asa va sa zica!!!Breee sa se sesizeze cineva ca la varsta asta nu mai e voie sa faci chefuri si sa te "dicstrezi" tre' sa stai la cratita cu sacu'n cap

Aliceaida bine ai venit!

Riloasa ma bucur ca sunteti bine.

Stefimic distractie placuta la botez!

Ela spor la trebi!

Despre noi acum facem bagaju' organizam campania ,2 zile la tara,insa inainte vreau sa trec pe la Auchan sa le cumpar o casuta din aceea de plastic pt curte,ce ziceti am sanse sa-si petreaca timpul in ea si sa respiram si noi nitel?!

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelyna spune:

Wow,acum am vazut.Rebiana felicitari!!!!Sa ai un bebe cel putin la fel de reusit ca primul.

La multi ani Razvan!!!!!!


adelina si piticii
Noemi 2 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

muuulti aaani traiaaascaaa, muuulti aaani traaaiaaascaaaa
Laaaaaa Muuuulti Aaaaaaaaaaani!!!!!


sa traiesti bine si sa fii sanatos Razvanelu'!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdutah spune:

La multi ani, Razvan !!!!
sa cresti mare si frumos ... si sanatos !!!

Magda Matei 9.04.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdutah spune:

Deci daca noi luna trecuta am scapat doar cu o bronsita obstructiva ... luna asta am facut una spasmica ... iar la 2 zile medicul a spus ca deja se aude un plaman mai rau, ca e inceput de pneumonie si trebuie sa ii dam antibiotic.

Eu am obosit de bronsitele lunare ale lui Mateias ... nu mai stiu cum sa il pazesc ... sau cum sa incerc sa il ajut cand incepe tusea. Avem deja acasa inhalator cu compresor ... si am sperat ca avandu-l nu o sa mai ajungem chiar la antibiotice ... au fost doar sperante ... ... Toata iarna l-am pazit si tinut in brate cand tusea, pus masca pe nas cu apa sarata, poate-poate nu o sa fie prea rau ... Ziua pic dde oboseala, m-am mai apucat si de scoala de soferi, ma mir ca mai inteleg semnele de circulatie
Saptamana trecuta m-a ajuns insa oboseala de la nesomn si plangeam din orice, capul ma durea non-stop si nu mai putea dormi mai mult de 1 ora pe noapte. Sotul nu pricepea ce e cu mine. In final m-a trimis sa dorm eu separat si el cu baiatul ... M-am odihnit eu binisor 2 nopti, dar acum imi pare rau ca el a tusit peste noapte si el nu m-a trezit sa ii fac inhalare, a doua zi medicul a spus ca e pneumonie ...Am inceput sa nu mai imi fac iluzii ca am sa ma mai angajez ... Cum sa lucrez daca el sta maxim 2 saptamani la cresa si apoi altele 2 sau 3 acasa ? Doar sa imi aduc mama aici fortat sa stea cu el pana o "sa se imunizeze" complet ... Asa si nu sper ca iarna care vine o sa fie mai usoara ! Dar asta este ...
Povesti ... nu prea frumoase de la noi !

Va pup !!! Si va doresc sa aveti copiii sanatosi si veseli !

Magda Matei 9.04.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loradin spune:

buna ziua '

am reaparut si eu dupa ceva timp.Imi cer mii de scuze celor pe care nu am mai apucat sa-i felicit si sa le urez "La multi ani!"


Sunt asa multe de spus ca nici nu stiu cu ce sa incep...


Ana e mai bine acum (dupa o gastroenterocolita urata),nu mai mananca ca inainte dar cu tratament,incet,incet ne revenim.Imi este foarte dor de voi .Nu am reusit sa vad nimic...nici filmuletze...nici poze.....Toata viata mea se rezuma la servici si copil.Seara pic ca un tantar sub plici.Nu-mi pot tine ochii deschisi.La servici nu mai am nicio sansa sa intru.E o nebunie de nedescis.Au luat-o toti razna cu criza asta.Sper ca dupa bilanturi sa reusesc sa recuperez.Ana e asa cum o stiti.Vesela,vorbareata si tare ,tare intelegatoare.Ii multumesc lui Dumnezeu zi si noapte ca o am.
Rebianna ma bucur nespus pentru samburel.Sa-ti dea Dumnezeu multa sanatate si o sarcina usoara.Al meu "print" a inceput de vreo trei zile sa-si faca simtita prezenta.Habar nu am cand am ajuns in 5 luni.(desi greuri mai am si acum) Esti altfel la a doua sarcina.Mult mai relaxat.

Doresc intregului stup multa sanatate ! Sper ca dupa 15 mai sa reusesc sa intru mai des.Pupici!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madybulancea spune:

VA MULTIMIM DIN SUFLET PENTRU URARI!!!M-ATI EMOTIONAT TAREEEE....

REBIANA FELICITARI PTR SARCINA!!!ITI DORESC SA AI O SARCINA USOARA SI PLACUTA!!!

Noi acum ne-am intors de la padure,unde a fost tare placut a primit razvi o tona de jucarii,nu mai primeste nik nik pana la craciun,am mai lasat si pe la bunici!!a fost frumos,copii s-au jucat noi ne-am relaxat dar acum suntem rupti de oboseala....poze knd le primim ca am chemat pe cineva de ne-a facur acum sper sa nu ma dezamgeasca caci tipu face niste pozeeeeee,mmmmm mortale!!!!

RAZVI LA MULTI ANI IUBIREA MEA,ITI DORESC TOATA SANATATEA DIN LUME,FERICIREA SI IMPLINIREA SI BANII!!!TE IUBESC ENORMA DE MULT...TU ESTI LUMINA MEA,TU MAI INVATAT CA NIMIC NU E MAI PRESUS DECAT IUBIREA PTR COPIII TAI!!!!


Poze Razvanelu vechi

poze razvanelu noi

varsta nazdravanlui Razvan

Mergi la inceput