Bulgaria- impresii, drum, hoteluri, statiuni(13)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eunice78 spune:

Pai, atunci sa ramana 17, sunteti de acord? Crangutalil, eu inca nu stiu ce costum de baie o sa am, dar o sa fie in 2 piese, negru, sper , ca am ochit unul da sa vad daca o sa incapa. O sa vin la bar probabil cu fiul meu cel mic, Toma, apropae 3 ani, blondut, eu sunt satena, la 1.65, o sa fiu cu parul prins in coada.
Si, da, daca ai 7 nopti, atunci tu pleci pe 9. Mihaela pleaca deodata cu mine, dar avem trasee diferite.
Si eu abia astept sa ajung la mare.

Baietzii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexandra spune:

Salut!

Merge cineva la Constantin si Elena la inceput de august?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davira spune:

Citat:
citat din mesajul lui ildyqo

Fetelor,

Nici o informatie despre Elenite? Am mai intrebat dar nici un raspuns. pare-se ca nu a fost nimeni. Am facut rezervare acolo, am convins niste prieteni sa vina cu noi si daca nu e bine, o sa iau bataie si o sa fiu . Ziceti, am sanse sa scap?

www.flickr.com/photos/9187915@N03/" target="_blank">Ildy si Blanca Andreea (16.06.06)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Am nevoie si eu de un raspuns, dar repede:

Am sunat la Duni, ptr confirmarea rezervarii, vineri mi-a spus sa sun sambata- oricand, sambata am sunat pe nr care e ptr rezervari si mi-a dat ton de fax, asa ca am sunat pe celalalt nr si mi-a raspuns cineva care a zis sa sun azi. Spuneti-mi si mie, cand ati vorbit voi( Carmen, parca tu?) la care nr ati sunat , in ce limba ati vorbit( eu am vb in engleza dar cred ca ala era cam paralel) si ce anume ati intrebat, ca sun iar a 3-a oara, am telefon pe Cosmote cu minute internationale incluse, dar numai nr de fix, acum...habar n-am daca ala o fi de fix sau nu, sper sa n-am vreo surpriza neplacuta cand vine factura

Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davira spune:

buna!
si eu am ales anul acesta ELENITE
anul trecut, am ales dupa multe cautari , nessebar ,Hotel Nessebar mare, 4 stele all inclusive si pot sa spun ca a fost ceea ce am cautat, ptr o familie cu 2 copii;mergeti cu incredere ca va veti simti foarte bine-nici nu am iesit din curtea hotelului, ne-am odihnit, ne-am plimbat, copiii au fost foarte fericiti,au avut ce sa faca,pur si simplu ptr familii cu copii este ideal
anul acesta, la fel vreau si pentru asta am ales ELENITE,hotel Royal
sper sa-mi fie pe plac, si sa ma odihnesc, sa nu am grija de nimic

pa
DVR-A

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaellac spune:

Ok.. ramane la ora 17. Nu stiu ce costum de baie voi avea dar sunt satena,par scurt si voi fi cu Radu - cred ca e cel mai mic din gasca - are 1 an si 7 luni. Oricum pana atunci mai vorbim, doar mai este o luna pana plecam, pana atunci ma hotarasc si la costumul de baie .
Roxana si noi am sunat la Duni saptamana trecuta si ne-au confirmat rezervarea in engleza la tel +359 550 / 2 2356. Multa bafta!



Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Mihaela, pe la ce ora ati sunat, aproximativ?( eu am sunat pe la 18 vineri si pe la 16-17 sambata.

Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaellac spune:

Pe la 11-12 am sunat martea trecuta din cate imi amintesc. Vezi ca vorbeste tare rau engleza dl de la telefon. Am sunat ca am citit la voi si am zis sa ma asigur ca e ok, acum m-am linistit.

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danis spune:

alexandra, in Constantin si Elena mergem noi, dar in iulie
daca te pot ajuta cu info de acolo dupa ce venim, tinem legatura, OK?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yuppy spune:

Am luat voucher-ul pentru Laguna Mare plecarea pe 19 iunie, stiti cumva daca este mai bine sa mergem cu EUR si acolo sa schimbam in leva? Anul trecut pe plaja, schimbam la salvamar EUR in LEVA, si RON in LEVA, stiu ca avea un curs mai bun decat la hotel, dar nu stiu anul acesta daca va mai fi nenea salvamar.Voi cum procedati cu banutii??????

Mergi la inceput