Bulgaria- impresii, drum, hoteluri, statiuni(13)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmen_70 spune:

Am uitat.
Eu propun intalnirea de pe 5 iulie, la barul din piscina hotelului Marina Beach (cel rotund). Astept de la voi sa propuneti ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Gata, am rezolvat enigma: eram ferm convinsa ca spusese Caramel ca merge la Duni, m-am mirat cand a spus ca ea se duce in Albena, dar ...am luat-o ca atare, iar de-abia acum am priceput : am incurcat Carmen cu Caramel. Deci stiam eu ceva, numai ca incurcasem borcanele

Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissandrada spune:

Buna.
A auzit cineva de Holiday Resort Panorama si Marina Freya, Sunny Beach?
Acolo as vrea sa merg dar inca nu m+am hotarat.

Criss de Alessia si Andrada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaellac spune:

Multumesc Roxana. Sa speram ca gasim ceva sa-i placa, ma refer la mancare. Cine ajunge cel mai devreme? Eunice parca pe 26 iunie... poate poti sa ne scrii un pic de acolo daca ai posibilitatea.
Carmen, mie imi convine la Marina Beach ca acolo avem cazare.. mi-e indiferent la ce ora..cum ziceti voi.. acum depinde de programul prichindeilor.

Mai am o intrebare: va faceti asigurare medicala?. Eu pt copil sigur fac.. dar nu stiu pt noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eunice78 spune:

Da, eu ajung pe 26 iunie. Carmen, barul acela e la piscina interioara? Ca ai folosit barul "din" piscina...ca as fie clar. Daca o sa ma lase baietzii o sa va scriu, of course.
Ca ora: eu as zice fie 10.30 fie 17. Ce ziceti? Ma gandesc adica sa nu fie nici prea devreme nici prea tarziu. Ai mei de regula dorm dupa masa si ma gandesc ca pana la 17 sigur vom fi pe plaja. Anul trecut cel putin cam asta a fos ora cea mai tarzie, ca sa ma exprim asa, ca care am ajuns. Ce ziceti?

Noi ne facem asigurare medicala.

Baietzii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eunice78 spune:

Roxana, tu cand vii? Am vazut ca Mihaela ajunge pe 4 iulie, Carmen si Crangutalil pe 2 iulie. Se intoarce careva in tara pe 10 iulie?

Baietzii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaellac spune:

Cred ca ora 17 e ok pentru noi..Eunice noi ne intoarcem pe 10 in tara dar vrem sa mergem la Constanta.. mai stam cateva zile acolo, i-am promis unei verisoare ca mergem cu Radu si apoi nu ne-ar strica cateva zile si pe litoralul nostru.

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Eunice, eu plec fix la o luna dupa tine- 26 iulie. Pai nu spuneam ca va astept cu pareri si impresii?

Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eunice78 spune:

Da, ametita, ce mai..

Baietzii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crangutalil spune:

Mihaela, eu as vrea invers cu litoralul nostru:sa merg cateva zile la noi si apoi la bulgari.Anul trecut asa am facut si a fost super....
Vad ca ziceti de intoarcere pe 10 iulie...Eu am de pe 2 iulie 7 nopti, asa nu inseamna iesire pe 9 iulie si implicit drumul catre casa?
Mie imi convin ambele ore care le-ati stabilit, hotarati una din ele.Si cum ne recunoastem.Eu de ex.am costum de baie intreg, rosu cu un pic de alb.Abia astept sa ajungem acolo.

Mergi la inceput