Gravidute&Mamici de IASI (88)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Va ofer o si.... ma duc la ale mele.....

Poze din martie 2009

Lacramioara (08.12.1975) mamica Stefaniei Iulia (05.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anilansa spune:

buna dimineata...

iulia mersi de si lui Stefi un

noi suntem bine... nu am ami facut febra.. ne-am oprit la 37.5... Darius a prins traseul.... si vrea numai pe jos....poate o sa pot sa il filmez... sa va arat si voua....
Stefan (ClaudiaH) -03/04/2005 LA MULTI ANI !!!! sanatate, fericire... si sa creasca mare si voinic

si azi se face frumos.... ma duc sa imi termin treburile... si apoi afara la soare....

Alina cu Darius Gabriel
http://community.webshots.com/user/Anilansa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Buna,
Din ce in ce mi rar pe aici...e cald , Andreea vrea tot mai mult afara , Andrei e cu temele si mai necesita supraveghere -ajutor, mai sunt cerintele casei si ale noastre si daca s-ar lungi ziua as mai ajunge si pe aici mai des...Incerc sa ajung ct pot de des... daca se organizeaza intalniri sa nu ne uitati ...

Bun venit ,Inesa, Manucu, Ofetita,.

Ella , refacere rapida Biancai, sa va puteti bucura de concediul dorit .

Oana, frumoase si gustoase indeletniciri aveti in familie...Nu ne-ai spus cu ce ai facut tepii ariciului...

Lacra, bine ca a trecut mica interventie si ca esti ok, si apoi cu asa scumpete de fata ...ce cauti in sau pe langa butoi? "Daca posi" face bine ca iti mai schimba starea, felicitari domnisoarei.

Danyelle, La multi ani , bunicului tau! Frumoase "tatuaje " isi face Amalia... parca e "sora" Andreei...

Alina, felicitari pentru motul finutului...deci care ii va fi "ocupatia" potrivit alegerilor?

Teo, pai visele cu ham ham vor fi zilnice in Iasi , la cati catei va vedea Vladutul-dragutul , ca sunt destui...

Alice, bine ai revenit. Vrem mai multe vesti despre voi.

Oana cu cifre nu mai trece pe la noi...

Michelle, Kriss,Miha, Irina, ce va fac minunile?


mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Salut-salut.

Noi ne-am intors din plimbare pe la 2, dar era frant de oboseala (am iesit afara pe la 10 jumate) asa incat a plans cam jumate de ora pana a adormit. Of! Tare greu mi-e sa inteleg: daca le e somn, de ce nu adorm? De ce sunt agitati? Ma rog...acum doarme. asta e bine. Sper sa se trezeasca insa sa putem pleca iar in plimbari.

Alina, am primit PM, multumesc

Celia, am uitat ca m-ati intrebat (parca Lacra m-a intrebat, nu?). Tepii sunt din Chocapic. Iar crema e de mascarpone. Mama, ce buna e!!!! Corpul e un fel de salam de biscuiti. Bun si el, da...

In rest...Ce mai faceti? Banuiesc ca stati mai mult pe afara. Eu azi de exemplu am ramas in urma cu shmotrul. Nu stiu daca reusesc sa-mi fac curatenia de Paste. Ca e greu cu Victor printre picioarele mele. Azi am frecat mochetele cu vanish si a vrut si el buretele. i l-am dat inmuiat doar in apa si stors bine. Nu!!! Nu i-a convenit. L-a inmuiat el in lighenas si l-a stors in bucatarie pe gresie. Asa curatenie...sa tot fac.

Michelle, la voi duminica acum sunt Floriile? Si mai voiam sa te intreb: cum e postul la voi? Adica si voi postiti?

Ma duc sa mai citesc ceva. Va pup si va doresc un we cu soare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manucu spune:

Daca gasiti raspunsul la intrebarea cu somnul va rog sa-mi spuneti si mie ,e una din dilemele mele cele mai mari.

Noi am fost la plimbare, si pe jos si cu masina .

week-end placut la toate mamicile si burticile.

mamica lui Mihnea-Gabriel (15.09.2008)



Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Salutare!

Bun venit tuturor!

Ella - imi pare tare rau ca s-a imbolnavit Biencuta scumpa, sper ca acum deja sunteti bine, si va pregatiti sa plecati. Multa sanatate si concediu placut!

Oana - da, duminica asta sunt Floriile. Si la noi se posteste, la mancare, doar carne nu se mananca, in rest e voie orice.
Deci ai obosit baiatul bine si apoi te intrebi de ce era nervos

Aaa, am uitat sa va spun ca am vazut-o pe Oana in carrefour si ii sta f bine cu noul look

Celia - suntem bine,multumim, iesim si noi mai des prin parcuri,ieri si azi am fost in copou la lei. Am mai fost in piata unirii la porumbei...


Michelle si DOMINIC



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Ehehe sa stiti ca si la noi e vreme frumoasa am stat numai pe afara in parc si ne-am jucat.Maine ies in oras cu fostele colege asa ca de ramas bun iar Vladut ramane cu tati
De cateva luni bune am tot adunat puncte la o farmacie de aici si azi mi-am cumparat din ele un parfumel care imi e tare drag Chanel Mademoiselle

mami fericita de Vladut Dominic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Celia pai visele cu ham ham cred ca o sa devina realitate pt ca avem lasat la parinti una bucata caniche pitic.E catelul nostru de 8 ani si l-am lasat la ei cand am venit aici acum sa vedem cum se vor impaca cei doi piticoti

mami fericita de Vladut Dominic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Lacramioara ca bine zice Celia,cum sa cazi tu in butoi cu asa o minune de copil?Hai mami,fruntea sus si lasa butoaiele pt altii.Am fugit si eu la nani sa nu credeti ca zumzai aici de nebuna dar e abia 10 jum.V-am pupat byeee

mami fericita de Vladut Dominic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anilansa spune:

buna dimineata
o ferbinte.... cu toate ca e cald afara... sau cine vrea se facae si un ness cu ghiata

Alina cu Darius Gabriel
http://community.webshots.com/user/Anilansa

Mergi la inceput