LMA - Albinute si bondarasi de 2007! (115)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns biky spune:

La multi ani Mousa Stavri!
La multi ani Andrei Calin!
La multi ani Mara!
SA CRESTETI MARI SI SANATOSI SI SA AVETI PARTE DE DE TOT CE ESTE MAI BUN SI FRUMOS IN LUME!



fitzoasele mamei Caterina 22.03.2007 si Andra 20.11.1995

www.phenforum.com/ticker/img,38,79,0,kg,66,56,55,/weight.png[/img] br / " target="_blank">jos kilele in plus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelyna spune:

La multi ani Mousa,Andrei si Mara !!!!
Anaalina,o sa te saturi peste cativa ani de atata vorba .Am vazut pozele si este o scumpa Catalina .
Am vazut multe poze ,numai copiii mari si frumosi.
Cand a trecut timpul.....?

In rest va pupam pe toate si ne scuzati prezenta limitata dar cum a spus si Carmen94 ,tero al meu nu-mi lasa mult timp.De saptamana viitoare sunt in vacanta amandoua(peste o saptamana aici este Paste)si atunci prezenta sigur va fi si mai limitatata.



adelina si piticii
Noemi 2 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rein spune:

La multi ani Mousa Stavri!
La multi ani Andrei Calin!
La multi ani Mara!


Azi e tare frumos afara! o sa ies cu bblusul meu in parc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La muuuuulti ani, Mousa Stavri!

La muuuuulti ani, Andrei Calin!

La muuuuulti ani, Mara!





Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biky spune:



Bun venit in clubul fotomodelelor celor de 10 kile si 85 cm! Vad ca avem o gasca destul de mare: Caterina, Raisa, Catalina, Andrei, Mihai...

Elyanne- succes la condus si sincronizare ...multa sanatate trupei cu "lipici"

Anaalina - Catalina (care e si tiza mea) o sa vorbeasca, mah...Andra mea pana la vreo 2 1/2 ani spunea doar vreo 4-5 cuvinte, dar cand si-a dat drumul, moamaaaa...cred ca 10 cuvintele noi pe zi zicea. A vorbit corect din prima, fata de Caterina care a vorbit mai devreme si poceste cam toate cuvintele! Asa ca nu e nimic de disperat si nici vorba de neurolog...

Raisa - si Caterina este timida...dar sper sa se trateze in timp. Praji de Paste? Pai, daca faci cozonac si pasca, ce alt dulce mai trebuie?

Pisik - in sfarsit, am vazut mai mult de 2 poze cu Nora . Nores este o dulceata de fetita rusnaca si cu freza rebela, foarte trendy....iar Del....jos palaria! Ce facusi, soro, de te-ai conservat asa bine? Baga secretul...nu ma lasa...
La vara vin la mare....gata...ma dau pe scoici, apa de mare si sa ma sufle si pe mine briza in sale....Marinari, ceva, estem?

Jo- te incuscresti cu sorela Pisik, ha? Bine, cumatra, bine....si io aflu ultima? Pupam Mateiasu' motociclist si ii dorim sedere placuta in vacanta la bunici!

Stefanya - iiii...ce chestie...tu ii vorbesti in romana si el raspunde in daneza...ce comic tre' sa fie! Iar crizele sunt trecatoare, parerea mea, si cred ca procedezi bine tratandu-l cu putina indiferenta! Is tare jmecheri!

Tzuna - dar ce fetita ascultatoare si educata este Maria....si cum iubeste ea, chiar si gandaceii urati! Cat despre ciocolata si alte dulciuri, nici Caterina nu se omoara.

Menuet - vazut si pe veve-roz la joaca cu copii

fitzoasele mamei Caterina 22.03.2007 si Andra 20.11.1995

www.phenforum.com/ticker/img,38,79,0,kg,66,56,55,/weight.png[/img] br / " target="_blank">jos kilele in plus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

LA MULTI ANI!MOUSA STAVRI
LA MULTI ANI!ANDREI CALIN
LA MULTI ANI!MARA

Sa cresteti mari si sanatosi, cu multe bucurii pentru parinti!

cata mami de STEFAN(9.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

salut fetele,

ELYANNE bafta multa cu scoala de soferi, eu nu stiu mama de unde ai atata energie, trei copii, si bolnaviori, serviciu, casa, masa, facultate si acum mai vrei si carnet, bravo frate, vreau si eu reteta.

MENUET vazut VEVE motata la joaca, dar ce bine se intelege ea cu copiii mai mari.

RAZVI, CATALINA, THEA sanatate multa, si sa vina caldura mai repede sa scapam de probleme.

ADELYNA bafta la pazit copii, mai ales in vacanta, dar totusi mai arunci o vorbulita si pe la noi.

noi gatim, facem curat, ca deh daca ieri nu a fost apa am somat si trebuie recuperat.
noi balmajim toata ziua, privim desene la dvd de m-a innebunit, si este asa de atasat de mine, cum dispar incepe sa tipe:mamiiii unde esti?
dar eu tot zic ca din mai i-l las singur in camera, sa vedem ce o iesi.
va pup si va doresc o zi minunata.
PS: KITTY nu mai zici nimic si la noi, macar o vorbulita.
chiar asa de MARTA mai stie cineva ceva?


cata mami de STEFAN(9.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdalena76 spune:

La multi ani Mousa Stavri!
La multi ani Andrei Calin!
La multi ani Mara!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisikuta spune:

stefanyia: ma bucur c ai scris din nou. imi pare rau ptr tine ca esti intoarsa pe dos si sper ca este ceva trecator si nu foarte dramatic. si stiam eu de ce te strig, tu mereu vii cu solutii atat simple ptr situatii de criza. citisem si eu metoda de abordare a micilor nervosi si tocmai de asta nu ma enervez si iau ca pe o simpla etapa in dezvoltare criza lor de personalitate. eu una sint de partea ta, nu te blama, sint convinsa ca ai avut o pozitie pozitiva si nici decum una autoritar abuziva fata de carlutz . bunicii vin oricum din alt timp, cu alta metoda de educare si sint atat de sentimentali...
mami-raisa, da fuga cu tuica...aaa, paharu' de tuica, ca vrea fata altul in loc . ce dulci sint, ce naivitate curata au!
stefimic: m ai zapacit! se vad dar nu se vad semnele tale. azi le vedem, si nu e
tzuna: si noi fani gaze si melci! e vreunul care nu le place?
ce scrii tu acolo imi aminteste cumva de cat de dificil a fost bebelusul meu, vesnic nemultumit, plangand si maraind. ma rugam sa adoarma ca sa taca un pic. intre perioadele de somn era plans, mult, si agitatie. abia dupa 7 luni, cand s aridicat in picioare, a gasit putina multumire n viata. iar mersul biped a adus iara usurare, mai putin plans si mai multa buna dispozitie ptr ea. un motiv ptr care am reusit sa am timp sa va insotesc in stup
elyana, succes! se formeaza automatismele cu putina practica, bine ca esti curajoasa si increzatoare.
menuet: veverita poarta costum de iepuras? . vazut fetita draguta cu urechiuse si, cum altfel, insotita de prieteni
diana, ieri am vazut 2 baietei cu trotineta. unul mai mare si altul mic, parea ve varsta alor nostri, erau departe si na m putut intreba. si cel mic se tinea vanjos dupa frate sau, fara sa cada. deci, se poate
razvaniciu, gemenii, sa va faceti bine!
anaalina: adica sotul tau inghite apa de mare sarata cu placere, dar la drobu' de sare nu rezista, e prea monoton?
carmen94: zi cu cafeaua aia. poti sa te si repeti, ca oricum e muuult prea distractiv ca sa ne plictiseasca
magdalena: eu te tin minte, si chiar imi amintesc si cat erai de dezamagita in viata de cuplu, langa socrii tai. asteptam pozele cu vladut
ioano, mi am amintit ce am mai vrut sa ti zic ieri. stii ca dupa ce ai scris de fie mea ca i tiza ta, primul gand a fost..."pe jo o cheama si nora..?"
kit: http://www.youtube.com/watch?v=IXdNnw99-Ic. risti sa devii "cuplul de taina". te trec absent si nu ti motivez nimic, la inca 2 absente ai exmatriculare!!

sa aveti un w.e. placut si cu mult soare si aer cald!


mama de papusha si cateodata balaur, Nana
Asa creste o fetita

Varsta mea

Everyday is the right day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisikuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui menuet


Poze Veve-sa stiti ca are dreptate Pisik-f repede se incara pozele aici iar sa faci cont iti ia mai putin de 1 minut.



roxaaaneees! e, ce zici? faci contu'? sa ti citez si din stefimic sau esti convinsa?

mama de papusha si cateodata balaur, Nana
Asa creste o fetita

Varsta mea

Everyday is the right day

Mergi la inceput