Miresele anului 2006 (104)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Onutz facem club separat, 'vanatoarele de berze' . O primim si pe Ralu daca vrea .

Gio eu zisei deja ca d-na barza se falfaie pe la alte case, mai clar de atat nu stiu zau cum poci ca sa ma exprim.
Cu cadoul am rezolvat deja, am luat un marsupiu de la Chicco. Am sunat mamica, insirat lista de ce ne-am gandit si ea a ales.

O zi frumoasa va doresc si spor la pregatiri pe ultima suta de metri.



Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


am facut ultimele cumparaturi, maine plecam spre Cluj. sambata spre Alba, marti inapoi spre casa.
Imediat fug la epilat, la ora 14:30 la tuns, la 16:30 party de iepuras la marco la gradi.
Nu mai zic ca bucataria e in aceeasi stare, bagaje nu-s facute....dar le voi dovedi eu pana diseara.
Aly pai eu ce sa inteleg....ca incercati si nimic? daca e asa...nu dispera, repetitia e mama invatarii, si hai sa fim serioasi ca e fain ex. asta.
Ana Maria pe unde esti? imi dai emotii.....dar cum nu am primit niciun SMS, mai stau linistita.

va pe , mai intru din Alba sambata.
celor care nu mai intra, le doresc un Paste fericit cu multa lumina in suflete!

_
Gio26+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Wow, ce de-a vesti frumoase aici!!!Felicitari, Kitzy!!! Clar trebuie schimbat numele topicului! Gio, ce fain ca aveti planuri de Pasti! Noi asteptam bebelina! Si dau sms, asa cum am promis, doar sa fie durerea prea mare si sa nu fiu in stare, dar sunt optimista ca nu va fi asa! Ana-Maria 38+AMR 2 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Va doresc Sarbatori fericite alaturi de cei dragi voua!

Sa va odihniti, relaxati, distrati, etc. Ne auzim marti.




Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Alina si eu tot aia inteleg... deci sunteti in incercari? Ei lasa, ca daca vrei trimit inaripata la tine
Anamaria merci tare mult!
Gio distractie faina pe unde mergi!
O pup si pe Ralu
Cu Kreliutz ma mai discut pe la odisee,ca acuma m-am infiltrat si eu acolo da o si aici.
Va urez sarbatori fericite si numai bine!

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca de Diana (24.04.2008) si 4 cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Oanooooooooo pe tine te-am lasat pe dinafara
Ma ierti, nu? Doamne bate-o minte scurta

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca de Diana (24.04.2008) si 4 cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui kitzy

Oanooooooooo pe tine te-am lasat pe dinafara
Ma ierti, nu? Doamne bate-o minte scurta

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca de Diana (24.04.2008) si 4 cu



Te iert ca tocmai ce-am venit de la Cluj (tot din delegatie ...parca nu se mai termina!)...si m-am razbunat cu o tura de shopping prin Polus ...de unde mi-am achizitionat pantofiorii de nasa de la Zara

Sarbatori fericite va doresc ...si
va pup pe toate


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Am intrat si eu scurt sa va urez de toate
Sarbatori fericite, linistite si pline de belsug, alaturi de toti cei dragi voua!

ps. ca greu sa intru ca suntem cu pregateli...si numai timp de net nu e




krelia 10+
tzutzupida noastra creste si pozeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Ralule.... ce surprizaSuper. Ai grija de tine!
Am vazut ca m-ati "prins" si pe mine pe lista "barfitelor"
Pot sa zic doar atat: niciodata nu se stie, nu?
Acum sunt pe fuga, ne pregatim de mers la biserica. Apoi venim sa facem ceva bagajele pt o iesire la munte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Sfanta Lumina a Invierii sa va aduca sarbatori frumoase alaturi de cei dragi, liniste, pace, speranta, caldura si bucurie in suflete si in case! Paste fericit!

Mergi la inceput