Miresele anului 2006 (104)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!
Copilul a fost dus de sot la gradi, asa ca am ramas acasa, acusi semnez prezenta la fiecare subiect, unde scriu si la geamuri cu mine.

Ana Maria carucioarele ambele sunt de la Chicco. aveti mag. in oras? sau la un Carrefour, Cora, real se mai gasesc.
Stai linistita cu greutatea bebitei....nu e 100% concludent eco, depinde cum o masoara...etc. Eu m-am convins cel mai bine...cu 3 zile inainte de a naste mi-a zis ca are 3250 si ca se face pana in 3500 si l-am nascut cu 3850. cam mare marja de eroare de juamte de kg, probabil nici nu a fost setat cum trebuie acel eco. acum sper sa aiba o precizie cat mai aproape de realitate, caCI e "grele" cu multe kg la bord.
maine-poimaine incepem galeria si la tine....sper sa-mi trimiti un sms cand pleci la spital, ca sa ne mobilizam aici cu .
Am vazut poze cu bb-ul prietenei, mi s-a facut dor de un bb mic...peste 3 luni il voi tine si eu pe al meu in brate.
Aly spor la munca, sa termini repede ce ai pe azi.
krelia pe unde esti? cum te mai simti? cu sau fara?
o zi faina sa aveti, va.

_
Gio24+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

aici sunt...
am avut un week-end tare nasol...ameteli, greturi...etc, etc..asa ca am stat mai mult in casa...si totusi, am mai reusit sa fac cat de cat ceva de papa, niste legume cu fripturica de curcan, la cuptor....
in rest, ieri am zis pas la o cinste cu mici ..mi-a fost frica, ce-i drept, asa ca m-am rezumat numai la pateuri....azi iar mi-e rau...da' rau rau...ca iar am de la un simplu pahar cu apa....

am mancat o ciorbissa de vacuta..ca sa pot lua vitaminele si utrogestanu'..dar mi-e groaza..ca o sa le dau afara...la ce stare de voma am

pupici la toate!

ps...asa n-as mai vrea sa ma vait...parca sunt o moara stricata...


krelia 8+
tzutzupida noastra creste si pozeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata la amiaz!
Acuma am bagat la ghiozdan o supa de fasole boabe cu ciolan afumat si ceapa rosie sper sa nu vb cu nimeni de aproape azi
Alina nu m-am suparat
Gio felicitari pt bb-le prietenei, ma bucur ca-s ok amandoi. Si tie spor la geamuri, mie mi le-a spalat Alin sambata
Krelia poti sa te vaieti, ca asa te mai descarci si tu, mai venim si noi cu un suport, cu o , un
Oano iar mi-esti prin delegatii???
Anamaria imediat iti pregatim agitatele

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Ce fac fetitele? burticile?

vad ca nu a fost mare agitatie pe aici...hai ca va dau un ceai sau o cafea, poate poate ne revine elanul.

Da, Kitzy am fost in delegatie pana azi noapte, Iasi, Bacau, Piatra-Neamt...


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Oana ms de cafei!
Oare cand o sa te asezi si tu la casa ta?

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:


eu-s in viteza...
sa aveti week-end fain, va spun de pe acum...
v-am pupacit!
noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Buna! Va salut si va si eu pe fuga, sunt franta de oboseala, maine dimineata mergem la maternitate pentru fisa de o zi, ultimele analize etc. sper sa nu raman acolo si sa nasc Va tin la curent!Noapte buna!Ana-Maria 37+AMR 3 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

neatza fetili!

azi iar rau...sper ca dupa ce pap la pranz sa ma mai lase....
abia astept sa ajung acasa, sa fac cura de fructe..laute de iubi....struguri, capsuni, porto, kiwi

kitzy, oana e la casa ei, sa stii...ca acu' vreo 2 ani ne tot zapacea cu apartamentul

auzi, onutzu, vezi ca tu esti ardeleanca..sa nu te transformi incet incet in moldoveanca, da?

..ca, doar, ne ajunge una pe forum ..adica, boticu'

anamaria, ai grija ce faci pe acolo...mai bine iti iei si bagajelu', asa, de cotnrol ...poate iti face bb vreo surpriza ..frumoasa ...si se naste de Florii


krelia 9+
tzutzupida noastra creste si pozeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

si eu dintre o tura de masina, una de calcat si alta de pauza.
Noi suntem ok....ziua fac incet-incet curat, dupa amiaza cu piticul pe-afara.
Oana, Botic trec in mare graba pe aici... de la noi.
Kitzy ce mai zici? Diana? incepe sa mearga in picioare? ati inceput kineto?
Coana supravietuieste cu brio simptomelor de . hai ca mai ai putin si scapi de ele.
Ana Maria bafta maine la vizita si analize. hai ca mai sta printesa acolo, fetele de obicei vin mai tarziu...nu se prea grabesc.

va, fug sa ma lupt cu usa de la balcon, dar musai sa o dovedesc azi.
Pe urma merg in mall, azi s-a deschis Zara si la noi...sa vedem ce haine/preturi afiseaza.

_
Gio25+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Gio, eu abia astept sa prind "curaj" (a se citi opusul lenei ) sa ajung pana al mall-ul ala din Militari, unde s-a deschis C&A....plus in complexul ala gen Parndorf...care e tot prin zona aia...de fapt, la iesirea inspre autostrada....

uh..ce somn m-a luat...


krelia 9+
tzutzupida noastra creste si pozeaza

Mergi la inceput