Miresele anului 2006 (104)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Multumesc, Silvia.
Nu e neaparat cu intarziere. Il consider in avans pentru maine

Se pare ca nu mai ajung in zona ta S-au cam dat peste cap planurile de tot zilele astea.
Am numarul tau, daca e tot cel vechi si nu l-ai schimbat. Doar tot zic sa te sun si-s nesimtita: nu mai reusesc deloc sa-mi fac timp.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


am ajuns si noi de o ora in Timisoara. totul ok, bine ca ne-am repatriat cu bine.
revin maine cu detalii, acum sunt fara chef de nimic.


_
Gio31+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Bine ca sunteti ok, Gio.
Noi azi ne-am petrecut. Ne-am facut de cap si acum sunt terminata de oboseala.
Va invit si pe voi la o bauta virtuala , ca tocmai ce-am mai crescut cu un anisor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

La Multi Ani Aly
La Multi Ani Ralu

eu acum imi revin dupa nunta, a fost superbbbb, ne-am distrat si am dansat pana dimineata.... o sa revin cu povesti si cu poze, cand le primim de la finii


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Multumesc de urari si ca nu m-ati uitat .

Ralu si tie, sa ne traiesti!

Eu mai traiesc, sau asa se pare. Stresul si oboseala si-au spus cuvantul si am avut niste probleme de sanatate. De munca, stie Oana cum e, cat incape. Azi am un pic de relash ca e zi libera la americani si imi trag si eu putin sufletul si sa vad ce mai faceti.
Astept concediul ca pe nu stiu ce, e bine ca a mai ramas mai putin de o luna.

Un mare la comun. Sper sa ne mai auzim.



Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Alina LMA cu intarziere, sper ca se accepta si acuma felicitarile
Is pe fuga, va pup pe toate!

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Va multumesc!

Oana, ma bucur ca a iesit totul fain la nunta si-ati scapat de-o grija

Ralule, unde alergi?

Aly, daca supravietuiesti, e ok. Dar ai si tu mai multa grija de tine.

Gio, Coana, Ana Maria, Silvia?

Eu fug la munca.
Sa fiti cuminti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


am putin timp de forum...pana acum am fost la cumparaturi, dr. de fam. si banca.

ce sa va spun? am plecam la 7 dim. vineri din Timisoara. am fost chiauna, dar am mai atipit pe masina. am ajuns acasa....m-am imbracat si la liceu cu mine. acolo....lume multa, care mai de care mai aranjati, costumati,. o caldura de nedescris.....
M-am intalnit cu colegele, pupaturi, felicitari, alea, alea. a venit dirigu, m-a pupat...deh...eu si burtokul atrageam privirile tuturor, profa de peda, de istorie, profu de muzica...a fost misto. am facut poza cu clasa si profi, pe urma am intrat in liceu, se auzea gaudeamus...a fost tare frumos. Direct in cancelarie cu noi. Dirigu, dragul de el a venit expre la mine sa stau jos, ca nu cumva sa-mi fie rau...dar eu am stat cu clasa mea, nu jos langa profi. am asistat la un discurs al fostului director de pe vremea aia, la inmanarea cataloagelor si pe urma in clase.
acolo...ne-am asezat fiecare la locului lui, a inceput strigarea catalogului si ne-am facut un review de acum 10 ani, fiecare ce scoli si ce a facut de la terminarea liceului. eu am vb. si in numele finei mele din Spania (care inca nu a nascut). parca nu au trecut 10 ani...colegii neschimbati, dirigu la fel, profi iar.....am colegi realizati din toate pdv: unii material, altii profesional, altii familial...si chiar daca am terminat pedagogic, sunt putini care au ramas in inv., mobilitatea profesionala si-a spus cuvantul...avem contabili, ingineri, doctori.
de la liceu acasa, saluta si celelalte neamuri, pupa copilul, imbraca-te si la masa. pe Clau nu l-am luat, vreo 3 colege au venit cu sotii, asa ca l-am lasat cu probl. lui. a fost tare fain....la ora 21 a venit Clau si marco dupa mine...dar parca nu ne mai terminam povestile.
Chiar ii ziceam lui Clau ca rau imi pare ca nu stam in Alba, cate pile si relatii aveam acolo...la inspectorat, la gradinite, la faculate,. Imi dadeam si eu copilul in grupa la fostele colege, aveam un post asigurat la gradi in oras.... si multe alte chestii.
ne gandim serios sa ne mutam prin august acasa, daca cumnata se muta la casa, am zis sa incercam vreo 3 luni sa stam in Alba in ap. ei....sa vedem daca ne acomodam, daca ne place si nu ne simtim sufocati de neamuri.
Poze nu stiu cand voi pune, ce am facut eu nu apar in ele, sa vad cand le primesc de la celelalte colege.

Aly si Botic!!!! Multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi!
Oana ma bucur ca a fost super la nunta. te asteptam cu detalii.


_
Gio31+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

io-s p-aci...cu minte prastie...am uitat si de Elene...si de Aline........

primiti la multi ani - urile si de la mine, fetili...da?
sa cresteti mari si frumoase si sa faceti copii la fel d efrumos ca voi!

noutati nu prea am.... a fost un wee relativ linistit...sambata am fost in recunoastere de shopping la C&A si "Parndorf" de Romania...iar duminica, vizita la ai mei....

astept pozele

fetele!


krelia 15+
tzutzupida noastra creste si pozeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare!

boticule, am inteles ...schimbare de planuri. ramane pe alta data. si inca odata la multi ani

maine merg la vaccin cu crina si am emotii. duminica mergem si noi la reuniunea de 10 ani de la terminarea liceului la flo. sper sa ne distram. imi pare rau doar ca e duminica si nu putem sa sarbatorim prima zi a copilului ptr crina asa cum se cuvine.

mesaj de criza...n/am litere destule s/a trezit crina si face scandal. fug. pupici!

silvi mama CRINEI

CRINA MINUNEA MEA

Mergi la inceput