Miresele anului 2006 (104)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

sw pare ca s-au mutat miresele la odisee. pe coana o inteleg...dar ce cauta Botic acolo?
Silvia baga si mesaje de criza, ne plac si astea decat deloc.

_
Gio31+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Giova
Aly si Botic!!!! Multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi!

Multumesc, Gio!

Mai draga, dar e clar ca tu suferi mult ca nu esti in Alba, eu acum pricep mai bine. Pai decat asa, incercati sa va mutati sa vedeti cum e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui krelia
primiti la multi ani - urile si de la mine, fetili...da?
sa cresteti mari si frumoase si sa faceti copii la fel d efrumos ca voi!

Eu una primesc. La mine a fost dubla sarbatoarea, asa ca pot prelungi perioada in care sa primesc urariMerci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui silvi8

salutare!

boticule, am inteles ...schimbare de planuri. ramane pe alta data. si inca odata la multi ani

Silvia, pana la urma ne-am cam lamurit: se pare ca nu mai venim deloc in zona in viitorul apropiat.
Dar daca o fi sa fie vreodata, te caut. Merci!
Sper sa nu planga tare gaza maine la vaccin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Giova

sw pare ca s-au mutat miresele la odisee. pe coana o inteleg...dar ce cauta Botic acolo?

Draga mea, eu-s acolo de mult timp.
Doar ca uneori ma mai las de Odisee, ca de tot DC-ul (net) de altfel. Si cred ca de asta n-ai aflat pana acum ca ma misc si-acolo
Altceva nu caut acolo.
Ce bune ati fi voi pe post de scenarist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Nu sufar dupa Alba, ne-am bucurat cand am plecat de acolo, doar ca vedem ce greu ne descurcam din lipsa ajutoarelor. acum vor fi 2 copii si chiar nu vrem sa ne sacrificam viata noastra de cuplu pt. ei. Mai vrem sa iesim si noi, ca pe vremuri, sa mai fim si numai noi 2. aici nu avem cu cine-l lasa pe marco, in bone...nu prea ma incred. mai vine inca un bb...
aici ne-a fost bine din pdv financiar, acum cu criza asta.....sa vedem...ce va mai fi pana vine bebu pe lume...

_
Gio31+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Gio, cu siguranta veti lua cea mai buna decizie pentru voi, pana la urma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata la amiaz!!!!!!!!
Acuma am culcat-o pe Diana ca nu mai putea de somn
Ieri am stat toata ziua la ai mei, spre seara m-am dus cu Alin sa vedem un ap cu 4 camere la 3 blocuri de parintii mei, nu ne prea placea zona ca nu sunt parcuri, verdeata, e aglomeratie, da no, am zis ca daca tot cere putini bani pe diferenta, sa vedem. Apartamentul e mare si frumos, partea naspa ii ca 3 camere sunt la nord si bulina cea mai mare neagra e faptul ca are 3 antene gsm pe bloc si toate apropae de apartament, asa ca zicem pas si la ap asta, nu stiu cat sunt de nocive, parerile sunt impartite, da eu nu vreau sa ma risc, mai ales ca am un copil mic. Asa ca deocamdata incetam cu cautarile de schimb, il renovam pe a nostru si mai incolo vedem ce-om face.

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

neatza fetili...

eh, hai ca nu m-am mutat de tot la odisee ..ca doar prima iubire nu se uita niciodata

azi la noi e balamucu' naibii..o sa avem o actiune pe 3 iunie si abia acum suntem la capitolul invitatii....si nici macar BT n-am dat...unu' are lista unde tb sa trimitem...da' nu reusim sa dam de el...altu' vrea sa vada forma finala..sefu' tipa....e ca la nebuni..asa e cand se ocupa toata tarla de o singura treaba....asa nu-mi plac fazele astea....dar..de obicei asa se intampla cand firma e mica si toti trebuie sa facem de toate.....
si parca vad ca asa va fi pana trecem de tot "spectacolul" asta....

si am uitat sa facem si platile catre bugete..pana in 25 ...sunt curioasa cat or fi penalitatile.....


krelia 15+
tzutzupida noastra creste si pozeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

am pus si eu pozele din 16, 17, 18 si 24 mai. cele de la intalnire mai pe la sf. sapt. cand pot colegele.
http://www.dropshots.com/giova1#

Kitzy cautati cu calm, cred ca nu e graba sa va mutati. Clujul mi se pare super aglomerat, cu putine spatii verzi, parcuri. o groaza de blocuri, unul mai inalt ca altul...
Krelia spor la munci, sa terminati in timp cu pregatirile.

azi am fost sa-mi iau sange, vineri merg la eco, sunt curioasa cat mai are bebu acum. Misca dragul de el asa greoi, se simte ca e inghesuit.

la noi e super cald, stam in casa pana mai tarziu cand mergem la tuns si pe urma in parc.
la toate.

_
Gio31+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput