Miresele anului 2006 (104)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

La Multi ANI pentru cei care poarta numele de Elena sau Constantin!

Gio eu nu sunt posesoarea unui nume sfant...asa ca o fi altcineva.
Ce fain ca ai intalnirea, noi am avut-o anul trecut si a fost minunata revederea dupa 10 ani!
Drum buna sa aveti si distractie placuta!

Kitzy asa suntem noi anul asta nasi+1 nunta+un botez....iar pentru la anul avem anuntata deja prima nunta! Mie nu-mi pare rau dupa banii astia...sunt fericita ca prietenii mei se aseaza la casele lor intr-un final


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

schimbare de planuri. a venit sotul acasa spume nu alta....niste macaronari pe care a tot incercat sa-i prinda sa vada daca mai vin in tara azi, tocmai l-au sunat din aeroport ca la ora 16 sunt la el la birou. asa ca spre Alba vom pleca maine dim. la ora 7, si in cel mai fericit caz, ma va lasa direct la liceu. ma gandesc cu groaza unde ma voi schimba de hainele cu care merg...mai vedem noi...sa ajungem cu bine, numai.

Oana cu siguranta botic este si Elena.
Kitzy, Oana eu m-am bucurat cand am aflat ca varul lui CXlau din arad si-a ales nasii. caci mama lui ne intrebase pe noi daca vrem si pe urma pauza. anul asta am scapat de cununat, ce bine...caci cu criza asta...nu puteam sa facem fatza cum vroiam.
In schimb avem 2 boteze: unul la bb Edi, prin sept. si tot pe atunci la finutz, vin din Spania pt. botez. si nunta varului din Arad in sept., dar eu cred ca raman cu baietii acasa si va merge doar Clau.

_
Gio31+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ooana
mai la noi si daca am calcula care e "ziua magica" ar fi putin probabil sa fim amandoi in aceeasi localitate ....si de asta ziceam eu ca e posibil in concediu ca atunci suntem impreuna!
Oricum te anunt eu Ralu...fi pe faza ca am concediu in iunie (dar exact atunci sunt la CM ) si in august

si eu - in iunie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Giova


Elenelor si Constantinilor!!!
Nu mai retin cine e Elena dintre miresici....Botic sau Oana sau nici una si o fi alta?

Multumesc
Citat:
Botic sa inteleg ca te bate un gand?.....

Lasa, mai bine nu mai intelege nimic.

Drum bun spre Alba. Distractie faina la intalnire!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ooana
La Multi ANI pentru cei care poarta numele de Elena sau Constantin!

multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Giova
Oana cu siguranta botic este si Elena.

pai na, daca nu era Oana, trebuia sa fie cineva...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ralule LMA cu intarziere, nu stiam ca esti si Elena. Sa ne traiesti!!!
Ieri mi-am scos tot ce-a fost husa pe carucior ca erau murdare deja, m-am chinuit o gramada ca unele parti erau prinse in suruburi, azi m-am chinuit sa le pun la loc, si of course ca Diana mi-a stat numa in picioarele mele, de cateva ori am scos-o de sub carucior, dupa ce-am terminat o trebuit sa-i schimb hainele ca tot s-o frecat de roti
A, si ieri am facut o placinta cu capsuni si cu spuma de albus batut pe deasupra, o minune, nu alta

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Merci, Ralule Ai uitat de anul trecut...

M-ai terminat cu placinta ta cu tot. Nu e corect

Noi maine plecam din Iasi mai spre nord. Poate dam de racoare inainte sa ne topim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

La multi ani, Alynutza!
Sanatate, fericire, bucurii, impliniri, o viata frumoasa, cu mult noroc si numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare!

eu reusesc cu greu sa scriu, acum sunt cu crina in brate si tati face curatenie...nu reusim sa facem mai nimic. nu e rea doar ca nu sta o secunda singura.

Aly, la multi ani!
Botic, cu intarziere LMA sa traiesti cu numele!
ptr amandoua!

daca vii la tl neaparat sa ma anunti. am sa vad daca pot sa/ti trimit un pm cu nr meu de tel.

va pup pe toate!

silvi mama CRINEI

CRINA MINUNEA MEA

Mergi la inceput