Miresele anului 2006 (104)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ralule tu stii ca eu tin la tine, altfel nu-ti mai spuneam solutia
Krelia of, ce mila mi de buni tau, sper sa se puna repede pe picioare
Si tie iti tin pumnii pt triplu test sa iasa foarte bine. Eu nu l-am facut, mi-a zis dr de el, da i-am spus verde-n fata ca nu vreau sa-l fac, poate si de-aia mi-a zis dupa ce-am nascut ca is cu personalitate am facut numa ce-am vrut io
Gio pe unde esti?
Alina bizi ca de obicei, ne-am invatat deja cu harnicia ei
Ana-Maria sper sa fie in ape mai line si sa se bucure de mamiceala.

In rest la noi toate bune si frumoase azi, a erupt dintzosul nr 6, urmeaza maseaua dupa cum simtit eu la atingere, of ca mult o sa mai dureze pana ies toti.
Ieri mi-a fost super maraita, n-am stiut ce sa mai fac cu ea, in schimb azi a fost super ok, cu mici exceptii, dar mult mai bine k ieri,cred ca dintzisorul ala a chinuit-o, acuma pana iese si maseaua, o sa plec in lume
Cu ap inca n-am rezolvat nimic, la un moment dat noi nu mai eram asa siguri ca vrem sa ne mutam, ne-am gandit ca poate mai bine ii investim daca tot o sa continue sa scada preturile la ap, dupa-aia am zis ca hai sa mai vedem o data ap si ne hotaram atunci, inca n-am ajuns la ei, trebuia sa mergem alaltaieri, da alin a fost la lucru pana seara tarziu, ieri la fel, azi la fel, in weekend ei is plecati din Cluj, sper sa reusim luni.

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Giova


ha-ha-ha ce i-ai zis-o Kitzy.

Gio, complotati impotriva mea?
Citat:
Botic problemele iti cauzeaza insomnii? caci asa se intampla la d-nul so, de cand cu criza asta si cu neavutul de proiecte...numai ganduri sunt pe el.

da, se poate spune ca si din cauza problemelor si a grijilor...
Ieri a fost o zi mai nasoala la munca plus altele si poate de acolo mi se trage...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui krelia

[purple][font=Comic Sans MS]...sa nu dati cu rosii ca am intrat abia acum..e destul de greu

Te intelegem, Krelia. E greu si va mai fi asa o perioada, cu siguranta :(
Putere multa sa treceti peste si sa va adunati cumva.


Citat:
pe 6 iunie ma duc la triplu test si pb. imi va mai face inca o eco (de atunci incolo, pe burtix, asa mi-a spus)...si sper ca se va vedea ce e tzuzi' ...daca e sa ma iau dupa testele babesti care mi s-au facut..ar fi fetitza

Ce mult mai este pana pe 6...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kitzy

Ralule tu stii ca eu tin la tine, altfel nu-ti mai spuneam solutia

evident ca din dragoste. Chiar din prea multa dragoste se ajunge la asa ceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Pup toate fetele, toate burticile...o duminica frumoasa sa aveti!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Noi suntem bine, ieri la iarba verde, sambata prin oras.....
Joi mergem la Alba, ultimul drum inainte de venirea bebeului. am intalnirea de 10 ani de la terminarea liceului si trebuie sa mai aducem din accesoriile de bb depozitate la socrella.
Kitzy sa luati hotararea cea mai buna cu ap.
Krelia tinem pumnii sa fie . poze cu burtica cand pui?
Sper ca buni a ta sa-si revina cat mai repede.
oana mai ce telegrafica ai fost? mai poti?
Botic e o perioada grea pt. majoritatea. sa ne ajute DD sa rezistam si sa vina vremuri mai bune si pe strazile noastre.

[fug la bucatarie. si o sapt.buna sa aveti.

_
Gio30+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Krelia chiar, cand ne pui poze cu burtixul?
Gio azi mergem sa mai vedem o data apartamenul, sa evaluam ce trebuie facut in el si dupa-aia sper sa ne putem hotari.
In principiu suntem pentru.

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gata, ne mutam si o sa-mi fie dor de apartamentul meu stiu unde scartaie fiecare bucata de parchet stiu unde a zgariat diana peretele offff.......pana o sa ma invat dincolo
Anul asta tragem o zugraveala, vopsim caloriferel, schimbam geamuri, usi si cam atat, restul la anul. Poate dupa ce o sa ne punem si noi amprenta acolo o sa ma simt acasa, pana atunci nu prea cred

Acuma umblam sa facem actele si vara asta, cat de curand ne mutam cuibusorul nu m-am gandit c-o sa-mi fie chiar asa groaza

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

buna fetele

ce sa va zic de burtix..deocamdata nu se vede foarte tare...asa ca nu am ce sa va arat...decat buricul..si suncile, poate ..si oricum..nu online...ca nu vreau sa le dau de lucru paparazzilor
va tin la curent, in orice caz

Gio, e mai nasol cu bunica-mea...plus ca acum parca o ia si maica-mea razna..in sensul ca nu mai poate s-o vada asa, toata ziua zacand..si..imi face mie capul calendar..si deja ma apuca toti draci...nu stiu ce naiba vom face in final....sper sa gasim o rezolvare potrivita pentru toti...

kitzy, nu mai plange..o sa vezi ce frumu e la casa noua..asa am patit si eu cand m-am mutat..dr dup-aia, cand m-am vazut la casuta cea noua...a fost tare frumos..imi palcea fiecare cm patrat..

oana, ...tu, cred ca o sa ne dai vesti cu oki cand ai nsotri vor fi la gradinita deja ...la stilul tau de lucru si viata.....chiar, fomeie...mai poti?

Aly, si la tine..desi, nu ne-am mai auzit de o vesnicie..

anamaria...cum merge viata de mamica?

botic....la tine e totul ok, cand iti falfaim majoretele si tie?

kitzy, , mersic pt gandurile bune!

mi-am luat pastilele si sutn zombi in toata regula..ma scurg pe scaun...ieri am mancat MBs (mamaliga cu branza si smantana, plus ou fiert maole si margarina)..a fost dementiala....azi, sa dea naiba daca mais tiu ce sa fac..n-am mai gatit de-un car de ani.pai daca eu tb sa ma pastilez din 5 in 5 ore..si asta pana la 16s...abia astept sa treaca....


krelia 14+
tzutzupida noastra creste si pozeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Kitzy lasa ca te vei obisnui la casa noua. arti facut foarte bine ca ati luat ap. mai mare...mai ales daca vreti sa vca extindeti familia.
Krelia ce gradinita...eu am deja unul acolo. cred ca vor ajunge direct la scoala ai nostri, pana sa ne anunte marea veste oana.
te cred ca e o situaite incordata...mamei tale ii e greu sa o vada asa pe bunica ta, iar ea saraca e pierduta de tot....a ramas singura dupa o viata petrecuta alaturi de omul iubit.

noi bine.....eu ma tarai mai mult decat merg...
noaptea nu prea dorm...ba mi-e cald, ba misca bebe, ba..... nu mai am asa mult...scap eu si de astea.


_
Gio30+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput