Gravidutze si mamici de Cluj - 117

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Buna dimineata!
Meli, buna cafea! Si P a baut!

Baietii au plecat lela prin oras, poate ajung la teatru de papusi!

Alex, nu am intrat niciodata la Urma, dar voi intra sa vad.

La BSB, am fost ieri, multe zdremtulite, poate se gaseste ceva, daca ai rabdare si timp, eu am fost cu P si tot mama-mama pina a inceput un nene sa ii zimbeasca, apoi se distrau amindoi, ca barbatii, plictisisti de cumparaturi!

Magda, buna ideea cu bona! Eu zic pas, dar sigur sint doritoare.

Am uitat sa spun, ce vreme frumooaaasaaaa se arata!!!!

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

se vede ca e vreme frumoasa afara, nimeni nu misuna pe aici, hihi. fooooarte bine, stati afara cu puiutii!va pusi, mai pove.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdutza24 spune:

ptr cine are chef am pus poze noi la semnatura

magda si victoras ( 31.03.2008)http://community.webshots.com/user/magdutza24

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

wow, ce frumos a fost afara azi! am iesit dimineata cu stefan in parcul din grigorescu. unde ne-am intilnit cu domnisoara sara si cu amicul victoras.
avem si pozici noi la semnatura.

dupa masa am iesit aici, in cartier, am alergat ciinii si porumbeii locali, ca pe cei din grigorescu i-am zburatacit de dimineata.

acum baietii fac nani...

Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

magda, am vazut pozele cu victoras. falcosul mic! am pus si eu pozele cu voi la semnatura, intr-un folder separat. cred ca poti sa le descarci la tine daca vrei.

Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Sint gatita ca o floare si nu am cu cine iesi la plimbare, ca nu vrea P nicicum! Se joaca singur de 40 de minute, ceea ce nu a mai facut de cind avea citeva luni! Mi-a aratat ca are buba la picior... poate il strig papucii aia vechi sau l-au jenat aia noi, asa ca nici nu stiu cu ce sa il incalt...
Asa ca eu pe net... si el in camera lui! Imbracati amindoi de iesit!

Anca, ti-ai treminat referatele?

Edit: Ce geaca de motociclist are Stefan!

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Ioana13, le-am terminat azi-noapte! pe la 3...
e tare faina geaca lui stefan. pacat ca n-o sa-i fie buna si la toamna...eu zic sa iesi singurica la plimbare...e pacat de vremea buna...

Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Anca, daca ieseam singura, raminea P "home alone" si inca nu fac de astea! Am iesit pina la urma, dar se facuse un friggg, brr.

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

Magda lasa mi un pm cu nr ei de mob ,m ar interesa ceva ,dar part time cam 6 ore pe sapt
ce frumos papa puiu
poate e mai bine ca l vor lua parintii tai ,nu te necaji ,lasa ca scapi de examene si il vei avea pe puiut din nou cu tine
IOANA azi dimineata am trecut pe la BSB in jur de 10 dar nu era deschis :(
MELI scuze ,la Polus e magazinul

tu fetelor astazi cand m a vazut Tiadris nici nu stiu cum sa va spun cat de minunat a reactionat ,m a luat in brate ,a cantat ,a dansat ,nu mai stia ce sa mi arate draga de ea si atata ne am pupaaaaat :)))
e un ingeras si o minunatie de fetita
tare fericita ma poate face copilasu asta

pe cat is de fericita pe atat sunt si de trista ,mami se necajeste asa de mult cand o iau ,plange si e f suparata ,nici nu stiu cum sa fac pt ca nici noi nu putem sta mai mult fara puisor
ce ma ingrijoreaza cel mai mult e ca mama are probleme cu inima si nu are voie sa se supere
i am promis si acuma ca o data pe luna o voi duce dar mai mult nu am cum ,o sa mai vina si la Cj desigur ca sa o vada si nici asa nu i bine ,mami ar vrea sa stea fata la ea non stop si ar fi cea mai fericita
offfffff de asta e bine sa facem macar 2 copii ,sa avem multi nepoti ca uite cata bucurie aduc

pe maine ,somn usor


SA NE VOTATI SI SAPTAMANA ASTA ,VA MULTUMIM MULT, MULT
http://concurs.pampers.ro/profile/26785

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Seara buna, fetelor!!!!

Magda, am vazut pozele, e dulce tare Victoras!!! MUltumim de pontul cu bona, pe mine m-ar fi tentat din vara!

Alex, iti inteleg suparararea, soacra mea e asa, nu chiar plange, dar mereu spune sa o lasam pe Sara la ea...am incercat de nenumarate ori sa-i spun ca e copilul nostru si o crestem noi, dar ii suntem recunoscatori pt dragostea si sprijinul ei si vom fi bucurosi sa o lasam cate un weeknd, vacanta cand mai creste...Dar nici la Cluj nu ar veni, ca ii e draga casa undes sta, vecinii, comunitatea...Trebuie sa iti fie cu atat mai greu cu cat e mama ta, si mai ales daca o stii bolnavioara...
CE fain ca ati fost la film, mersi de recomandare, nu o sa-l ratam, numai sa gasim un babysitter pt Sara, mie imi place la cinema, nu acasa!

Meli, ma bucur ca ti-ai revenit!Si eu sunt foarte bine, i-a trecut si lui C, Sara vad ca nu mai tuseste deloc, asa ca putem spune ca am trecut si peste asta! Dar a fost greu, asta e sigur!

Ioana, pana la urma pe unde v-ati plimbat?

Anca, pupam si motociclistul frumusel si falcos!

Adriana, sper ca e bine Alexia!!

Noi am avut un weekend de vis! Ador caldura! Abia astept vara! Sambata ne-a rasfatat tati cu un pranz delicios gatit de el, e maestru la fripturi, apoi ne-am delectat prin parc si in Polus!
Iar azi am fost la gradina zoologica din Turda! Sara a fost incantata, a vorbit cu maimuta, ursul, leul dormea si a ignorat-o! Dar in hohote a ras la caini si rate!A pupat la gardul ala imputit de mi s-a facut rau Unde mai pui ca erau niste mirosuri pe acolo! Dar am salutat ideea lui C, a fost foartebinevenita, vreme superba, iar Sara a fost fericita, pe masina numai ca animalele am facut pana la Cluj! Am luat masa in oras, Sara e fan, ca noi doi de altfel! Data viitoare mergem si la salina, niciodata nu am fost!

Va pup! Somn usor!Ma duc la cartea mea!


Gabriela, mami de Sara (29.08.2007)

Mergi la inceput