Gravidutze si mamici de Cluj - 117

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sara2007 spune:

meli....asa e..n-ai citit se pare partea aia a telenovelei

ramonella

se tot povestea pe-aici de upc,si pe mine ma enerveaza astia,au scos o gramada de programe.imi facusem seara un obicei de a ma uita cu sara la emisiunea aia cu 8 copii dintre care 6 gemeni..la recomandarea adrianei.si acuma numai este programulce ciuda imi e

pe unde sunteti fetelor??sambata seara?cam gol pe-aici.

alex n-ai avea chef de-un dans?eu daaa.somn usor la toata lumea

pe maine

ioana...mami de sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

fetelor am fost la SLUMDOG MILIONARE un film superrrrrrrrrrrrr super bun,mi a placut enorm ,as vrea sa l mai vad macar o data
ms de recomandare
IOANA-S intradevar ai o bunica minunata ,draga de ea cate v a cumparat
ooooooo ce m as duce la club ,dar nu prea am sanse curand :))
maine mergem dupa dragostea noastra ,de abea astept
curatenie generala pot face doar cand o duc la mama si o las cateva zile ,altfel n am sanse
MELI cum e piticuta ?
distractie placuta cu prietena ta
ELENA m mult ,o sa i sun ,sa nu fie numai cei de care zicea si Ani:)) ,au fost astazi si mi au luat masurile la geamuri iar luni o sa mi spuna pretzul
IOANA 13 multumim

eu m am ales cu o fusta superba la doar 19 lei ,daca va intere sunt la URMA imi place tare mult stilul de haine ce se gas.acolo

VELENA nu te necaji ,mai facem intalniri si poate poti veni atunci

SA NE VOTATI SI SAPTAMANA ASTA ,VA MULTUMIM MULT, MULT
http://concurs.pampers.ro/profile/26785

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adab spune:

Bine v-am regasit fetelor!!!...desi din cate am reusit sa citesc unele dintre voi nu sunteti prea bine, altele mai bine ca sapt. trecuta...insanatosire rapida la toate!!!
Noi am sosit azi dimineatza din Austria...a fost superb, ar fi fost chiar perfect daca era si Sara cu noi, dar totusi e cam mica deocamdata pt. o vacanta la schi. Poate la anul. Ea s-a simtit tare bine cu bunicii si pentru asta am putut sta mai linistiti si am profitat din plin de minunatele partii din Austria. SIncer nu credeam ca poate fi asa de frumos totul acolo si o infrastructura perfecta, nimik de reprosat.
Sunt cam franta acuma dupa o noapte de calatorie (am prins o ceatza nasoala la intrare in tara in rest drumul a fost ok). Peste zi am stat doar cu Sara si am pupacit-o de numa. Promit sa pun cat de repede poze, plus mai am de recuperat vreo 2 capitole.
Noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Sint si eu pe aici...la ora asta!!!!...fac referate pt scoala...mi-am propus sa fac azi doua...unul e gata...

Ada, bine ai revenit! Si La multi ani!!!! sper sa primesti si urari mai intirziate

Ioana (Sara) programele alea sint numai pe UPC digital acum. abonamnetul standard e 40 de lei pe luna...insa cred ca acum au o promotie. si pe mine ma enerveaza, ca in dormitor nu am digital si trebuie sa stau in living sa ma uit la ei...



Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sara2007 spune:

alex ii 3d filmul?unde l-ati vizionat?m-as duce si eu la un 3d sa vad cum e.ma gandeam eu ca nu poti face generala cu micutul spiridus..dar m-am si gandit pe o alta parte ca poate is eu mai lenesa..

adab super ca v-ati distrat si ca si sara s-a simtit bine cu bunicii,ce dor imi e si mie de austria.o singura data am fost,dar a fost ceva de vis..

anca spor la referate...ma mir cum de ai atata rabdrae sa le faci singura.eu m-i le-am facut rost cand mi-au trebuitn-as fi avut atata rabdrae sa le caut,apoi sa le scriu.....

acuma chiar ca fug la somn,de cateva zile fetita mea e f matinala,adica intre 7 si 8 imi da desteptarea,ea care dormea pana la 9-10.la amiaza doarme intre 12 si 13 ,iar seara intre 9jum-10 jum.e mult mia bine asa,dra eu simt oboseala seara pe la 11.programul asta al ei ma face pana la urma sa dorm si eu mia devreme seara,ar fi super........ar cam trebui incet sa ne pregtaim,ca imediat incepem cresa si servici.

ioana...mami de sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

Ioana-mami de Sara-ma bucur mult pt voi, sper ca nu te-ai supi, dar eram in ceata......blonda,hihi

Alex-pe unde vine Urma?bine ai facut mamico

Ada-ati prins vreme cu soare?bine ca v-ati simtit bine si piti e ok.

eu acum ma pun la somnic, piti e la strabunica,hihi, si mi-am permis un stat mai lung cu prietenii pe la noi.va pup, sa aveti o duminica frumoasa si multa soare ca eu una m-am saturat de frig.

Meli+Timea-Lrisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

buna dimineata!

vin eu azi cu ?

sa aveti o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

neata
MELI draga m ai prins acum ,ma gandesc la un magazin aproape de Urma ,hai sa ti spun asa :cum vi da la Cool Cat sau Mini Blue ,treci de fantana ,o ti pe partea stanga,treci si de Leonardo ,iar magazinul e undeva pe partea drepata ,e f micut ,dar au niste haine super faine si deosebite ,mor dupa fustita ce mi am luat o
ADA tare ma bucur ca v ati distrat asa de bine si ca totul va multumit ,asa mai zic si eu vacanta
ANCA spor la treaba ,poti sa scrii de piticuz?
IOANA-S nici vorba sa pot face curatenie generala cand e si mamaruta cu mine ,recunosc ca ma ajuta ,dar totusi prefer sa fac curatenia cand nu i acasa:)
slumdog nu este 3D e un film deosebit ,merita vazut ,nu dau detalii ,poate sunt care vor sa l vada ,e minunat filmul

merg astazi sa mi iau ingerasu de abea astetp ,chiar nu mai pot de doru ei ,sa i pap curutu



SA NE VOTATI SI SAPTAMANA ASTA ,VA MULTUMIM MULT, MULT
http://concurs.pampers.ro/profile/26785

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

Alex-cool cat?mini blue? inseamna ca-i polusul.asa-i?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdutza24 spune:

Neatza
fetelor care vreti bona incepand cu 1 aprilie v o recomand pe Andreea bona mea ptr ca m am hotarat si l trimit pe Victor la ai mei ptr ca nu pot sa ma descurc singura cu el.scrieti mi pe mess si va trimit si cv-ul ei
id mess magduta_s

magda si victoras ( 31.03.2008)http://community.webshots.com/user/magdutza24

Mergi la inceput