*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008!! (223)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cleme spune:

Pai tocmai asta-i Nay ca nu vad. Si daca mai stau mult pe aici cand ajung acasa o gasesc dormind deja

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

hey!
am vazut Bursucel mergatret, bravoo!! Si andrei intre jucarii, nici eu nu i-as pune caciula in casa.. Si Mimoooo, a veniiit, s-a destrabalat clar, frumoooos montajul!! Felicitari si Diana de Cleme!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Mimooo, uelcom bac Mi-a fost dor de tinee! superb in Austria, foarte frumos v-ati distrat!

L-am vazut si pe bursucel mergaret!

Steluta, tortul e facut de Alice, mai Bravo ei!

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

bubu te-ai mai linistit, mah?..

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

mimoooooooooooooooooooooooooooo

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Viata in 3 + La 2X9 luni
Luca creste
Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

imi vine sa crap.. am iar dureri de ovulatie ..toata ziua m-au sacait spatele, ovarele..iar acum ma dor toate de-a binelea!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Tanti doctoresele,help si pe randunoiul meu care azi s-a simtit rau...La analize i-a iesit fer sub limita si valori un pic sub limita si pe la partea de hematologie..dar acolo si la mine sunt sub limita.... si dr de fam. a decis sa il lase fara medicamente,poate creste Fe din alimentatie...dar la alimentatia lui,cand apuca....
...si azi s-a simtit toata ziua super rau,a avut ameteli,stare grea,se simtea rau,nu a putut sa manance...asta dupa ce a baut o cafea dimineata la serviciu,el neobisnuind sa bea cafea...Ce credeti?
Ce fer e mai bine sa-i iau? Sa fie problema de tensiune?Plsssss.....

Stela,
mami de TEODORA (1 apr. 2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

bine ai venit acasa,Simo-Mimo!ff frumos montajul!se vede clar din poze ca v-a priit!hai,pe crenguta cu Povestea
Oana,sigur nu e nimic grav.o sa ii treaca,ai sa vezi.si eu eram cam disperata cu David dar de atunci nu s-a mai plans de dureri.e,ne cresc baietii!
Luny,ce nasol cu durerile .niciodata nu am avut dureri la CM!sunt o norocoasa din punctul asta de vedere!sa treaca cat mai repede
Cuscra,ma bucur ca o duci pe Tea la kineto!multi de la noi
Bursucelu e un scumpic!
Diana pt primii pasi singurica!
sa stiti ca nici Sam nu o ia la trap singur..mi-a zis dr ca deoarece e grasut ii este mai greu sa se sustina singur.dar,ca nu-i nici o graba,sa nu ma stresez.sincer,nici nu imi bat capul cu asta.mai face 2-3 pasi singur,ma mai ia de mana si tot asa.
Ochiul meu e umflat ,cam rosu,ma mananca de mor....maine merg la dr!
ma duc sa pun pozele cu Sam tuns

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Sam in ultimele 2 zile

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Ce frumusel e Sam, ce ochi blanzi are! Cred ca va fi un preot pe cinste
Stela, stai ca m-ai ametit...Ca i-a fost rau de la cafea daca el nu bea cafea, ma rog, e normal. Dar cu analizele fii mai explicita; cat de scazut e fierul, cat de scazuta e hemoglobina? Ca poate nu e o scadere semnificativa; iar daca e-nu se sare cu fier asa ca la noi femeile care ne putem anemia si de la o menstruatie mai abundenta, la barbati trebuie cautata o cauza. Asa ca da-mi valorile exacte, uita-te ce scrie la sideremie, hemoglobina, hematocrit si VEM.

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
www.onetruemedia.com/shared?p=7f4020c8ca8fe8c9c90c20&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul an al Iuliei...

Mergi la inceput