*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008!! (223)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Movalindele amandoua au vizionat poze, filme si montaje. Deci:
1. Bravooooo Cel Mai Frumos!. Iulia a salutat cu admiratie performanta colegului-randunel (barem daca ar ambitiona-o si pe ea!)
2. Maaaaama Ramo, cate jucariiiii, cata treaba Da' de ce are blondutul caciula pe cap?
3. Printre nori, printre nori...superb, superb! Si Teo e din ce in ce mai frumoasa si a inceput sa semene chiar mult cu tine, Mimo; ma insel fetelor??? Bun venit!

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
www.onetruemedia.com/shared?p=7f4020c8ca8fe8c9c90c20&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul an al Iuliei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Citat:
citat din mesajul lui cleme

Naty felicitari pt nota
ajung sa cred ca Diana va ramane codasa crengutei la capitolul mers.


Nu, nu, sigur nu! Iulia va fi codasa

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
www.onetruemedia.com/shared?p=7f4020c8ca8fe8c9c90c20&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul an al Iuliei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Mimo, bine ai revenit! Superb montajul, superb peisajul, superbi protagonistii! . Ne-a fost dor de tine!

mami de 2 minuni, Razvan si Rebecca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

Citat:
citat din mesajul lui natynic


2. Maaaaama Ramo, cate jucariiiii, cata treaba Da' de ce are blondutul caciula pe cap?

DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
www.onetruemedia.com/shared?p=7f4020c8ca8fe8c9c90c20&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul an al Iuliei...



pentru ca asa cum am mai spus stam la casa si este mai rece podeaua,mai circula curent pe sub usa etc......cand il las pe jos ii pun caciulita ...am si eu un fix..
m

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://family.webshots.com/album/570074746HPOtHR


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Buna!
Am facut nani si m-am odihnit, ce bine a fost!

Multumim pt. gandurile frumoase
Am fost la pediatra noastra si a zis ca nu ii da nici un tratament daca nu se manifesta in vreun fel, plus ca era sensibil la toate antibioticele din antibiograma...si sa stam linistiti ca nu se ia. Apoi ne-a dat mai multe analize de facut si maine mergem sa luam sange si sa duce pipi la borcanel. Si ne-a zis ca in functie de astea sa ii dam calciu sandoz sau nu (Simo )
I-am povestit ce si cum si ne-a zis ca sigur este din cauza emotiilor si nu are nimic. Nu stiu cat m-am linistit...

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

FELICITARI,NATY!!!Si eu eram preciiiisa!!Multa bafta in continuare!

Stela,
mami de TEODORA (1 apr. 2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Mimooooo....Bravoo!!!
Bubu,m-ai spaaaart cu tortul!
Am vazut repejor pozici,am admirat...m-am intristat sa aud de puiuti bolnaviori.Sanatate multa lor,mai ales micului Eric..
Noi suntem bine,eu incerc sa ma acomodez cu noua viata...Tea a avut azi prima sedinta de kineto la un centru cu plata la 2 statii distanta..o duce buni cu caruciorul...
cu drag si incerc sa va urmaresc.

Stela,
mami de TEODORA (1 apr. 2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Citat:
citat din mesajul lui natynic

Citat:
citat din mesajul lui cleme

Naty felicitari pt nota
ajung sa cred ca Diana va ramane codasa crengutei la capitolul mers.


Nu, nu, sigur nu! Iulia va fi codasa

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
www.onetruemedia.com/shared?p=7f4020c8ca8fe8c9c90c20&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul an al Iuliei...


Eu ce sa mai zic,daca voi va vaitati?

Stela,
mami de TEODORA (1 apr. 2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleme spune:

EEEE tocmai m-a sunat Lucian sa-mi spuna ca a inceput Diana sa mearga singura (ca de, eu tb sa stau la serv sa fac editii si, bineinteles ca am pierdut momentul)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Citat:
citat din mesajul lui cleme

EEEE tocmai m-a sunat Lucian sa-mi spuna ca a inceput Diana sa mearga singura (ca de, eu tb sa stau la serv sa fac editii si, bineinteles ca am pierdut momentul)


Veeezi??
Bravoo Dianaaaa!

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
www.onetruemedia.com/shared?p=7f4020c8ca8fe8c9c90c20&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul an al Iuliei...

Mergi la inceput