Cura de dezintoxicare Oshawa

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Oliwia spune:

Ma bucur ca ti-a placut ... Trebuie neaparat sa-l incerci si pe cel rosu, miroase ceva mai discret.

Eu tocmai ma "delectez" cu un castron de hrisca cu mei , e mancarea mea de baza in timpul curei. Dimineata am mancat grau si voi mai manca o portie mai tarziu, inainte de a pleca la slujba de Inviere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oliwia spune:

Citat:
citat din mesajul lui dulcetica

Salut!
Nu va spun ce-am facut ,dar cred ca banuiti daca pronunt cuvintul mall.Nu vorbesc despre mincare ca nu vreau sa va supar .Voi sinteti prietenele mele. Sa nu prind pe cineva ca povesteste ceva!


Nu scoatem un cuvant ... e de ajuns numai sa ne amintim de cate ori am patit-o si noi

Citat:
Oliwia ,deduc ccc ca e pastele tau? Cool! Esti supertare! Emoticon cu ochii cit cepele de invidie pt vointa ta.Forta fie cu tine!Paste fericit!


Multumesc pentru urare, dulcetica ! Si da, sa fie forta cu mine ca am nevoie, nu's cum am uitat un mango in camara si de doua ore numai la el ma gandesc . Nu va mai spun cum miroase in casa, ca na, sunteti prietenele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ariadna16 spune:

Iti dau eu voie sa maninci acel mango, Oliwia, pe bune!
Marturisesc ca si eu mai maninc cite un mar cand nu mai pot.
Dar atat! Decat sa stau cu gandul la el...e doar un fruct yang.

Paste Fericit, Oliwia!
Sa ai parte de multa liniste sufleteasca!

Dulcetica, sa-ti fie de bine! Tu cand incepi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ariadna16


Dulcetica, sa-ti fie de bine! Tu cand incepi?

Ce?
Deci maninci pe ascuns?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Oliwia
[am uitat un mango in camara si de doua ore numai la el ma gandesc . Nu va mai spun cum miroase in casa, ca na, sunteti prietenele mele

Da ,cunosc ,mirosul ala iritant ,insidios ,inefabil..... trimit imediat pe cineva sa curate zona.Nu e nimeni prin zona sa-l manince pe ascuns,ca mi-e teama ca fermenteaza.
Be zen!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Ceaiul e rosu ,dar pt gustul meu e prea aromat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oliwia spune:

Citat:
citat din mesajul lui dulcetica

Citat:
citat din mesajul lui Oliwia
[am uitat un mango in camara si de doua ore numai la el ma gandesc . Nu va mai spun cum miroase in casa, ca na, sunteti prietenele mele

Da ,cunosc ,mirosul ala iritant ,insidios ,inefabil..... trimit imediat pe cineva sa curate zona.Nu e nimeni prin zona sa-l manince pe ascuns,ca mi-e teama ca fermenteaza.
Be zen!


dulcetica


A, pai dulcetica, cum asa?!! Eu de mirosul de cozonac, pasca si sarmale voiam sa va feresc, dar daca ati tinut cu tot dinadinsul...
Cat despre bietul mango, a fost donat la vecini. Ai mei nu mananca niciunul mango, iar bietul inefabil nu cred ca ar mai fi rezistat inca o saptamana. Cum s-ar zice, am fost nevoita sa fac o fapta buna in ajunul Pastelui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ariadna16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dulcetica

Citat:
citat din mesajul lui Ariadna16


Dulcetica, sa-ti fie de bine! Tu cand incepi?

Ce?
Deci maninci pe ascuns?


dulcetica


Nu e pe ascuns, din moment ce am marturisit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oliwia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ariadna16

Iti dau eu voie sa maninci acel mango, Oliwia, pe bune!
Marturisesc ca si eu mai maninc cite un mar cand nu mai pot.
Dar atat! Decat sa stau cu gandul la el...e doar un fruct yang.

Ariadna, nu-mi vine sa cred ce am citit . Acuma, greseala recunoscuta e pe jumatate iertata, dar... pierzi multe dintre beneficiile regimului nr.7 daca mai adaugi si cate un fruct. La slabire insa nu are ce sa faca rau, e drept.

Citat:
Paste Fericit, Oliwia!
Sa ai parte de multa liniste sufleteasca!


Multumesc mult de urare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oliwia spune:

Fetelor, ce mai faceti? Bate vantul pe-aici

Ariadna, cum mai merge regimul? Eu ma pregatesc sa-mi fac un amestec de orez rosu, salbatic si basmati ... Deliciu de sarbatoare

Mergi la inceput