Pestisori, la multi ani! (33)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

LA MULTI ANI DE 8 MARTIE doamnelor scumpe!








Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Cafea, ceai, capuccino sau pepsi Fac cinste... am luat examenul... pt. ca mi-ati tinut pumnii stransi Ca de invatat... nu pot sa zic ca am invatat... am citit de 3 ori si gata

In rest... am un pui racit, racit... tuseste... mi-e o mila de el... e vb de Andrei, ca doar el e cel mai breaz

Iar azi sper sa ajung la stomatolog... de fapt la ortodontie... problema complicata... asa ca mamicilor... duceti-va copiii la stomatolog sa-si de acu parerea daca au nevoie sau nu de aparat dentar... sa nu ajunga la 30 de ani sa-si puna singuri... majoritatea copiilor au nevoie... si oricum e mai ieftin sa faci asta cand sunt mici, si pun o sarmulita, decat la mine



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=10" target="_blank">Clipe de viata 2008 (ely)



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'NEATA! 'NEATA!

multumim de -luta Elyanne. Ma bucur ca ai trecut examenul cu bine . Uram insanatosire grabnica micutului Andrei & , iar tie numai bine la stomatolog... adica, fara dintr-astea .


la toate sirenele... o zi buna s-aveti azi... pe mai tarziu...





~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Mi se spune "argint viu"...
*************************************************
"Singura lectie de morala care este potrivita pentru un copil, cea mai importanta lectie pentru fiecare moment al vietii lui, este aceasta: ''Nu rani niciodata pe nimeni.'' " - autor: Denis Breeze . - eu completez: ... pentru ca, nu vei putea sti niciodata cat de mult rau si cat de multa suferinta poti cauza!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

'Neata!Ce faceti fetele,pregatiti mucenicii?Eu am papat de aseara,nu am mai avut rabdare si am dat iama la oala si in aceasta dimineata...
Elyanne felicitari pt examen,rezultatul conteaza si multumim de cinste,buuuna!Sanatate multa puiului nazdravan,sa treaca repede.Nu vreau sa mai aud de puiuti racitiMa uit la mine de cand tusesc si ma gandesc la pitici.E tare rau!Cat despre dantura,ai dreptate.Pe cea mare mi-a vazut-o un stoma si a zis ca e ok.Sa vedem cum va fi cu piti,dar mai avem de asteptat cateva masele.
Fetele va pup,ne vedem mai tarziu!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna dimineata!
Eliana, felicitari pentru examen! Insanatosire grabnica lui Andrei si bafta la stomatolog!
Nicoll, am papat mucenici, a facut soacra, ii ies tare buni.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

Felicitari, Elyanne!
Sanatate multa lui Andrei!
Offf, ca nu mai vine caldura ca m-am saturat si eu de tusitoare. Nu-i trece bine, ca iar raceste.E drept ca-n primul an de gradinita se imbolnavesc cam des si cum mi-a spus dr din Timisoara, imunizarea in colectivitate dureaza cam 6 luni, dar zau ca m-am saturat. Aproape 4 ani a racit cand si cand, dar acuma pentru cat n-am avut probleme.
Scriai de dus copilasii la stomatolog...noi am fost ca i se cariase o maseluta si i-a pus o plombita. Am intrebat si de aparat dentar, pt ca musca cu dintii de sus peste cei de jos, dar mi-a spus ca pana nu-i apare dentitia permanenta nici nu se pune pb de aparat dentar.
La noi mai este o problema...si-a sput degetul inca din burtica, chiar si cand a venit pe lume si-a varat imediat degetul in gurita (dovada)
Peste zi nu aveam probleme, doar cand dormea.Mult ne-am mai luptat cu aceasta dar fara rezultat prea bun. Si acuma, noaptea il mai baga in gura.Nu adoarme cu el in gura, dar cand se intoarce de pe o parte pe alta il si baga in gura.Nu-l suge, doar il tine acolo, insa in pozitia in care impinge dintii de sus.L-am bandajat, i-am dat cu lac din acela impotriva rosului de unghii si tot fara rezultat.


Mihaela si Diana 22.11.2004lucru de mana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Beeeey, ma dor urechile!!!

Emma este iubire, lupta continua

Si Mihaita are nevoie de noi
***SONIA - docs` did miracles ***
Si ingerii au nevoie de ajutor
Ei ne asteapta aici, sa nu-i ocolim!
mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

CRISTINA(CRIG),ce poza frumoasa are Mariuca pe pagina revistei,o scumpa...felicitari pt model!!

ELIANA,felicitari pt examen!





Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

Citat:
citat din mesajul lui marami

Beeeey, ma dor urechile!!!

Emma este iubire, lupta continua

Si Mihaita are nevoie de noi
***SONIA - docs` did miracles ***
Si ingerii au nevoie de ajutor
Ei ne asteapta aici, sa nu-i ocolim!
mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!

...dar ce-ai patit?sa treaca.

Mihaela si Diana 22.11.2004lucru de mana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata sirenelor! Poftiti la , , !


"LA MULTI ANI!"
ange
naomi ioana
amik
grodear



la toate... ...





~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Mi se spune "argint viu"...
*************************************************
"Singura lectie de morala care este potrivita pentru un copil, cea mai importanta lectie pentru fiecare moment al vietii lui, este aceasta: ''Nu rani niciodata pe nimeni.'' " - autor: Denis Breeze . - eu completez: ... pentru ca, nu vei putea sti niciodata cat de mult rau si cat de multa suferinta poti cauza!!!

Mergi la inceput