Pestisori, la multi ani! (33)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

La multi ani sarbatoritelor zilei !

Ely, eu iau de toate , apa , suca , cafea ....ca sunt cam zombi ...si sunt la servici

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Am uitat sa-mi laud mandra

Eu am primit primul cadou de 8 Martie de la ea ... o bratara facuta din paste colorate , puse pe o sarmulita... a trebuit sa o si probez Era foarte mandra de ce a facut ea la gradi... si a pastrat si secretul... nici nu e greu la eal, niciodata nu-mi zice ce face la grad... ori a uitat, ori nu mai stie, ori a facut "bine"


Altfel... azi sau maine am examen... si pt. ca n-am citit decat odata sintezele nu ma duc azi... merg maine... in plus... soacra e plecata... ati ghicit... la tara... pun pariu ca dupa ce se termina sesiunea nu mai se duce macar o luna



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=10" target="_blank">Clipe de viata 2008 (ely)



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


... un pic... pe fuga ...

"LA MULTI ANI!" : Leta, Allice2004, Loma.


la toate sirenele & week-end placut in continuare.




~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Mi se spune "argint viu"...
*************************************************
"Singura lectie de morala care este potrivita pentru un copil, cea mai importanta lectie pentru fiecare moment al vietii lui, este aceasta: ''Nu rani niciodata pe nimeni.'' " - autor: Denis Breeze . - eu completez: ... pentru ca, nu vei putea sti niciodata cat de mult rau si cat de multa suferinta poti cauza!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

LA MULTI ANI, SARBATORITELOR!
LE DORESC MULTA SANATATE SI NUMAI BUCURII!


Si fiica-mea mi-a facut cadou de 8 Martie, o diploma pt cea mai buna mama, pe care a lipit inimioare, o fisa c-o poveste pe care a colorat, un cap de clovn si la gradi aveau expozitie cu chipul mamei.La inceput nu mi-am dat seama, desi banuiam ca cea cu parul mov sunt euMi-a zis doamna ca a intrebat-o de ce-l face mov ca eu sunt roscata si ea i-a spus:"Cand am fost cu mami la coafor, ea s-a vopsit violet start(adica star) si asa eram cu parul mov si ochii mi i-a facut cat tot conturul si-am intrebat-o de ce nu a lasat si ea albul ochilor, dar a avut si aici replica: "Ai ochii asa de verzi ca nu se vede niciun alb" Era cel mai
Ieri am fost la chef, a fost frumos si am mai iesit din rutina.
Voi pe unde petreceti?

Mihaela si Diana 22.11.2004lucru de mana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Elyanne, bafta la examen, tinem pumnii


La Multi Ani!

Emma este iubire, lupta continua

Si Mihaita are nevoie de noi
***SONIA - docs` did miracles ***
Si ingerii au nevoie de ajutor
Ei ne asteapta aici, sa nu-i ocolim!
mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La muuuuuulti ani sarbatoritelor de astazi!

La muuuuuulti ani mamicilor si nu numai... tuturor femeilor!



marami saru'mana

ochi_verzi



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=10" target="_blank">Clipe de viata 2008 (ely)



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna dimineata!

La multi ani doamnelor si domnisoarelor!



La multi ani Leta, Allice2004, Loma!
La multi ani Mirelam, Rayuela, Emilly, Alina, Lilly, Mirela Dan, Gabryelle!


Eliana, bafta la examen!
Danuta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'NEATA sirenelor! Va servesc cu o -luta si-un de sampanie! Ca doar e ziua noastra... a tuturor, nu?
Deci:
"LA MULTI ANI!" de 8 Martie tuturor mamicilor & femeilor!!! & la fiecare!!!



"LA MULTI ANI!" sarbatoritelor zilei:
mirelam
Rayuela
Emilly
Alina
lilly
mirela dan
gabryelle



Elyanne, iti tin si eu pumnii la examen ! Bafta!


la toate sirenele... pe mai tarziu...





~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Mi se spune "argint viu"...
*************************************************
"Singura lectie de morala care este potrivita pentru un copil, cea mai importanta lectie pentru fiecare moment al vietii lui, este aceasta: ''Nu rani niciodata pe nimeni.'' " - autor: Denis Breeze . - eu completez: ... pentru ca, nu vei putea sti niciodata cat de mult rau si cat de multa suferinta poti cauza!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

LA MULTI ANI, SARBATORITELOR!

www.efelicitari.org/data/media/9/8martie_La_Multi_Ani_01.jpg" target="_blank">LA MULTI ANI! de 8 Martie

Mihaela si Diana 22.11.2004lucru de mana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

La Multi ani de 8 Martie pentru toate mamicile,domnisoarele si fetitele din lume!!!Sa ne bucuram de liniste,iubire si implinire!Cei mai pupici din parte noastra!

La multi ani si pentru sarbatoritele de ieri si de azi Leta,Allice2004,Loma,Mirelam,Rayuela,Emilly,Alina,Lilly,Mirela Dan,Gabryelle!!!Sa fiti sanatoase,fericite si sa va bucurati de tot ce va e drag!

Elyanne tinem pumnii sa fie bine!
Gata,plec sa pregatesc deja ziua de maine,va

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput