Gravidute si mamici de Constanta (45)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns isidora spune:

Mey,ieri mi-ati fost ca o gura de aer proaspat ! Pacat ca n-am putut sa mai stau...
Si in plus,mi-a picat cam rau stacana de capuccino la stomac...Tb. sa fi mancat ceva...sa-mi fie invatatura de minte.

Doc,pe cuvant ca nu eram eu blonda desi ne-am intalnit la iesire,am salutat si am primit in schimb un zambet irezistibil printre perlutze strungaretze si ochisori incredibili...
Ei bine nu,nu despre Adi vorbeam...

Cornelia,felicitari ! Sarcina usoara,sanatate si rabdare!
Sunt tare curioasa ce varianta va fi? Blond,a cu ochi caprui,saten,a cu ochii albastri?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mokika spune:

Multumesc si eu in numele surorii mele pentru urari.

Eu sper ca Doc tine la gluma .....

Isidora - si mie mi-a picat cam pe dos dar am dat-o pe seama faptului ca a fost foarte maaare. Si am baut-o si foarte repede. Mie imi ajunge o ceasca de cafea o zi intreaga... si cateodata vine ora 4 si eu tot mai am cafea in ceasca....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

mai da ce harnicutze ati fost in w-endul asta...bravo voua...
va doresc din suflet o primavara frumoasa si calda plina de dragoste si fericire!

mamacita Sa ai parte de tot ce e mai bun in lumea asta,dar mai ales sanatate si iubire!

dandusa,angelique: am vazut k ati ramas nedumerite in capitolul, trecut asupra identitatii lui marius...Asa cum a zis isidora, e de bine.. Am postat eu la inceputul capitolului un citat de-al lui in care spunea in cuvinte simple ce mult isi iubeste sotia, dupa 20 de ani de casnicie...

Madalina+Darius Cristian (14.12.2006)+
Briana Amelia (08.05.2008)

Viatza intre roz si bleu
Bazar pentru Mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Ah, despre ACEL Marius e vorba!! Acum am inteles, incepusem sa trec in revista toti sotii pe care ii stiu dar parca pe niciunul nu il chema Marius.

Eu ma plang iar - n-am stiut ca fac atatea cu degetul acela pe care l-am taiat, acum insa cand ma tot impiedic in el imi dau seama cat de util era Apropo, e de la mana stanga, slava domnului, ca tot ma intreba creem.

Irina, cand am citit ce ai patit tu cu degetul.... nici nu ma mai plang, Doamne ce ai patit-o, auzi, in blender!

Mokika, sa iti traiasca surioara!!

Mamacita, ma descurc cu Pupi ca nu am incotro, insa imi blestem zilele cand tb sa il schimb de pampers sau sa il imbrac, imi vine sa plang pe bune. Plus ca ma doare degetul si cand le misc pe celelalte.

Mai rau e ca marti tb sa ma duc iar la pansat, si iar tb sa vad cui ii las kupilu.

Azi pe la 12 am fost in parc, la Tomis II, a fugarit Pupicu toti porumbeii, doi catei si o pisica pe care chiar a inhatat-o de blana bine de tot si a si scuturat-o de cateva ori inainte sa apuc sa o scot din mana lui de teama sa nu il zgarie



Angelique, mami de Pupi (28.12.2007)

Inimioara mea
Povestea nasterii lui Pupi
zicolorata

www.petitieonline.ro/petitie/semneaza/sustinere_pentru_reglementarea_legala_a_reproducerii_umane_asistate_medical_si_pentru_introducerea_procedurilor_inseminare_artificiala_si_fertilizare_in_vitro_in_programele_nationale_de_sanatate-p28651051.html?msg_ok=1" target="_blank">Semneaza petitia pt introducerea procedurilor de reproducere asistata
in Programul national de Sanatate!


Sa-l ajutam pe Mihaita Bazar pentru Mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Va dorim ca acest inceput de primavara sa va aduca bucurii, impliniri si multa sanatate!

La multi ani mamacita! Sa fi sanatoasa si sa ai parte numai de bucurii si impliniri in viata!

Somn usor!


1 , 2, 3
www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi

Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Va doresc o primavara frumoasa cu multe bucurii si impliniri.

Mamacita.

POZE CU NOI
de David Christian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamacita spune:

Multumesc in continuare,scumpelor,pt.urari!
Camelia,eu ti-am urat-o pe Alexandra,printesa ta?Ca la ce frecventa am eu cu intrarile pe topicOricum,mai bine o data in plus,sa-ti creasca precum o floare,dar din aceea de desert,luptatoare si rezistenta,nu numai frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns docdecap spune:

salut, am revenit, si fug acum la somnel, ca sunt obo-obo-obo.

la multi ani mamacita, si multa viata in tine si in jurul tau , sa te bucuri de fiecare primavara!

mai fetelor, ce aveti cu saracu baiat al meu (al' mare adica). nu mai poate omu' sa se vada cu blondele in liniste...

acuma, eu tin la misto, nu va ganditi la cine stie ce, si oricum ar fi veste buna, ca i-am zis ca eu sunt criza de la mijlocul vietii, nevasta aia tanara si misto si cu asa ca numai o blonda cu cracii pana-n gat ar mai putea lua ca amanta, sa nu cumva sa-l prind cu nasoale sau urate ca dezvortez de el fara explicatii!!

offf, angi nasol cu degetelul. ma gandesc sa-l aduci pe la mine, dar eu marti lucrez si doar pe tanti cu 2 mergatori si urlatori nu o pot lasa. dar miercuri ma pot baga la baby sitting in tandem.

eu luni 8 martie cred ca ma bag, ca viata e scurta si e buna de dansat. ca sa fiu sincera, exact faza cu dansul ma atrage cel mai tare! yeeeeei!

pupici si noapte buna, mai am o discutie despre romantism si lasatul de fumat. lugu-lugu, alea-alea, vad ca tot nu vreau sa ma las pagubasa.

Mami de dom' inginer (15.01.2008)
viata e complexa
www.youtube.com/results?search_query=Serban-Andrei&search_type=" target="_blank"> filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menuet spune:

Mokika La multi ani cu sanatate si impliniri pentru sora ta!

Mai fetele dc voua v-a picat rau beuturile de la Mahone-Maronne ei bine mie caffelatte mi-a picat la suflet..mmm...a fost asa bunaaa si nici nu mi-a deranjat burtica.

8 martie-vad ca ne-am strange ceva fete, numai sa revina Mav cu ceva amanunte sa vedem ce si cum.Si eu vreau ca vb lui Doc...viata asta e asa de chinuita parca intra un dantzuiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonasima spune:


LA MULTI ANI de 1 MARTIE. Va doresc o primavara frumoasa, cu liniste si multa dragoste.
LA MULTI ANI MAMACITA, nu te cunosc personal, dar citesc si simt ca esti o persoana deosebita.

simona si printesa Sara - (02.09.2007)http://community.webshots.com/slideshow/570217118BdgPXT

Mergi la inceput