Miresele anului 2006 (103)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata!
Multumesc de cafea Alina , chiar ca demult n-ai dat cafeaua, din timpurile bune
Bine ca ti-ai rezolvat cu casti si nu mai stai indoita in 2 sa faci 10 lucruri o data.
Gio pai tu ai baiat hotarat, nu ca Diana mea, care e o lenesa fara pereche, cu toate ca ridicatul in picioare nu cred ca-i lene, ar vrea sa se ridice da nu poate. Si cand ma duc afara aud prin jurul meu mamicile la care se ridica copiii in picioare in patut si se plimba roata si is mai mici ca Diana, si fata mea nimic, la 10,5 luni
Imi pun sperantele in kineto.
Oana cum a fost ieri?
Ralu
Si un si pt Krelia care e foarte bizi.

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Aly mersi de cafa. de mult nu ai mai dat-o. Nasol cu birourile asa, nu aveti pic de intimitate. Bine ca ai rezolvat intr-un final cu castile. Bafta in deciderea concediului din vara.
Botic pai si daca nu esti asa de busy de ce nu scrii mai multe pe-aici? sau ai interdictie pe DC de la munca?
Kitzy lasa ca va merge si Dienutza. Ii va face bine kineto, vei vedea.

Azi e caldut afara, frumos....
Ieri am adus-o acasa si pe ingrijitoarea de la marco de la grupa, asa ca mi-a zis ca al meu pitic inoata fara nimic. cand a sarit in prima zi in piscina, instructorul era plecat dupa accesoriile de inot, ea se uita la ceilalti 2 si Marco zdup in apa. O cred pe biata femeie ca era sa moara de inima....
Inca nu-mi vine sa cred ca inoata fara accesori. abia astept sa merg acolo sa vada si ochiul meu asa ceva.
si o zi faina sa aveti.



_
Gio21+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Wow, felicitari pt Marcol curajos!!!!! Cred ca te simti tare mandra, si eu as fi

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Iti dai seama ce mandra sunt. mai ales cand primesc numai cuvinte de lauda la adresa lui. Ca si azi la gradi...ma umflu ca un curcan. Vei vedea si tu cat de curand.

_
Gio21+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Ieri am fost cu prietenele din Timisoara la un spatiu de joaca.
A fost fain acolo, singura problema (pt. noi) e ca se intra prin magazinul de jucarii ... care e plin de marca Thomas&Friends, asa ca la plecare, marco mi-a facut un circ de toata frumusetea. e a 2-a oara cand il vad asa de crizat. acum l-a vazut tot centrul Timisoarei + prietenele de acolo. pana la masina s-a calmat, dar destul ca m-am enervat de m-au luat durerile de burta.

voi pe unde sunteti? haideti ca acusi vine weekendul pe noi. macar de ar fi si vreme buna, dar la cat e de inorat si cum ploua......

_
Gio21+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

daca ma mai tineti minte

...dupa cum v-am promis, voi reveni cand voi avea vesti mai bune...
...e drept ca inca nu e totul confirmat de un ochi profi, insa ....e o veste buna , cred eu

mi-a fost al naibii de dor de voi...si..sper sa nu ma mai lasati sa plec.
Va pupix pe toate in egala masura , pentru toate zilele in care nu am fost aici si in care, spre rusinea mea, nici nu stiu ce s-a mai intamplat! (deci, va rog sa ma puneti la curent

ps...DC-ul si emoticoanele astea sunt ca mersul pe bicla, parol!! niciodata nu se uita!


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Musai sa te felicit si aici coana draga!!!!
sa dea DD sa ai o sarcina usoara si un scorpion sanatos, adica sanatoasa.
te asteptam sa vii cu vesti bune de la eco.
Nu mai scapi tu asa de noi...mai ales acum....9 luni te urmarim!
Ana-Maria pe unde esti? nu ai mai intrat de mult! Hai semneaza condica sa stim ca sunteti ok.

Noi ne pregatim de party.
aZI DIM. am fost in Botanic...m-a alergat la greu marco...noroc ca inca mai pot.
va si un weekend fain sa aveti.

_
Gio21+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Kreliusssssuleeeeee!!!!!!!! wow, da chiar ca vesti bune ne dai
Sarcina usoara iti doresc si bb sanatos!! Ma bucur din suflet pt tine
Gio imi pare rau ca Marco iti toaca nervii, mai ales in perioada asta, incearca sa-l tii departe de tentatii

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui krelia

daca ma mai tineti minte

...dupa cum v-am promis, voi reveni cand voi avea vesti mai bune...
...e drept ca inca nu e totul confirmat de un ochi profi, insa ....e o veste buna , cred eu

mi-a fost al naibii de dor de voi...si..sper sa nu ma mai lasati sa plec.
Va pupix pe toate in egala masura , pentru toate zilele in care nu am fost aici si in care, spre rusinea mea, nici nu stiu ce s-a mai intamplat! (deci, va rog sa ma puneti la curent

ps...DC-ul si emoticoanele astea sunt ca mersul pe bicla, parol!! niciodata nu se uita!


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.



madammmmm e cea mai frumoasa veste pe care ne-ai fi putut-o da
sa ai parte de o sarcina usoara si sa va bucurati de perioada asta!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Wow, Paris? Vrem musai poze! Mi-e asa de dor de o vacanta!Eu sunt foarte ocupata in ultima vreme, abia am mai avut timp sa intru putin pe net, ma impart intre birou si mobilarea apartamentului! Sper sa terminam pana apare bb, oricum e din ce in ce mai greu acum, si cu miscatul, si cu somnul. Asta e, acusi e aprilie si scot bb la soare Kitzy, Doamne-ajuta sa se rezolve problema cat mai repede si sa scapi de griji!Gio, chiar ma gandesc si eu putin inspaimantata la crizele de nervi ale copiilor cand intra intr-un magazin de jucarii. Cum procedezi ca sa scapi fara sa cumperi nimic? Si multumesc ca ti-ai facut griji , imi cer scuze ca nu am mai dat niciun semn, dar m-am luat cu altele si nu am mai apucat!Krelia, FELICITARI!!!!! Se aduna tot mai multe miresici cu burtici! Si ce ma bucur! Pe cand DPN-ul?Ana-Maria 34+AMR 6 saptamani

Mergi la inceput